eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 19.05.2017-01.06.2016

 

לפנינו ימים שבהם רעיונות שהיו חבויים ייצאו לאור, או כאלה שהיו ברורים לכם כטובים, תחליטו לכנס פנימה. אלה ימים שצריך לשים לב, בגלל הדומיננטיות של אדמטוס (כוכב אורני שאופיו מקשה על זרימה, הוא נוטה לחסום או להגביל ), יש נטייה לחוסר רגישות, קרירות, לכן רצוי "להתאמץ" לא להתעלם מאלה שיקרים לכם, נסו להיות רגישים!!! לאלה שאתם אוהבים. קחו את הזמן, לנשום עמוק, להתחבר אל עצמכם, אל הפנימיות שלכם, יכולה להיות לכם הפתעה מעניינת.

הכוכבים סאטורן ואורנוס עוזרים לאיזונים, במישורים בינלאומיים ופוליטיים. הנטייה ליצור גישה מאוזנת יותר. אחרי שהמבנה הזה יעבור בנובמבר 2017, יתכן שנחזור למתחים הקשורים בבחירות שאופיין תחרותי. אבל בנתיים, המבנה הזה יעזור לשווקים להיות בטוחים יותר יחסית. השילוב בין כוכב המסמל חדשנות והעזה וכוכב סאטורן הקונסרבטיבי, יכול לבנות גשרים, גם פוליטיים. ברמה האישית, תקבלו הזדמנות להרחיב תחומי עניין בכל מקום שתירצו ויתאפשר.

בין 17.05-20.05 יתפתח מנעד מתוח בין המארס ופלוטו, שעלול להביא לארועים שאין עליהם שליטה. בעיות לא צפויות מתעוררות בלי שמוכנים להן. תאונות אש, פיצוצים, ארועים שעלולים להשפיע גם במישור האישי וגם במישור העולמי. אבל כמו תמיד צריך לזכור שמיבנה כזה מתחיל להשפיע כבר יומיים שלושה לפני כן.

19.05 יום שהוא נפלא, (ההשפעה תמיד גם יום לפני ואחרי) נותן אופטימיות, ועוזר לעשות כמה דברים נוספים בכייף. זה יום נחמד לרומטיקה. הרגשות זורמים. יתכן גם שתיפגשו מישהו "חדש" או להנות ממערכת יחסים עם רגושים. אבל ה"חולשה" של יום כזה, בהגזמה, בעיקר באוכל, ממתקים, שתייה וכד'. נסו לתכנן מיפגש חברתי משותף, זה יום שבו האינטראקציה החברתית במיטבה.

20.05 השמש עוברת למזל תאומים, בשעות הערב המאוחרות, המעבר למזל המישתנים, שהוא השליש האחרון של האביב. מזל תאומים הוא זה שמאפשר תיקשורת בינאישית בכל המישורים, תקופה נוחה לבטא רעיונות, זמנים טובים לאלה מכם העוסקים בכתיבה. מזל תאומים אינו מזל רומנטי, אבל כל מתבגר יודע, שהבסיס למערכת יחסים היא התיקשורת. המילים הם השורשים למערכת הריגשית לטווח ארוך. כל מערכת יחסים רומנטית אינה יכולה לשרוד אם אין לה בסיס מילולי משוחרר. זו תקופה שמתאים בה ליצור קשרים על בסיס דברים או ערכים משותפים. לשאול את השאלות הנכונות כשפוגשים בן זוג או שותף.

ב20.05, יש מנעד בין כוכב וונוס לשמש, משפיע כבר שבוע קודם, מעורר את החושניות, הרומנטיקה וכל מה שקשור להנאות וסיפוקים אישיים. סביב הימים האלה, היופי יוצא לאור, באמנות לסוגיה, אבל גם תהיה לכם הזדמנות לראות את היופי בעצמכם.

ב25.05 מולד הירח במזל תאומים, מפת המולד משלבת את הצמידות בין פאלאס וונוס, המייצג את זכויות הנשים. באותה מפה כוכב וונוס ופלוטו, מציגים שליטה ומניפולציות פיננסיות. ברמה האישית, יש כאלה שמיפלס הקנאה יעלה מעלה מעלה לצד מניפולציות ריגשיות.

26.05, המנעד המתוח בין הוונוס ופלוטו ( משפיע למעשה כבר יומיים שלושה לפני וגם יום יומיים אחרי), משפיע על הרגש, הכל אינטנסיבי יותר. יש מגמה להציף נושאים שהיו מתחת לפני השטח, להציף כדי להתמודד עם עצמכם בתוך המערכת במטרה להיות חשופים יותר זה מול זה להתמודד גם עם הבעיות מה שעוזר לפתור אותן, וזה יכול לתקן ולחזק את מערכת היחסים, וזה נכון גם לקשרים עיסקיים ( כלכליים) וחברות.

 

כוכב מארס מול הסאטורן, ב29.05, מבנה כוכבים, המקשה על התפתחות כפי שתיכננתם. זה עלול לעורר תיסכול, בעיקר בגלל שתבינו שחסרים לכם המקורות או הכלים להתקדם לפי לוח הזמנים שקבעתם.  בהמשך צפויים מהלכים במדינות שונות בהם ינסו להגביל את חופש הדיבור, או חופש רעיוני, תהליך שיכול להיות להתבטא גם בהקמת תנועה שהדגל שלה יהיה לשמור על הגדרות של חופש הביטוי. הגבלה כדי למנוע התבטאויות ומילים מסויימות.

מעברו של הכוכב האורני אדמטוס למזל תאומים ישפיע על כל הקשור לנסיעות הסעות ותובלה למרחקים קצרים או ארוכים. נשמע ברחבי העולם על תשומת לב כפולה לניירת ותעודות זיהוי במעברים בין מדינות ובשדה תעופה. בעיות עלולות לצוץ גם ברכבות, מעברים תת קרקעיים  בגלל עבודות רשת שמפעילות את המערכות הללו, ויגרמו ליותר עצירות, או סגירת תחנות רכבת "מטרו" במקומות שונים בעולם.

הוונוס במזל טלה מתקרבת לכוכב אורנוס כבר מה30.05 עד 05.06. ההתרגשות באוויר משפיעה בלי פילטר, לכן למרות התלהבות והריגושים שמגיעים בפתאומיות, יש כאן גם טוב ורע, כדאי לשים לב, לא להגרר, אלא לשמוח ממה שקורה אבל לנסות להתבונן גם מהצד כדי לא לאבד שליטה לגמרי. השילוב הזה מביא התאהבות ממבט ראשון, משיכה מינית חזקה מאוד. אבל כמו שזו מגיעה בפתאומיות, היא נעלמת גם במהירות. השילוב הזה מתאים למערכות יחסים שאינה מתמסדת בהמשך.

הרעשים שמגיעים מהתיקשורת בארצות הברית על המתח בין גיימס קומי ודונלד טראמפ מציגים "בלאגן" ובצדק. לקומי שנולד ב14.12.1960, יש את כוכב אורנוס על כוכב מארס במפה של הנשיא דונלנד טראמפ. קומי, עם האורנוס מעצבן מאוד את טראמפ, מקווה גם לשנות ולהשפיע, אבל טראמפ על כוכב מארס, ילחם בו בלי לוותר. ידרשו כאן כוחות מיוחדים שיעזרו עם הרבה רצון טוב ללמד את כל אחד מהם לקבל את השני, כדי לרכך את העימות. לא קל כלל.

על הביקור טראמפ אצלנו, ממליצה שלא יהיו ציפיות לכאן או לכאן. המתח היחידי סביב הביקור הוא של אנשי התיקשורת המצפים שיקבלו "רכילות עסיסית" כיד הדימיון הטובה עליהם. מתח שהוא טבעי של אנשי הביטחון, אבל מפת הכוכבים ליום הביקור אין בה "משהו" דראמטי. חלק מהיממה יש מיפגש בין הירח וונוס, כולל פאלאס, מעניין יהיה לעקוב עם מי יפגש בשעות האלה, שהן ונחמדות נעימות.

למחרת אמור הנשיא דונלד טראמפ להגיע לביקור, ברשות הפלשתינאית, הירח יהיה בטל בין השעות 10.00 בבוקר עד 15.30.

לליקוי החמה הצפוי ב 21.08, יש השפעה כשלושה חודשים עוד לפני המופע עצמו. כך שההשפעה כבר קיימת. הליקוי יהיה ב 28 מעלות אריה. ליקוי מלא העובר לכל רוחבה של ארצות הברית. זו מעלה שמשפיעה על טראמפ, אבל גם עלינו, מדינת ישראל. ההשפעה תהיה גם בסוריה, צפון קוריאה וגם אירן. כל האינדבידואלים שיש להם כוכב על המעלה 28 במזל אריה, במפה האישית יאותגרו. ארחיב על המופע הזה ברשימה הבאה.

 

זמני ירח בטל:

יום שישי 19.05 הירח בטל משעה 03:32 עד 06:51 בבוקר.

יום ראשון 21.05 הירח בטל משעה 06:31 עד 13:10.

יום שלישי 23.05 הירח בטל משעה 10:00 עד 15:32

יום רביעי 24.05 הירח בטל משעה 22:02 עד למחרת בשעה 15:15.

יום שבת 27.05 הירח בטל משעה 09:19 עד 14:29.

יום שני 29.05 הירח בטל משעה 10:00 עד 15:11

יום רביעי 31.05 חג השבועות הירח בטל משעה 14:12 עד 19:15.

 

כלכלה ושווקים:

הכוכבים סטורן ואורנוס נמצאים בהרמוניה שיכולים להביא ליותר איזונים, שמרנות וחדשנות שישתלבו יחד, מה שישפיע על החברה, הפוליטיקה. יעזרו להשקעות בתעשייה, ותיתכן גם פריצת דרך הקשורה למחשבים ואינטרנט.

הקשיים בשווקים עלולים להגיב להתרחשויות פוליטיות. כוכבים שיעירו את ליקוי החמה הצפוי ב 21.08.

19.05 מביא הזדמנויות טובות, החשיבה אופטימית, אבל תמיד צריך לשמור גם על איזון, שלא תגלשו מאופטימיות לאיבוד שליטה. זה יכול להשפיע כמה ימים.

21.05 גם יום שכדאי לשים לב אליו.

ראש הדרקון שעבר למזל אריה מגיע לנקודת הליקוי 21.08, החל מ 17.05 וישפיע גם עד 04.06.

בדרך כלל מיקומו של ראש דרקון במזל אריה הוא טוב לעסקים לטווח ארוך. גם אם ההשפעה לא מיידית, יש למה לצפות. המיקום הנוכחי הוא הפוך למה התרחש בין 2008-2009.

25.05 כוכב וונוס ופלוטו ישפיעו בדרכם. זה יום של מניפולציות ריגשיות אבל גם כלכליות.

עוד יום ראוי לתשומת לב הוא 31.05 ( אצלנו חג השבועות).

לא פעם נכתב כאן על מצבו הכלכלי של האיחוד האירופי. בתקשורת הדיווחים על מיתון וקשיים ביוון וגם איטליה…זכרו, החבל הכלכלי שם מתוח.

 

תזכורת:

בעיקבות מתקפת הווירוסים (במהלך השבוע האחרון) ברחבי העולם במטרה לפגוע ולשתק

מחשבים, מתקפה שהצליחה בחלקה לפגוע, להלן תיזכורת מרשימה שכתבתי כאן לפני שבע שנים ב05.03.2010: על המעבר של כוכב אורנוס למזל טלה.

"אורנוס קשור ללא צפוי, להפתעות. הוא מייצג את העיקרון של מה שלא ראינו ולא ציפינו לו. אורנוס מתקשר באסטרולוגיה לטכנולוגיה חדישה. עכשיו, ממזל דגים, הוא עובר למזל טלה הלוחמני. מזל טלה היוצר קונפליקטים צבאיים, מה שמעורר חשש מכלי נשק חדשים ומפתיעים, כמו כלי נשק שיש להם יכולת הדומה לרשת מחשבים כלל עולמית. האם אפשר שנחזה במתקפה אינטרנטית? שימוש במחשבים ככלי נשק".

 

בהמשך התברר שמדינת ישראל כבר ( 2011) נעזרה ביכולת הזו בעזרת "התולעת" שהשתילה במחשבי המתקנים הגרעיניים באירן, משהו שעורר תגובות חזקות בכל מקום. אחרי שזה קרה, ב 2011, אמר מומחה מחשבים גרמני שהיה שותף בניתוח תוצאות פגיעת הווירוס במתקני הגרעין האירניים: "שליחת וירוס הממוחשב הייתה יעילה כמו מתקפה צבאית ואפילו טובה יותר"..

התחזית שנכתבה בזמנו מתוך מחשבה והבנה אסטרולוגית במהלך 2010, היתה ניתוח של כוכב אורנוס והתנהגותו במזל טלה. כוכב אורנוס נמצא במזל טלה וישהה בו עד 2018. היום בפרספקטיבה לאחור, אנחנו למעשה בתוך רצועת הזמן בהם נושא לוחמת (מזל טלה) המחשבים (אורנוס) הפך להיות "תעשייה" מרכזית ברוב המדינות, כולל גופים צבאיים שכל ההשקעה שלהם, היא בפיתוח אמצעים חדשניים וייחודיים ככלי נשק.  

מחשבות אסטרולוגיות המשך:

אורנוס-נפטון הביאו איתם את העידן החדש של הטכנולוגיה. מלחמות הסייבר, גניבת (נפטון) הסייבר ( בתעשיות המגוונות), האקרים, שהפכו להיות אוייבים גם במישורים אישיים וגם מיפעלים ומוסדות ממשלה מוסדות פיננסיים ובנקים ברחבי בעולם. אנו שומעים גם על אובדן ( נפטון) מידע במחשבים ( אורנוס) בגלל הונאה וסודות במציאות עם הנפטון.

מידע בעל ערך עם הקלטות ומיסמכים מאופסן במחשב או על "ענן", המתאר בצורה מושלמת את אורנוס –נפטון. הנ"ל פגיעים ועלולים ללכת לאיבוד או להגנב דרך הסייבר. זו בעיה שתצבור תאוצה, והקשיים שיגיעו צפויים במהלך 2017-2019. החופש של האינטרנט עלול להסלים, לאיים על מדינות, עד שיתחיל לעורר מחשבות ותוכניות לשלוט על האינטרנט. לבטל את חופש הביטוי, המידע תחת מסווה של ביטחון לאומי. ( וכל זה מקבל חיזוק עם "אדמטוס" שעובר בימים האלה למזל תאומים). הסיבות והתרוצים הגיוניים,  קודם כל להגן על סודות מדינה, וגם על הסודות האישיים שלכם, הפרטיות שלכם, אותה אתם שומרים לעצמכם. אבל עם החששות הללו יגיעו גם לאינדבידואלים שיש להם סודות הנחשבים כאיום על המדינה ואלה הם אוייבי המדינה. זה הבסיס ל"צייד מכשפות". (זה כבר קיים בכמה מדינות) אבל זה לא נגמר כאן, יש גם פוטנציאל שממשלות יתחילו להשתמש במידע כדי להביך את האוייבים שלהם. למרות כל מה שניכתב עד כאן, הצד חיובי יגיע, וכל הניסיונות האלה יכשלו בסופו של דבר, בגלל שהאורנוס יתרחק מהנפטון בסופו של דבר אחרי 2019, והמשמעות של החופש והתנועה שהחלו ב1993 כשאורנוס-נפטון היו בצמידות, ימשיך להתפתח לאורך השנים. גם יהיו הפרעות, או ניסיונות לבטל ולשלוט על החופש הזה, הזרמים מתחת לפני השטח חזקים יותר וסביר להניח  שהניסיונות לעצור ולשלוט על האינטרנט לא יצלח.

" האוייב המסוכן ביותר בקרבנו לאמת ולחירות הוא הרוב המגובש, כן הרוב המגובש וליבראלי" ( הנריק איבסן)

השילוב של אורנוס-נפטון פתח גם את הערוצים לרפואה "אחרת". הנפטון בעל האיכויות של החמלה, עם רצון לטפל בשילוב עם כוכב אורנוס שמייצג ערוץ חשיבה חדשני, גרמו לכך שבמהלך שנות ה90, חלה התפתחות והכרה ברפואה האלטרנטיבית. אחרי 1995 החלו גם קופות החולים לשלב ולהכיר ברפואה האלטרנטיבית וההומופטית והיום כבר בחלק גדול מאוד מבתי החולים יש מרפאות בתחום. בשם "רפואה משלימה".

בשנות התשעים בעיקר אחרי הצמידות ב1993, יותר ויותר אנשים פתחו ערוצי חשיבה נוספים לצד המעשי והריאלי. החיפוש אחרי משהו "נוסף" מעל החומר, עבר תהליך שהיה סוג של מהפכה שקטה, ובהדרגה יותר ויותר אנשים נחשפו לעולמות אחרים, עם פתיחות שעוזרת להבין את מה שקורה מעבר למציאות. להפתח ולהבין את הנפלא שהם חווים בחושים, בתחושות ולהבין את אלה. רבים פנו גם ללימודי קבלה, מיסטיקה, תורות שונות, סדנאות "לעולם על טבעי". ואצלנו, בנוסף במהלך השנים האחרונות נפתחו גם "ישיבות חילוניות", ישיבות שבהן לומדים יהדות עם פרשנות מתקדמת, או מחזקים את הזהות היהודית בעזרת לימודי יהדות.

אם זכור לי נכון, 1993, היתה השנה בה חסידות חב"ד החלה לפרסם ולדבר בצורה גלוייה גם על בואו "המשיח". בעידודו של הרבי מלובביץ.

" אם נחדל להאמין בעוצמת הרוח ולעמוד לימינה, נבטל את זכות קיומנו ואת יסוד קיומנו. לא יהיה לנו עוד ייעוד ולא יהיה לנו עתיד" ( מארטין בובר)

 

 

 

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .