eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית ל 29.09.2017- 02.11.2017

חתימה טובה לכולנו

אנחנו בתהליך של שיחרור, פריצת דרך, יציאה ממצבים המאפשרת פתיחת אופקים חדשים. צפוי חיפוש אחר רומנטיקה בסוף השבוע, שתיתן תחושה טובה. אלה ימים להתפייסות, ( וונוס-יופיטר ופאלאס). לאומנים בניכם, הימים טובים לעיצוב, גם אופנה ותכשיטים. השילוב של נפטון, מחזק גם את הרוחניות. אבל גם האמת לא תמיד ברורה, בנוכחות הנפטון. נסו להזהר, אם תגלשו למערכת יחסים, ( 05.10-06.10) תזכרו שהמציאות אינה תומכת לאורך זמן באהבה שנולדה על בסיס הנפטון. כוכב סאטורן יגיע לפגישה עם כוכב מארס, ויחזיר את החיים לפרופורציות, ויקשה על שתופי פעולה, עד 12.10 . החוויה תהיה בתחושת ההתנגדות שתקשה על דחיפת מטרות, זה שילוב היוצר מתח.

כוכב פלוטו נעצר ומשנה מגמה, ב 28-29.09. השפעה תהיה גם בעולם הפוליטי. פלוטו מסמל מאבקי כוח, צפון קוריאה? רוסיה? ארה"ב? אירן? השילוב בין הכוכבים במזל מאזניים מעיד על הרצון למצוא פיתרונות. הבעיה שכוכב פלוטו אינו דיפלומט.

מבנה הכוכבים המצטרף למופע הירח המלא ב 05.10, ממליץ להזהר עם מידע חסוי, בעיקר מידע פיננסי. פליטת פה קטנה, עלולה לעורר באלגאן ענקי. לדוגמא, השמש של אירן ב 11 מעלות טלה והשמש של עירק ב 10 מעלות מאזניים, יתכן מאוד שנהיה עדים לעוד דו קרב בין שתי המדינות על בסיס הקונפליקט הישן והמוכר. ( אולי בגלל הכורדים, והרצון לממש את עצמאותם?)

אחרי ה07.10 מגיע ההיבט בין אורנוס ונפטון, כמו שכבר כתבתי כאן בעבר, הצמידות של אורנוס נפטון היה ב1993, אז השתלב בהדרגה לתוך חיינו האינטרנט. המבנה הנוכחי עלול להכניס קצת בלבול לחיינו, ארועים חדשים שהבעיה שלהם עלולה להיות עם כמויות המידע שיגיעו. יהיה כדאי לחזור לתחושות הבטן ולאינטואיציה שינחו אותנו בים המידע האינסופי, ללמוד לשחות מחדש בין התמונות האימוג'ים והסמלים שהמחשב יציף אותנו. כך אולי נדע למצוא את עצמנו באינטרנט בדרך שתהיה יותר נכונה לכל אחד. במישורים בינלאומיים, נשמע יותר על אקרים הפולשים למחשבים, של מדינות והנזקים שעלולים להתרחש בגלל הפעילות הלא חוקית.

בין ה07-09.10 השמש והמרקורי יפגשו במנעד מתוח לכוכב פלוטו. אלה ימים שצריך להזהר עם מידע סודי, מידע חשוב עלול ללכת לאיבוד או להיות מובן בדרך שגוייה. שימו לב איך אתם מטפלים בנושאים שחשובים לכם. בעיקר כאלה שהם סודיים. הפעילו שיקול דעת בכל ההחלטות שתעשו הקשורים לנכסים, חשבונות, הפעילו חושים חזקים והעבירו את העיצות במסננת כשאתם שומעים רעיונות חדשניים מיועצים כלכליים, מנציגי חברות כרטיסי אשראי וכד'. המניפולציות עלולות לגרור שגיאות וטעויות במהלך מו"מ.  הטעויות עלולות גם להיות בגלל חוסר הבנה של פרטים שאתם שומעים או קוראים, בתחומי הפיננסים. שימרו על הסודות קרוב לחזה, אלה ימים של שמועות ורכילות שתעבור כאש בשדה קוצים. זכרו, אלה רק שמועות!

המבנה הזה אינו מאפשר פשרות, ויכוחים אופיינים בימים האלה. נסו לשמור על פתיחות, גם כשאתם שומעים דיעות שונות משלכם, לוותר על מאבקי אגו, יכול לעזור. השילוב המתוח בין מרקורי ופלוטו, יבוא לידי ביטוי בניסיון להשפיע בכל מחיר על כל אחד. נסו לדבר בדרך גלוייה, ופתוחה על המתרחש.  זכרו זאת גם כשאתם מקבלים מידע ופרשנויות מאמצעי התיקשורת המגוונים. 

כוכב יופיטר עובר למזל עקרב, ב 10.10.17 שינוי שמביא התפתחות. כוכב יופיטר, מסמל גדילה, התפתחות והרחבה, כשהיה במזל מאזניים הרצון היה להגיע לפשרה, הסכמה, ושלום. המעבר למזל עקרב יביא את השינוי. אופיו של המזל נותן את הצבע. עקרב, מסמל נכסים משותפים, סקס, מוות ולידה מחדש. בנקים, מיסים, שווקים ו"סחורות". יתכן שמעברו של יופיטר יביא לעליית מחירים של ה"סחורות" בשווקים. בני מזל עקרב, ירגישו שהם מקבלים הזדמנויות ויחגגו שמחות. יש כאלה שיקבלו קידום מקצועי, המוניטין שלהם יקבל כנפיים, אחרים ימסדו קשרים או ירחיבו את המשפחה. השפעה יכולה להיות גם כלכלית, רווחה יחסית לשנים שעברו.  חשוב כמובן איפה ממוקם המזל במפה האישית.  

ההמלצה להיות זהירים בין 10.10-12.10, אלה ימים שעלולות לפרוץ שריפות, בעיות בגלל קצר חשמלי. מצב הרוח הוא יותר "קרבי".   נסו להוריד ציפיות, ותנו עדיפות למה שחשוב במיוחד. האנרגיה לא במיטבה.

סביב ה15.10 חוסר שקט, יתכנו הפתעות, רעיונות יצוצו, המידע יגיע במהירות, ועלול לפעמים להביך בגלל חוסר הקונבציונאליות. תתקשו לנווט את עצמכם, פגישות עלולות להתפספס, גם בגלל חוסר הבנה.

סביב ה17.10 מיקבץ כוכבים ממליץ על התחלת עיסקאות חדשות. הימים סביב המועד הזה, טובים גם לשווקים.

מופע מולד הירח ב19.10, יהיה במולות לכוכב אורנוס ומנעד מתוח גם לכוכב נפטון, אנריגה לא פשוטה, שעלולה להקשות על העבודה. רעיונות ותוכניות ישתנו במהירות.

סביב ה21.10, יתכנו וויכוחים על נכסים משותפים. חילוקי דיעות יצמחו על בסיס ריגשי, חוסר ביטחון הקשור לפנסיות, משתכנתאות או מדיניות משתנה הקשורה לביטוחים. לכוכב פלוטו יש נוכחות העוזרת להתבונן אל מתחת לפני השטח, ובכוחו לגרום לכל אחד ואחת לפתוח את הדלת הנכונה לו, זו שתביא אותם לפיתרונות המתבקש.

השמש עוברת למזל עקרב ב23.10. האווירה משתנה, עולם הרגשות והסודות משתלט על ההתנהלות היומיומית. כוכב מרקורי עבר למזל עקרב ב 17.10, אחרי מזל מאזניים הדיפלומטי, שכל דבר נאמר עם מחשבה וטקט, הגיע הזמן לדבר על הדברים האמיתיים. האם תוכלו עכשיו לדבר על "הפיל שנמצא בחדר"?

סביב ה01.11 השילוב של וונוס עם ווסטה, תביא איתה תמיכה ריגשית שתקל יותר לפתור חילוקי דיעות.

זמני הירח הבטל:

יום שבת 30.09 הירח בטל משעה 03:18 עד 07:39 בבוקר.

יום שני 02.10 הירח בטל משעה 14:17 עד 17:25 אחה"צ.

יום רביעי 04.10 הירח בטל משעה 10:12 עד 23:39

יום שבת 07.10 הירח בטל משעה 01:42 עד 02:55 בלילה

יום ראשון 08.10 הירח בטל משעה 1:44 עד יום שני בשעה 04:44 לפנות בוקר.

יום רביעי 11.10 הירח בטל משעה 01:26 עד 06:38 בבוקר.

יום שישי 13.10 הירח בטל משעה 06:58 עד 09:41 בבוקר.

יום ראשון 15.10 הירח בטל משעה 08:29 עד 14:18 בצהרים.

יום שלישי 17.10 הירח בטל משעה 14:25 עד 20:34 בלילה

יום חמישי 19.10 הירח בטל משעה 22:11 עד למחרת בשעה 04:40 לפנות בוקר.

יום ראשון 22.10 הירח בטל משעה 14:33עד 14:56 ( אין טעות).

יום שלישי 24.10 הירח בטל משעה 19:46 עד למחרת ב03:11. לפנות בוקר.

יום שישי 27.10 הירח בטל משעה 08:24 עד 15:58.

בלילה שבין שבת לראשון חוזרים לשעון חורף.

יום ראשון 29.10 הירח בטל משעה 18:23 עד למחרת בשעה 01:45.

יום שלישי 31.10 הירח בטל משעה 23:01 עד למחרת בשעה 08:42

יום שישי 03.11 היחר בטל משעה 05:04 עד 11:45.

 

כלכלה ושווקים:

הכוכבים אורנוס ויופיטר המשפיעים כבר, נוטים להביא הפתעות. זהו מבנה היוצר מתח אבל חיובי לשוק החופשי. ההשפעה עד 06.10

פלוטו שנעצר ב28-29.09 ישפיע על רפורמות, מיסים, הוא גורם למשברים וגם להתחדשות. מערכת הבנקים והשווקים תושפע מהפלוטו, הרבה מניפולציות בנושא יהיו בכותרות. גם אלה ישפיעו על מצב הרוח בשווקים.

אורנוס ונפטון, גם הם המנעד שאינו מבטיח יציבות.

כך שאוקטובר, יהיה עם ניידות גבוהה יחסית, יתכן שכל אלה בגלל ארועים דראמטיים בעולם. אבל כוכב יופיטר שיעבור למזל עקרב ב10.10 יכול לשפר את מצב השווקים, לפחות זמנית. אבל תמיד נזכור שכוכב יופיטר מביא איתו אופוריה, וזו מתפוגגת מול כוכבים אחרים.  כך שיתכן שבסופו של דבר עם כל הנדנדה אלה היודעים לקרוא נכון את הנתונים יכולים גם להרוויח לקראת סוף החודש.

 

אצלנו:

(התחזית היא לנו שנבין איזה כוכבים משפיעים עלינו כאן במדינת ישראל ומה קורה לנו , נטו. בלי פוליטיקה)

 מאז 2015 כוכב נפטון "מטייל" על ציר 1-7, במפת המדינה. למרות שאופיו במיקום הזה יוצר אידיאליזציה, הוא אינו מאפשר קבלת החלטות וגיבוש הסכמים לשיתופי פעולה. כוכב נפטון ממשיך להשפיע לסירוגין עד פברואר 2018, ובהמשך מעת לעת ישפיע בגלל נסיבות חיצוניות עד פברואר 2019 (שוב ינסו לנווט אותנו לתוך מו"מ עם הפלשתינאים?) במציאות הנוכחית הנפטון מקשה על פתרון מצבים. לכן על-פי רוב דוחים החלטות. הנפטון גורם לוויכוחים, אם זה בתוך ההנהגה עצמה, ובין המיפלגות ( חשבתם פעם על התוכן של המילה "מיפלגה"? מפלג…) המגוונות בכנסת, מה שמשליך גם על אופי השיח בינינו העם, אזרחי המדינה, (שגם מפולגים, ואת זה פוגשים ברשתות החברתיות, בעיקר בגלל ההזדהות הריגשית שהפכה להיות מוקצנת, כל אחד עם המיפלגה "שלו") עם ניסיונות של כל אחד מהצדדים להסביר למה נכון לעשות כך ולא אחרת, עם תילי תילים של מילים. במבחן המציאות התהליך יצר וממשיך לגרום מתח בגלל חוסר וודאות, אלה סיטואציות שקשה "לחתוך", והתוצאה מביאה התמודדות, לצד טישטוש  ש"הכל יהיה בסדר". לצערנו כולנו, למרות הציפיות, קשה לגבש שיתופי פעולה, הבנות, ולכן אנו חווים אכזבות גם מההנהגה וגם מכל חברי הכנסת, וכמובן גם מעצמנו בסגנון (אלימות מילולית, גסות רוח, לפעמים בשפה כל כך נמוכה) שבו כל אחד מנסה לבטא את "אני מאמין" שלו.

"כִּי אָדָם, אֵין צַדִּיק בָּאָרֶץ–אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה-טּוֹב, וְלֹא יֶחֱטָא…  גַּם לְכָל-הַדְּבָרִים אֲשֶׁר יְדַבֵּרוּ, אַל-תִּתֵּן לִבֶּךָ:" (קהלת ז)

גם כוכב אורנוס, מטייל לסירוגין על ציר 4-10. השינוי מחלחל, ויתכן שהוא יביא להסכמות בנושאים מסויימים, אבל עם שינויים. המציאות החדשה ( תחשבו על כל התהליכים שיוצרים לאורך זמן על מנת להביא לשינוי במוסדות החינוך, המשפט, תחבורה וכו') תעלה ותביא אפשרויות חדשות ומרעננות. נכון שאופיו של כוכב אורנוס מטלטל, מביא איתו אי שקט, ומנקה את השטח גם. אבל כמו תמיד, כוכב אורנוס פועל כאילו במפתיע, אבל במציאות, הוא פועל אחרי שהדברים "התבשלו" לאורך זמן, ועתה הם יוצאים החוצה. אורנוס יכול להביא איתו כללי מישחק חדשים וברורים. אבל הנפטון שקיים גם הוא ברקע, עלול לעכב מעת לעת את התהליכים. לכן, חוסר השקט המאפיין אותנו הוא ריגשי, ניסיון לשאול שאלות, בלי לתת אימון באף אחד.

האור מנצנץ, והוא בצמד הכוכבים אורנוס/פלוטו המזנב בשני אלה על ציר 4-10, לקראת סוף 2018. אלה יחזירו אחריות לחיינו. עם הגעה להסכמות בין כל המיפלגות, ויתכן מאוד שזה מרמז על אחדות. שילוב הכוכבים הללו על ציר 4-10, יביא איתו חיזוק בלכידות ובשייכות שלנו כעם.

מצבנו הכלכלי, ממשיך להיות טוב ומוכיח את עצמו. שיתופי פעולה בתוך המדינה, וגם הסכמים בינלאומיים מביאים הזדמנויות חדשות הממשיכות לשפר את הכלכלה כאן. התהליכים ימשיכו גם לאורך השנתיים הקרובות ויביאו איתם דינמיקה כלכלית חיובית. ולמקטרגים, באוגוסט האחרון ( 2017) ה"סטנדרד אנד פורס" העלה את דירוג האשראישל ישראל, וציין שזה בזכות ההנהגה הנוכחית של ישראל…

"אַל-תֹּאמַר, מֶה הָיָה–שֶׁהַיָּמִים הָרִאשֹׁנִים, הָיוּ טוֹבִים מֵאֵלֶּה:… ביוֹם טוֹבָה הֱיֵה בְטוֹב, וּבְיוֹם רָעָה רְאֵה; גַּם אֶת-זֶה לְעֻמַּת-זֶה," ( קהלת ז')

למדינת ישראל תהיה השפעה ברחבי העולם. בדרכה, תביא את השקפת עולמה והמשתמע ממנה. תיפעל בקונצנזוס ותקבל גם הכרה בהדרגתיות על עמדותיה ופעולותיה. השוק הישראלי ימשיך להתחרות ולפעול בשווקים בינלאומיים, היצוא ילך ויתרחב בהדרגה ברחבי בעולם.

במאבקים עקרוניים ובינלאומיים נצליח להוכיח את הצדק שלנו, לקבל הכרה על עמדות מדיניות. אלה תהליכים הדרגתיים המתפתחים עם אורנוס/נפטון על ציר 3-9.

המסקנה, אם נלמד לדבר בנינו לבין עצמנו, גם להתווכח, אבל בשפה מתורבתת, נרגיש שאכן הכל טוב יותר, גם איכות החיים שלנו.

במהלך השנה, נמשיך לעקוב אחר ההתפתחויות הנקודתיות. ביטחון, כלכלה ופוליטיקה.

בָּרוּךְ אַתָּה ה' הַפּורֵשׂ סֻכַּת שָׁלום עָלֵינוּ וְעַל כָּל עַמּו יִשְׂרָאֵל וְעַל יְרוּשָׁלַיִם אָמֵן: (מהתפילה)

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .