eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית ינואר 2019-

 

 

החודש, השפעת ההיבט בין הכוכבים יופיטר ונפטון, יהיה קדימון לשנה הקרובה. אופי הכוכבים האלה מציג פאסיביות, התחמקות מעימותים או מתחים. אנשים יעדיפו לברוח ממצבים שידרשו מהם התחייבות או אחריות. המבנה הזה יקשה על תהליכים שיזרמו חלק ובלי בעיות. ההסברים שנקבל, מאנשים הקרובים לנו, בעבודה וחוגים חברתיים, ויתכן גם במישפחה המורחבת, לא תמיד יהיו אמינים, לעיתים בגלל הצורך להתגונן. גם אנשים מכובדים ככל שיהיו, שיש להם השפעה על דעת הקהל, לדוגמא, כלכלנים, אנשי רוח ודת, פוליטיקאים וכמובן אנשי התיקשורת בכל המישורים, עלולים להשמיע לנו שמועות מזוייפות, חלקן רק רכילות חסרת בסיס, או ידיעות כוזבות או "מהונדסות" בחדשות. כן, השילוב של היופיטר במנעד המתוח לנפטון הם אלה שמומחים ביצירת ה"פייק ניוז". כמובן, שרק חלק מהן יתאימו להגדרה ולא כולן. הבעיה תהיה של אלה ששומעים, האם הם ידעו מה האמת ואיפה הכזב?

 אנשים יחפשו דרכים יותר מתמיד, כדי להרחיק את עצמם מהאשמות שווא, או ההפך, להתרחק מדברים או מעשים שעשו, והם חוששים מהתוצאות שלהם. אנשים צפויים להיות פגיעים אם יבינו שניצלו אותם, או שיקרו להם.  זה הזמן להעזר באינטואיציות. הקשיבו לתחושות הבטן שלכם,  אלה עפ"ר יאותתו לכם למי להאמין ולמי לא.

היופיטר ונפטון יחזקו את הביטחון העצמי, אבל מומלץ להזהר,כי זה עלול להיות לא פעם בהגזמה. הקושי יהיה להודות בשגיאות, להודות שלא מכבדים גבולות. כל אחד מכם יהיה משוכנע שהוא יודע טוב יותר מאחרים. שימו לב, יופיטר ונפטון, יוצרים מבוכה, אשלייה, רעיונות שווא, אלה כוכבים המעצימים תקוות אבל רק עד שאלה יפגשו במציאות.

כדאי לשים לב, שזה לא העת להתחיל עסקים חדשים. השיקולים הכלכליים מוטעים. ההתפוררות בהמשך תהיה בגלל שאנשים לא ניתחו נכון מצבים. האופטימיות והאופוריה יטשטשו את הפרטים החשובים.

המבנה הזה יעזור לאלה שאוהבים הרפתקאות, להרגיש חופשי ולפרוש כנפיים, אבל בלי לחשוב על התוצאות שעלולות להגיע בגלל חוסר מודעות. נסו לחשוב לפני הכל, עם איזה סיכונים אתם מוכנים להתמודד. איפה הגבולות האמיתיים שלכם, אל תתעלמו מהמציאות.

אלה הכוכבים הטובים לאנשים העוסקים ביצירה בכל המישורים, אלה מציגים את השראה, אמונה ואמנות.

נסו להבין את התקופה, גם אם הכל נראה לכם מושלם, היו מוכנים לכך שהמציאות עלולה להשתנות.

נסו לשמור על פרופורציות בכל המישורים, להאמין בטוב אבל עם קורטוב של חשדנות. כך תשמרו על עצמכם.

 

זמני ירח בטל:

יום שישי 11.01. הירח בטל משעה 16:23 עד למחרת שבת בשעה 10:17.

יום שני 14.01 הירח בטל משעה 17:57 עד 20:30

יום רביעי 16.01 הירח בטל משעה 20:32 עד 02:59 אחר חצות.

יום שבת 19.01 הירח בטל משעה 03:34 עד 05:43.

יום שני 21.01 הירח בטל משעה 03:51 עד 05:54

ביום שני 21.01 צפוי מופע ליקוי לבנה מלא בשעה 07:13 בבוקר.

יום רביעי 23.01 הירח בטל משעה 03:20 עד 05:21

יום חמישי 24.01 הירח בטל משעה 15:43 עד למחרת בשעה 06:02

יום ראשון 27.01 הירח בטל משעה 07:22 עד 09:30

יום שלישי 29.01 הירח בטל משעה 0:35 עד 16:32.

ייום שישי 01.02 הירח בטל משעה 0:35 עד 02:46

יום ראשון 03.02 הירח בטל משעה 12:55 עד 15:02.

יום רביעי 06:02 הירח בטל משעה 02:01 עד 04:01

יום שישי 08.02 הירח בטל משעה 0:05 עד 16:33.

 

 

כלכלה ושווקים:

השווקים היו סוערים בעיקר בחלק האחרון של השנה האחרונה, אוקטובר –דצמבר 2018. כאן ברשימות נכתבה אזהרה ולא פעם אחת. ההמלצה על חגורות בטיחות בזמן נהיגה, חזרה על עצמה, ותחזור לאורך 2019 בכל פעם. למי שיש לב חלש, כדאי שיחפש אפיקים שמרניים, ושלא יגיד אחר כך "חבל שלא ידעתי".

למעשה במהלך 2019 תהיה השפעה של הכוכבים יופיטר ונפטון, כזו הנותנת מצד אחד אשלייה שהכל אפשרי, ואז מתנהלים בלי חשבון, ומצד שני, הונאות וטריקים. כך שתתקשו לשמור על הצד הריאלי כדי להבין לאיזה כיוון השווקים הולכים. (דרך אגב זה ישפיע גם במישורים אחרים בחיים). זיכרו שאלה הכוכבים בהא הידיעה לבועות צבעוניות,  וכל אחד מכם יודע מה סופן של בועות.

כוכב מארס שהגיע למזל טלה תהיה לו השפעה מקיפה. כוכב מארס ידליק את ליקוי החמה בין 21.01-02.02, זה ישפיע על חוסר יציבות פוליטי וכלכלי ברחבי העולם. למצבים כאלה עפ"ר השווקים מגיבים מיד.

בהמשך המארס "יעבוד" בעזרת הכוכבים ב 10.02-12.02. נזכור שההשפעה יכולה להיות יום יומיים לפני ואחרי.

אורנוס שיכנס למזל שור, ב05.03.19 יטלטל שוב, ואחר כך בין החודשים אפריל-יוני תהיה לו השפעה גם בגלל שיפגש עם כוכב וונוס במפת הבורסה בניו יורק.

אורנוס במזל שור יביא איתו עוד החלטות חדשות של הבנקים. את חלק מההחלטות כבר אנחנו מכירים ( האורנוס היה כבר במזל שור בין מאי 2018-לנובמבר, וחזר למזל טלה ). אורנוס המסמל טכנולוגיה גבוהה, מחשבים וסייבר, ניכנסו לנישות חדשות בבנקים. הפקידים נעלמים בהדרגה ובמקומם מעמידים אותנו מול מכונות, מחשב, אפקליציות וכד'.

מבנה הכוכבים יופיטר ונפטון במהלך 2019 מוביל למבנה כוכבים משמעותי ב 2020, עם הכוכבים, סאטורן, פלוטו במזל גדי שאליהם מצטרף גם היופיטר. מזל גדי זה צימצום. כך שהצפי הוא שהכלכלה העולמית תעבור התכווצות. ההתפכחות תגיע! עם הרבה כאבי ראש. יתכן שהתובנות יגיעו כבר לקראת סתיו 2019.

מוסדות פיננסיים, כולל בנקים בכל בעולם, שלא תיקנו את הליקויים מאז 2008, ישלמו על כך מחיר, במשבר נוסף.

צניעות גדולה תידרש מממשלות ברחבי העולם בתיכנון תקציבים. ההגירה ממדינות עניות ונכשלות החלה להשפיע כבר בכמה מדינות, מציאות שרק תחמיר ותשפיע על המציאות החברתית גם (לא במובנים חיוביים).

נמשיך להתעדכן.

 

המצב הביטחוני אצלנו:

ב 21.01.2019 צפוי מופע ליקוי לבנה על ציר דלי-אריה, מעלה 0.51. זהו ציר 4-10 של מפת המדינה. האורנוס הנמצא בבית 7 במפת המדינה, מציג בין השאר את האויבים הגלויים שיש לנו, (חמאס, חיזבאללה וגם אירן). האם זה רמז על הפתעה שצפוייה לנו?

מבנה מפת הליקוי, משפיע על מפת המדינה בלידה וגם המקודמת. כוכב מארס שניכנס לטלה בתחילת ינואר, יגיע להיבטים עם סאטורן (אש) ופלוטו בהמשך. למעשה מ 13.01.2019 ולאורך פברואר, יש כמה מיבנים של כוכבים שלא יהיו נוחים לנו במדינה במושגים של ביטחון (גם תאונות דרכים קשות).

עוד בדצמבר 2017, כתבתי ברשימות השונות, שמעתה (2018) המתח הביטחוני ילווה אותנו כל הזמן. בנוסף ציינתי שאנחנו נמצאים במלחמה, אבל אחרת. (כמעט ולא צריך לרוץ לממ"ד, בזכות צבא הגנה לישראל, חיל האוויר ,המוסד והשב"כ) זה אכן מה שקרה לאורך השנה האחרונה וימשיך להיות כך גם במהלך השנה הקרובה. ולא את כל הפעולות של צה"ל אנחנו יודעים!

כירון הנמצא על מעלה 29 בדגים במנעד לאורנוס של המדינה. במפת המדינה, בית 6 מסמל גם את השרות הצבאי. השילוב הנ"ל אינו מעיד על שקט.

כוכב מארס מתדלק גם את מפת ליקוי החמה מאמצע ינואר 2019 לסירוגין עד תחילת פברואר.

ראש דרקון/מארס נמצא על ציר 2-8 במפת המדינה בין 17.01-28.01.2019,

ראש דרקון/כירון נמצא על ציר 2-8 במפת המדינה בין 01.01.2019-31.01.2019

מארס על ציר 2-8 יגיע בסוף ינואר 2019 עד 02.02.2019

מארס/כירון על ציר 2-8 לקראת סוף פברואר 2019 גולש למרץ.

וכוכב סאטורן על ציר 2-8 עד תחילת פברואר 2019.

יש בהמשך עוד כוכבים שאינם נחמדים, אבל נשאיר זאת לרשימות הבאות.

המתח הביטחוני ימשיך ללוות אותנו גם ב2019.

 

הפוליטיקה אצלנו:

 

מיפלגת הימין החדש.

במוצאי שבת 29.12.2018 הודיעו נפתלי בנט ואילת שקד, על פרישה מ"בית היהודי" והקמת מיפלגת "הימין החדש". הכוכבים מספרים לנו שהעיתוי לא היה נכון, ולפי המפות, נפתלי בנט, ינזק מהמהלך, יותר מאילת שקד. קשה להתעלם מהמיפגש מארס/כירון בית 8 בהצהרה על הקמת "הימין החדש". מלחמה ואכזבה.

המפה המשולבת של המיפלגה החדשה עם המדינה, מעידה על עצמאות מדומה, עם הכוכבים נפטון ויופיטר ירחיים (מפת לילה) בבית 4, היציבות איננה. כלומר צפוי קשר בעייתי עם המדינה. במפה ניתן לראות הבטחות מעל ומעבר, הבטחות שהם יתקשו לממש. הסאטורן ופלוטו שמשיים (מפת לילה) בבית 2. השניים יבינו מהר מאוד את מיגבלות כוחם מה שישפיע על האהדה הציבורית, בלשון המעטה.  

במפה האישית המקודמת ( נתונים מלאים ומדוייקים) של אילת שקד מתקבל רמז עבה, שהיא עצמה לא מרגישה נוח עם המהלך. המארס המקודם והירח מלידה במיפגש. יתכן גם שזו האכזבה שלה על שניפרדת מהתפקיד שלה בשנים האחרונות כשרת המישפטים.

מבנה המפה המשותפת של נפתלי בנט ואילת שקד, וגם ההצהרה שלהם על הקמת המיפלגה, הם עבורי כאסטרולוגית הרגע בו "הוקמה" המיפלגה שלהם. לפי המפות השונות הקשורות לשניהם, הם יהיו זקוקים לעזרה כדי להתקדם. עד כה "השתמשו" במיפלגת "הבית היהודי", עכשיו יצאו "לעצמאות". וזה יהיה מיבחן להתפתחותם כמיפלגה.

מבנה הכוכבים המלווה את המפה המשותפת שלהם, הוא 4-10, 5-11 ו 6-12. מבנה המעיד על איחוד שהוא שונה בהתנהלות שלו מהנורמה וכללי המישחק המקובלים ( הימין החדש). הם יבססו את עצמם, דרכם ושמם, ביציבות ובנייה לטווח ארוך עם שמירה על ייחודיות. במעגל נוסף מבנה הכוכבים 1-7, 2-8 וגם 5-11 , 3-9,  מציג התחלה חדשה, אחרי ניתוק. הבעיה, שהמבנה הזה לא מבטיח יציבות, ולא נהיה מופתעים אם בהמשך, יחליטו לבחון שוב את הכיוון שבחרו בו.
שר האוצר משה כחלון בן מזל עקרב (המפה עם נתונים מלאים).

ברשימות שלי, כתבתי עליו לא פעם. כך לדוגמה, עוד לפני הבחירות ב-12.12.14 נכתב: "למעשה קיים 'באג' בין המפה שלו ומפת המדינה, כך שאם לא יידע לשקלל את הרצונות שלו מול המציאות, יבין שיש מגבלות גם לכוח שלו (בן מזל עקרב!). בטווח הקצר אולי תהיה לו הצלחה מסוימת, אבל גם כאן, לאורך הזמן, אירועים אזוריים וחיצוניים משבשים את ההתנהלות, שלא פעם תהיה בנויה על הנחות אופטימיות, כולל ניסיון שלו להתנהל מול מוקדי כוח (לדוגמה, הבנקים) שלא יצלח… הכוכבים מספרים שיהיו אצלו מצבים רבים של דחייה או שיבוש של הדברים שהוא מתכנן להוציא לפועל".

ב-9 בספטמבר 2017 עברתי שוב על הנתונים, אחרי שעברו קצת יותר משנתיים, בתפקידו כשר אוצר. התחזית מדצמבר 2014, הוכיחה את עצמה כנכונה. מגבלות ודחייה, מס דירה השלישית שלא עבר, הניסיון להוריד את מחירי הדיור (מחיר למשתכן) די צולע והתוכנית שלו "נטו למשפחה" לא בטוח שהגיעה לקהל… "

היום בתחילת 2019 אנחנו יודעים שהניסיון שלו להשפיע על שוק הדיור לא הצליח.

בהשוואה בין המפה האישית שלו ומפת המדינה, אי-אפשר להתעלם מכך שצמד הכוכבים מרקורי-נפטון נמצאים על זנב דרקון של המדינה בבית 2 (כספים, טריטוריה). האם החשיבה "היצירתית" של כחלון "החזירה" את המסגרת הכלכלית לתוכניות מהעבר שכבר לא מתאימות יותר למדינה? המחשבה האסטרולוגית היא שמבנה כזה עלול "לתקוע" את הפוטנציאל הכלכלי הקיים, כלומר לעצור את ההתפתחות.

לפי מצב הכוכבים, המפה שלו עם המדינה, ל2019, (אם ימשיך בתפקידו), לא מומלץ שיצא עם רעיונות חדשים או לשדה חדש, הכוכבים 4-10, 2-8 ו-6-12 שכבר מלווים וימשיכו ללוות אותו יחייבו אותו בקודים וכללי משחק פיננסיים שישפיעו על ההחלטות שיקבל. במצב כוכבים כזה אין מקום לביטוי הרצונות שלו. יהיה עליו להבין שהוא בתוך מסגרת שבה המסלול שרוצה ללכת בו מוכתב! ועליו ללכת רק "על בטוח".

היום כבר ברור שההבטחות שלו או התקווה שלו לעשות מהפך בשוק הדיור, יתפוגגו, הוא לא יזכר כשר אוצר שיקבל הערכה על פועלו לשפר את הכלכלה של המדינה. למעשה החשיבה שלו עם מרקורי נפטון על זנב הדרקון של מפת מדינת ישראל, גרמה להאטה במשק ונסיגה בשוק הדיור. הפירסומים לאחרונה מקשרים אותו לגירעון שנוצר כאן, אותו מנסה "לצבוע" (נפטון) בנתונים קצת אחרים. לסיכום, המדיניות הכלכלית שהביא איתו הפכה לכישלון גדול. נקווה שהשיעור נלמד.

 

 

מפלגת העבודה: תיזכורת מ 02.06.2017

בהורוסקופ של מפלגת העבודה (נכתב על כך כאן ברשימות לא פעם), השמש המסמלת את ראש המפלגה, מבודדת. כלומר, בשפה אסטרולוגית, אין לה תמיכה מאף כוכב, לכן אנחנו שומעים פעם אחר פעם על ניסיונות הדחה… כל פעם אדם אחר מנסה לזכות ב"תפקיד הנכסף". עוד הארה מופיעה באותה מפה, זהו מיקומו של כוכב נפטון (ירחי) על ציר 4-10. כלומר הנפטון האקטיבי (שמשי) על ציר 1-7. ובשפה אחרת, הנטייה להקריב למען המסגרת, חזקה. מערכת ציפיות שהפער בינה ובין המימוש חי ובועט. תמיד יש מישהו שמתעורר במפלגה וחושב שאולי צריך לנווט אחרת, כי המפלגה צריכה להיות במקום טוב יותר, כדי להגיע להישגים המבוקשים. אבל עם נפטון? אלה ציפיות שלא ניתן לממש. כן, מערכת ההדחקה עובדת חזק, לכן המסגרת של המפלגה לא מתפרקת. חברי המפלגה מאמינים שבסוף הכל יסתדר, שזה לא קריטי. אבל במציאות אין קשר בין התנהלות יו"ר המפלגה ( לא חשוב מי עומד בראשה!)  והמפלגה עצמה, ביום יום. אם היו מתייעצים עם אסטרולוג מקצועי, היו מקבלים את העצה, לפרק הכל, בלי להשאיר דבר. כמו שהיום עושים להבדיל "פינוי בינוי" ולהתחיל מהתחלה, בתאריך שיתן לגוף החדש, תוכן, תקווה ופוטנציאל לממש את השליחות שהם מאמינים בה.

ומעבר למה שנכתב אין הרבה מה להוסיף. כוכב סאטורן על ציר 2-8 במהלך 2019 מקשה מאוד על המיפלגה במתכונת הנוכחית להרחיב מעגלים. כלומר אם לא יהיה איזשהו מהלך משמעותי שבו תתחבר למיפלגה נוספת, מספר התומכים בה לא יגדל.ומעבר למה שנכתב לעיל, כוכב סאטורן על ציר 2-8 במהלך 2019 מקשה מאוד על המיפלגה במתכונת הנוכחית להרחיב מעגלים. כלומר אם לא יהיה איזשהו מהלך משמעותי שבו תתחבר מיפלגת העבודה למיפלגה נוספת, מספר התומכים בה לא יגדל.

ביום הבחירות אם אכן יתקיים ב 09.04.19, השמש תעבור על הסאטורן במפה של המיפלגה. (התכווצות).

"הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ שָׂמִים מַר לְמָתוֹק וּמָתוֹק לְמָר". (ישעיהו ה)

 

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .