eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 28.06.2013-05.07.2013

לפנינו כמה ימים של איבוד שליטה די פתאומי, שמלווה בניסיון אישי, של כל אחד, להתגבר ולחזור ולשלוט על התהליכים בחייו. תתעורר תחושה של כאוס, חלקה יהיה גם קשור למאבקים פוליטיים שעלולים לצאת משליטה. אלה גם ימים שמומלץ להיזהר מאלרגיה למאכלים מסוימים או  לזיהום, כשאוכלים  במקום לא היגייני או נחשפים לחומרים זרים.

מבנה הכוכבים יעזור ללמוד ולהסיק מסקנות מתוך שגיאות שעשינו, או ממצבים שלא ידענו לנווט בגלל חוסר וודאות או מבוכה. יש לנו יכולת להבין כיצד אנו מתחילים לפתור בעיות, לצד וויתור על אגו, למען מטרות אלטרואיסטיות. תרגישו אנרגיה משחררת דרך הנתינה האידיאלית (לדעתכם) המשתלבת בתוך המציאות של כל אחד. אלו ימים נחמדים ליצירת סביבה תומכת.

לאורך השנה הקרובה תהיה מגמה לטפח יותר את המשפחה, לשכוח כאבי לב ותסכול, למצוא מקום מגונן מהסערות מיותרות שחוזרות, כך שיתאפשר לנו לפרוץ לנתיבים הרצויים בביטחון.

מרקורי בנסיגה במזל סרטן, מארס מטייל חופשי, ברצועת הזמן שבין 29.06-05.07, המילים היוצאות מהפה "פרועות", אמוציונאליות, אבל אמיתיות!

אנחנו בתקופה בה המרקורי חוזר על עקבותיו, לוח זמנים המאופיין בתקלות, אי הבנות ושיבושים בלוח זמנים, קבלו הכל עם חיוך כי אתם יודעים למה הדברים מתפקששים. אני חוזרת על ההצעה  שתשימו לב אם אתם נוסעים או יוצאים לטייל מעתה ועד לתאריך 25.07, בדקו את הניירת והמסמכים כמה פעמים, כדי למנוע מעצמכם מבוכה ואי נעימות. אל תחתמו על מסמכים חשובים. בנוסף, שימו לב אם נתנו לכם את התרופה הנכונה, האם הרופא רשם את המרשם ברור. האם קיבלתם את הדגם של המקרר שהזמנתם וכד'.

גם את הכותרות בעיתונים, ובכלי התקשורת לסוגיהן, קבלו עם סימני שאלה, לא פעם, תקבלו חצי מהמידע (במכוון? אולי), או סדר המילים מבולבל ונותן משמעות אחרת לדברים. יתכן שבמהלך השבועות הקרובים תיקראו את אותה ידיעה באותו אתר, או עיתון, יום אחר יום מילה במילה…

כוכב יופיטר במזל סרטן (מקום שהוא נעלה עבורו), יביא איתו שגשוג וצמיחה, במושגים של נתינה והזנה, נדיבות לב בנתינה וקבלה, ביתיות, אוכל ואצילות נפש, יכולת הבנה למסכנות ולחץ. הצד האחר של הסרטן זו הרכות בקליפה קשוחה, היכולת לצבוט ולנשוך כשמישהו מתקרב מדי, כשזה לא מתאים לנו, אבל גם יכולת לשרוג את הענפים הדקים מסביב כדי ללכוד את המטרה המבוקשת, גם אם המטרה היא ללכוד אדם מסוים. זו ההבנה היכן מצוי הפיתרון במושגים רגשיים. בני מזל סרטן, או אלה שהאופק במפה האישית במזל סרטן, יחגגו שמחות במישפחה במהלך השנה.
המרקורי בנסיגה במזל סרטן מביא איתו רוחות רפאים שחוזרים בתחומי חינוך או הזנה ואוכל, נסו להבין למה, שוחחו איתם כדי להבין למה נעצרו לבקר אתכם. מרקורי בנסיגה יותר פטפטני, יש לו נטייה להכנס לניתוחים לוגיים ואנליזות בהגזמה. תפסיקו לשאול יותר מדי שאלות, אל תחפשו תשובות סופיות עד סוף חודש יולי, הדברים שמטרידים אתכם לכאורה עכשיו יראו אחרת אחר כך.

אלה זמנים שאור הזרקורים יהיה על נושאים הקשורים בנשים וילדים, זקנה ואנשים עם מוגבלויות.

זכרו שהעולם נמצא בבעיה, הכלכלה במתח בינלאומי, וזה הזמן להעדיף חיים פשוטים יותר, לבלות בחברת בני משפחה וחברים, לתת יותר כבוד הדדי עם אמפתיה וחמלה, להפסיק עם הכעס והשנאה לכל כיוון, לשמור על יושרה נחמדות וטוב לב, ולנסות לבנות חברה הומאנית יותר.

**************

28.06  (כ' בתמוז) אולי כדאי לקחת פסק זמן היום. אתם מבינים את המגבלות של עצמכם ושל הסובבים אתכם, ומחפשים מה נכון יותר כדי למנוע מתחים מיותרים במהלך היום.

29.06 (כ"א בתמוז) הירח בטל משעה 03:16 בבוקר עד שעה 16:06 אחר הצהרים. מצב הרוח חוזר, מישהו חוזר לחייכם ומביא איתו הרבה אהבה ושמחה.

30.06 (כ"ב בתמוז) השקט הפנימי נמצא בסכסוך עם רגשות לא ברורים. קיים צורך בשינוי. יש נטייה היום לאבד שליטה, היזהרו מאימפולסיביות.

01.07 (כ"ג בתמוז) אתם מתעוררים עם אנרגיה גבוהה אבל חשים את הפער בין הרצוי והמצוי. הירח בטל משעה 09:48 בבוקר עד שעה 00:48 אחר חצות.  המשיכו היום במה שהתחלתם. שימרו על שיגרה יחסית.

02.07 (כ"ד בתמוז) שימרו על פתיחות לדברים הקטנים הבונים את היום. חפשו את הדרך שתעזור לכם לשפר את תנאי החיים. התחושה ש "ביתי הוא מבצרי" תתחזק במהלך היום.

03.07 (כ"ה בתמוז) העצלות מתנחלת הבוקר, אתם רגישים יותר בתגובותיכם ומחפשים כתף להניח עליה את הראש. דברו בחופשיות על מה שאתם חשים, אבל צנזרו לבד את  המילים הגסות. הירח בטל היום משעה 18:58 לפנות ערב עד למחרת יום חמישי בשעה 12:22 בצהריים.

04.07 (כ"ו בתמוז) אחר הצהרים תצאו למפגשים משמחים עם החברים, אבל די בקלות מישהו מכניס סיכה לבלון ופניכם נופלות. חפשו דרך לשוחח בפתיחות על הדברים כדי לנקות את האווירה ולהחזיר את האנרגיות הטובות.

05.07 (כ"ז בתמוז) ענייני משפחה מעסיקים אתכם, הרגשות זורמים בנועם והכל עם הרבה סימפטיה. לאנשי היצירה שבניכם, יום טוב להמריא עם הדמיון למחוזות חדשים.

 

 כלכלה ושווקים:

בתוך הסדרה של הריבוע אורנוס/פלוטו, אחת ההתפתחויות המשמעותיות זו התנודתיות בשווקים, תנודתיות ושינויים דראסטיים במצב הפיננסי של מדינות שונות בעולם, בעיקר אותן המדינות שההורוסקופ שלהן "זוכה" להיפגש עם הכוכבים האלה. (לשאלתכם, לא ממש אצלנו,).  התמודדות עם "הבטחות" של ממשלות, הוצאות גדולות כדי להיענות לצרכי האזרחים, הביאו הרבה מדינות לשוקת שבורה.

דוגמא עכשווית זו ברזיל: בתאריך 01.01.2011 קיבלה דילמה רוסף את התפקיד הרם להיות נשיאה שם, (מפת השבעה), שה"פורבס" רואה בה את אחת הנשים החזקות בעולם. מבנה הכוכבים הנ"ל, מאתגר את ראש המדינה, ובנוסף גם נפטון במשחק, עוזר למבוכה שם, מאחר וברזיל נחשבת לאחת הכלכלות המתפתחות וחזקות בעולם ועומדת לארח את גביע העולם בשנת 2014 ואחר כך את האולימפיאדה בשנת 2016. למעשה התעוררה כאן קוטביות בין נקודת המבט של האזרחים, שאינם מוכנים לממן, גם בעקיפין, את ההוצאות של הממשלה על התשתיות. הנשיאה הבינה בשבוע האחרון את המסרים שהפכו לאלימים, והודיעה על כוונתה לערוך משאל עם על הרפורמה הכלכלית המתוכננת במדינה, במטרה גם להיענות לדרישות האזרחים לשפר את התחבורה הציבורית שם. החודשים יולי וסוף דצמבר 2013, מכילים קובץ כוכבים, שישפיעו על התהליכים ועל המנהיגות שם.  

התקופה שבין הריבוע השלישי (מאי 13) והרביעי (אוקטובר-נובמבר 13) נחשבת הקריטית לשווקים. תחושה של מלכודת שרק הזמן יסביר את המשמעות. כמו שכבר נכתב, מספיקה איזושהי הערה, של אדם הנמצא בעמדת השפעה, וכל השווקים צונחים.
לאחרונה שמענו את הנשיא, שאוהב לדבר יפה על ברננקי, שהוא נמצא בתפקיד יותר מדי… התגובה הייתה מיידית. אנשים לא אוהבים חוסר וודאות. אבל הניסיון מראה גם שאחרי "שקיעה" האווירה הפסיכולוגית מביאה לעליות חזקות. הכוכבים גרמו לקהילה הפיננסית בעולם, להיות בעמדת חולשה, שתתחזק יותר בשנתיים הקרובות ותגרור חוסר וודאות לשלטונות בכמה מדינות.

תנועתו של כוכב יופיטר למזל סרטן והמנעד עם הסאטורן והנפטון באמצע יולי, יהיה חיובי לשווקים, אבל תשאירו בפנקס הזיכרונות תזכורת שהיופיטר ממשיך לנוע לקראת היבט קלאסי של פשיטת רגל, בגלל מבנה הכוכבים בעיקר במדינות שהכוכבים בהורוסקופ שלהם נע בין 10-15 מעלות במזלות היוזמה (טלה, סרטן, מאזניים וגדי) כמו בארה"ב.

מזל סרטן הוא סמל למתכת כסף ומזל אריה לזהב, יש להניח שתנועתו של היופיטר במזלות סרטן ואריה לא תפתיע ובאופיו השופע טוב יביא גם השפעה חיובית על המתכות היקרות, בעיקר בזמן שהשווקים הפיננסים יאבדו כיוון.

השבוע, אינו רגוע בלשון המעטה. מהתאריך 30.06 עד לתאריך 05.07 הוונוס במנעד מאתגר עם סאטורן והנטייה לקפוץ את היד… ובהמשך השמש מדליקה את הריבוע שמרעיד את העולם הכלכלי והחברתי. הדקו את החגורות.

אצלנו:

התקשורת אצלנו כהרגלה, מפעילה זרקור ענק על נקודות זעירות (כמעט בכל נושא פוליטי) ומציגה מחלוקות, הפעם, בין תנועת הליכוד וראש הממשלה בנימין נתניהו שיצאו מפרופורציה וקיבלו הדים עם הרבה נפח, רעש וצלצולים. נתניהו, המפתיע כמעט תמיד את התקשורת, עשה זאת שוב לאחרונה עם בחירת הנגיד החדש-ישן יעקב פרנקל, שלא היה ברשימות "המועמדים מטעם" של הפרשנים,  יודע להפעיל את מנהיגותו במצבי קצה. לאחרונה, לא היה ערני מספיק לסיטואציה מסוימת ש"מתבשלת" במיפלגה (בהשפעת נפטון 1-7). חברי הליכוד נעלבו שהוא עסוק יותר בנושאים מדיניים ולא התפנה לשתות קפה איתם. אבל נראה שתוך זמן קצר הוא יבין מה קרה, ויידע גם לעשות את מה שצריך וכך גם ישיג את המקסימום במינימום זמן. לכן כל השמועות על התנגדויות בתנועה לרה"מ אינן משמעותיות במיבחן של הזמן. כוכב פלוטו עומד להגיע על ציר 4-10 ואז ישיג ראש הממשלה תמיכה בכל הדברים העקרוניים בתנועה ויזכה ברוב מוחץ.  

גם המפה המשותפת של ראש הממשלה בנימין נתניהו עם הליכוד, מעידה  שאין ערעור על מנהיגותו ובכלל האתגרים שבהם יעמוד בעתיד יוכיחו את כוחו כמנהיג. הכוכבים על 3-9, מעידים שהוא ימשיך לשמור על עמדותיו ורעיונותיו בלי לגלוש לקיצוניות אלא עם שמירה על קונצנזוס רחב.

 

חדשות לא מפתיעות בשכונה:

בעקבות "הכותרות" על המלחמות בתוך לבנון, בגלל המעורבות של החיזבאללה בסוריה, להלן תזכורת מכתבה שפורסמה כאן בתאריך 02.09.2011 : "…המסקנה היא שאי-שקט עלול להתפתח ולהתפשט ברחבי לבנון. המטרה של החיזבאללה היא להשתלט על לבנון, אולי גם בגלל המהפכה בסוריה, כשהם מאבדים את בן-בריתם בשאר אסד. בקיצור, יהיה שוב שמח בלבנון…" המציאות בהווה כבר מאשרת את ,תחילת המגמה.

טורקיה:

הכוכבים העוברים על ההורוסקופ של טורקיה, מעידים שבמהלך 2014 יגיע סדר חדש, ההתייצבות תהיה זמנית. יתכן שהשלטון יסכים לכמה רפורמות ושינויים, אבל הרגיעה זמנית. (אורנוס פעיל מאוד על כמה צירים). כלומר הערעור בין המוסלמים והחילוניים שם מחלחל בהדרגה, והשלטון ירגיש אתגר קבוע גם עם השכנות.  בשנת 2015  כל המתחים יצופו ויעלו בעוצמה גדולה, (עם הכוכבים על ציר 1-7, 2-8 ו- 6-12.)  צפוי שם אובדן שליטה כלכלי ותרבותי, כאוס לשמו שיחייב שינויים דרמאטיים במדינה. מן הסתם נראה את הקיטוב מקצין בין המוסלמים הקיצוניים מול החילוניים הרוצים לשמר את  מורשתו של אתא-טורק.

ורחוק מאיתנו – אוסטרליה:

החדשות המפתיעות על הפסד של רה"מ ג'וליה גילארד לקודמה קווין ראד, שגלש בישירות לתפקיד עד מועד הבחירות שם, אינן מפתיעות כל כך כשמתבוננים על ההורוסקופ של אוסטרליה החדשה, 01.01.1901 בשעה 13:35 בסידני. השמש ב- 10 מעלות במזל גדי. אורנוס ופלוטו בפעולה. מהפך מהיר שישפיע גם על אופייה של אוסטרליה.

עוד מחשבות אסטרולוגיות:

לא פעם ציינתי בכתבות כאן שאנחנו בתוך תקופה שה"השראה" שלה הם האורנוס ופלוטו, המשפיעים גם על התחזקות לאומנית, פטריוטיות במילה אחרת, זה כמובן תמיד בעיני המתבונן. בימים האחרונים התפרסם סקר שערביי ישראל מקצינים עמדות ו 49.5% מהם בעד הקמת מדינה פלשתינאית במקום מדינת ישראל…

ולהבדיל, עוד באותה השראה של לאומנות, רצונם של כמה מחברי כנסת להעביר חוק יסוד שהבסיס שלו מדינת הלאום של העם היהודי.  חוק אותו יזם בעבר אבי דיכטר ועכשיו יש ניסיון לקדם אותו, למרות כמה התנגדויות בגלל החשש להפרת האיזון הדק שבין האופי היהודי והאופי הדמוקראטי של המדינה.

בשנות השישים, אז האורנוס והפלוטו השפיעו על אופי התרבות והחברה, ועוררו תנועות מחאה ברחבי העולם שדרשו שוויון זכויות. זו היתה התקופה שהשפיעה על מתן הזדמנויות שוות לכל אחד מכל המינים והצבעים. לאחרונה, בהשראת אותם הכוכבים, אנו עדים למלחמה של "הגאים והגאות" לקבל מהמימסד הכרה בנישואין שלהם, בהורות שלהם ובכל הזכויות הסוציאליות שמקבלים כל הזוגות והמשפחות בכל מדינה. בחלק מהמדינות הם כבר רשמו הצלחה.

" אם לארץ נשמה –הרי ירושלים נשמתה של ארץ ישראל" ( דוד בן גוריון)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .