eXTReMe Tracker

נתניהו ממשיך להיות ראש הממשלה. תחזית ותמונת מצב לחודש ינואר 2020

 

המערכת הפוליטית ממשיכה להיות במבוי סתום.

לאורך השנה:

כולנו כבר חווים את הצמידות סאטורן פלוטו במזל גדי, האווירה קודרת יותר. המיפגש מביא איתו התמרה (טרנספורמציה). כוכב פלוטו, הוא סמל לתהליך שלא ניתן לסגת ממנו, פועל בדרך מאוד מתוחכמת. מה שהיה התיישן, מסתיים, והחדש עומד להוולד במקומו. השילוב הזה יביא לשינויים משמעותיים בחשיבה, במוסר הקולקטיבי והרוחני. ברמה האישית והחברתית. אחרי השיא, יהיה קל יותר למצוא פיתרונות.

הצמידות סאטורן/פלוטו משפיעה כבר בהרבה מקומות בעולם. אי השקט, בהונג קונג, בדרום אמריקה, צפון קוריאה, חלקים באירופה, והמזרח התיכון עם סוריה במרכז. ועוד הרבה קורה ועוד לא נחשף, אולי קצת מעורפל אבל המחשבה והתנועה היא לכיוון השמרני. למסורת. ראו לדוגמה את בריטניה, המנסה בכל כוחה לחזור להיות הריבון על ארצה ולהתנתק מהאיחוד האירופי.

פלוטו, שובר דיעות קדומות, התניות וקבעונות מחשבתיים של הקולקטיב, תהליך שמכאיב גם. השילוב ( לפי ההיסטוריה ) עלול להתבטא במלחמה, בהתקוממות אלימה, קונפליקטיים חברתיים. והדוגמאות בפיסקה הקודמת. הדאגה תשפיע גם על כולנו, ( כל אחד במישור האישי, לפי המיקום במפה האישית שלו) האווירה תהיה קודרת יותר.

צפו לגל פילוסופים חדש שיביא לנקודת מבט חדשה על החיים של כולנו. תהליכים שאולי יביאו תובנות חדשות.

 

אנחנו ברצועת זמן שהתחילה ב28.12.19 שבה מופיע מיקבץ כוכבים במזל גדי, עד 17.01.2020, תקופה מאתגרת, התמודדות עם המציאות, בלי בלונים צבעונים, בלי אשליות,  וכל ניסיון לייפות את הדברים, לא יצלח. הציניות "חוגגת" בימים האלה.

רעיונות חדשים שעלו בין 01.01-03.01 אלה יהיו קונסרבטיביים, אבל לא יביאו למחשבה מדוייקת.

מופע ליקוי לבנה צפוי ב 10.01.20 ב20 מעלות סרטן. נראה התפתחויות חברתיות ופוליטיות. מזל סרטן מסמל משפחה נאמנות. יתכן שנראה שינויים ותנועה שהמסר שלהן להוכיח נאמנויות וזה בכל המישורים. בנוסף זה מזל מאוד אמוציונאלי, ולכן גם התגובות הן קיצוניות בעיקר בנושא המישפחתי, חברים קרובים או עיסוק בנושאים שחוזרים מהעבר.

אורנוס עוצר ב11.01.20, זהו יום שבו הכל יכול להיות, לא צפוי ונפיץ מאוד. אורנוס קשור לעולם המחשבים, מתקפת סייבר באחד המקומות בעולם, לא תפתיע איש. אבל לא רק, האסוציאציה המיידית על עצירת אורנוס: איפה עומדים להזריק דלק למדורה. כלומר, אש.

בימים 11.01-13.01 השמש תצטרף למרקורי, סאטורן ופלוטו, זה יגרום לריכוז גבוה, חשיבה מעמיקה, חלק מכם יחפשו את המשמעות המסתתרת מאחורי המילים שהם שומעים, מה יש בתכנים שמגיעים אלינו, נישמו עמוק, נסו להשקיע, להבין את הנתונים שאתם מקבלים בלי כחל וסרק, תרגישו שיש לכם הזדמנות לפתור בעיות למרות המתח שילווה אתכם. השילוב של שמש מרקורי, סאטורן ופלוטו, עוזר לעמוד במרכז הבמה, להיות קצת דראמטיים כדי לקבל תשומת לב, כוכב סאטורן יעזור לכם לשמור על פרופורציות. זהו מבנה שיש לו הרבה כוח, ויכול לקדם אתכם, כאינדבידואליסטים אם תבינו שיש בשילוב הזה גם עצורה הרבה אנרגיה.  זכרו שהמיבנה מניפולטיבי מאוד. שימו לב שוב, איזה מסרים יגיעו אליכם ואיזה אתם תרצו להעביר, שימו לב שבתוך שיחה סתמית המרקורי עלול להתפרץ, ולגרור את השיחה למקום שלא חלמתם עליו.  לצערי, זהו שילוב הגורם למועקה , מצבי רוח ודאגה. נסו לשאול את עצמכם  לאן אתם רוצים להגיע? לברוח למיטה עם שמיכה על הראש? לרחם על עצמכם? או להפוך דף לקום עם קומה זקופה ולהשיג את המטרה.

מרקורי ואורנוס במיפגש מתוח בין 17.01-19.01 הזהרו מחוסר טקט, דיבור גלוי בלא שיקול דעת, או בלי פשרה. אמירות שלכם לא תמיד יתקבלו, הפזיזות עלולה גם לגרור טעויות בשיפוט. הרבה "חשמל" באוויר. נסו לבדוק כל נושא לפני שאתם מתחילים להתווכח עליו. הזהרו בנהיגה!!! בהמשך 21.01-23.01 השמש במנעד מאתגר עם אורנוס, יחזק את האינדבידואליות.  אבל ברגע אחד עלולים לבעוט בדלי, אורנוס מושך לכיוון אימפולסיבי, נסו לעצור, לחשוב על המחיר לפני שאתם בועטים. אלה ימים שתוכלו לפגוש דברים חדשים שיפתיעו לטובה, אולי אנשים עם פתיחות וחשיבה מחוץ לקופסא.

המארס במנעד מתוח עם נפטון, 25.01-26.01 לא הזמן למו"מ, הדימיון נמרץ מאוד ועלול להשפיע על התכנים והאמינות שלהם, בלשון המעטה. שימו לב יש גם צביעות שתמצא לה מסלולים שעלולים לפגוע. אלה ימים שיתאימו לרקדנים, שחקנים וזמרים. לא לשיגרה.

הוונוס תצטרף לנפטון ב26.01-28.01 רומנטיקה, עם הרבה טוב לב. אבל גם כאן, זה נראה נחמד ואולי זה אמיתי, אבל לזכור שהנפטון תמיד קצת "מערפלת" את המציאות. הרגישות גבוהה, קל להכנס לבילבול ריגשי. ימים יצירתיים, טוב לאמנים שבניכם.

במיבנים האלה הוונוס ומארס בוחרים גם לאתגר ברקוד זה את זה בין 25.01-28.01 המתח עלול לגרור חוסר הבנה במשפחה או במסגרת בין אישית.

הקונסטלציה, של נפטון, וונוס ומארס ביחד, היא יצירתית מאוד, הדימיון עשיר תרתי משמע, החולשה שהם נמצאים במזלות מישתנים, וקל לגלוש לחוסר שביעות רצון. להתלבט בין הרצוי והמצוי.

ילדים שיוולדו בימים האלה, יהיו כישרוניים מאוד. אולי מוזיקאים (שווה להשקיע מגיל קטן) ציירים, או זמרים. אלה שיחפשו מקצוע עם תעודה יבחרו באדריכלות, ארכיטקטורה עיצוב וכד'.

זמני הירח הבטל:

יום שבת 04.01 הירח הבטל משעה 03:09 עד 18:14

יום שני 06.01 הירח בטל משעה 13:59 עד למחרת ב 04:10 לפנות בוקר.

יום חמישי 09.01 הירח בטל משעה 0:14 עד 10:42

יום שישי 10.01 מופע ליקוי לבנה בשעה 21:12

יום שבת 11.01 הירח בטל משעה 01:50 עד 14:15

יום שני 13.01 הירח בטל משעה 15:40 עד 16:05

יום רביעי 15.01 הירח בטל משעה 14:21 עד 17:53

יום שישי 17.01 הירח בטל משעה 15:57 עד 20:20.

יום ראשון 19.01 הירח בטל משעה23:10 עד 0:40 אחר חצות.

יום שלישי 21.01 הירח בטל משעה 06:42 עד למחרת ( 22.01) בשעה 06:59.

יום שישי 24.01 הירח בטל משעה 04:03 עד 15:19

יום שבת 25.01 הירח בטל משעה 21:05 עד שימו לב!!! יום שני בשעה 0:40 אחר חצות.

יום רביעי 29.01 הירח בטל משעה 03:03 עד 14:49

יום שישי 31.01 הירח בטל משעה 17:07 עד למחרת ב 02:27 אחר חצות.

 

כלכלה ושווקים:

 

השווקים הפיננסיים ימשיכו להיות לא יציבים! (ראו את הרשימה שפורסמה ב10.10.2019 על האתגרים כלכליים ב2020), התהליך יהיה עם "תבלינים". אבל ימשיך גם לתוך 2023. אורנוס במזל שור יאתגר את סאטורן, במהלך 2021-2022 הזכרון מהמיפגשים בניהם הוא השנים 2007-2008. לא נחמד.

השנה. הוונוס תהיה בנסיגה במהלך מאי-יוני 2020, וונוס מסמלת כספים, פיננסים, עסקים והסכמים. ההמלצה של כוכב סאטורן במזל גדי שתנסו להיות קצת יותר מחושבים, מתוכננים, ואם לא, הוא "יעזור" לכם, תרצו או לא תרצו.

בימים 16.1-17.1 כדאי שהמשקיעים יזהרו יותר. מה-07.01 כוכב סאטורן יגיע למעלה 22 בגדי, ויאתגר את היופיטר בשוקים. על-פי רוב, אין אופטימיות במבנה כזה.

אפשר לצפות להתפתחות מדעית טכנולוגית, שתביא לשינויים בחיינו. מחקרים בביוטכנולוגיה, רפואה ורפואה אלטרנטיבית. כדאי לחפש השקעות בתחומים האלה.

 

יופיטר במזל גדי.

בלילה שבין 02.12.2019 ל 03.12.2019 עבר כוכב יופיטר למזל גדי. למזל גדי יש כוכב, הנושא את תכונותיו והוא כוכב סאטורן. ( שבתאי). יופיטר אינו אוהב גבולות, ולא פעם גם מותח אותם אבל במזל גדי הוא חווה הגבלה ושליטה חזקים יותר.

הבורסה הגיבה באדום. עם כניסתו של יופיטר למזל גדי, ליופיטר השפעה דובית יותר על השווקים. אין זה מביא להתרסקות, אבל גם לא תומך בכלכלה. כאשר יצטרף לסאטורן ופלוטו יהיה זה משמעותי במישור הכלכלי, נוכל לשמוע מושגים כמו "שגעון, טרוף וחוסר שיקול דעת". אבל התגובות יהיו בכל המישורים, גם החברתיים המדיניים והפוליטיים. המבנה ישפיע על השווקים, וכל אחד יוכל להחליט לאיזה כיוון הוא הולך, האם הוא בוחר להשקיע או להסתכן…

עדיף בזמנים האלה לשמור על המשאבים שלכם, לוותר על "החמדנות", ("גרידיות").

יש הרבה רמזים שאנחנו לפני מיתון, האטה.

גדי הוא מזל רציני, מזל אדמה הלוקח הכל מאוד בכובד ראש, מציאותי, עם משמעת מבקש יסודות יציבים לכל מבנה, מסמל מוסדות, ממשלות בנקים תאגידים, מעגלים פוליטיים, גדי זו השיטה עם הגבולות הברורים.

המעבר של הפלוטו וסאטורן במזל גדי, משפיע על מוסדות, ממשלות ותאגידים ובשנה הקרובה ישפיע בעיקר על אלה שניסו להתחמק מהתייעלות, וניצמדו למה ש"עובד" גם אם זה מקרטע. פלוטו ( במזל גדי מאז 2008) לא יוותר, מה שדינו להסתיים, יסתלק מהמציאות כדי לאפשר לחדש להגיע, להתייעל ולשנות את מה שנידרש. (יש כבר מוסדות, תאגידים, שזכו לטיפול של פלוטו, דוגמא אחת מרבות, חברת טבע המוכרת לכולם, התכווצה והתייעלה אם זה מרצונה או שמחוסר ברירה). סאטורן יעזור לביקורת, לשיקול הדעת, לתת לשינוי ולהתמרה להתרחש.

 

אצלנו:

ברשימה שהופיעה כאן ב-26.09.2019"בּוּקָה וּמְבוּקָה וּמְבֻלָּקה" (ספר נחום), כתבתי לכם שזו ההרגשה כשבוחנים את ההורוסקופ של מדינת ישראל לשנה וחצי הקרובות…אורנוס על ציר 1-7 (במפת המדינה) הביא איתו, לצערנו הרב, את הקיטוב בעם , ובדרכו, לא ירגיע… הבעיה שכוכב אורנוס גורם לחשוב שיש חלופה אחרת – חדשה ומלהיבה. זו התנסות חדשה שההתלהבות משתלבת בה עם ציפייה שהנה-הנה יגיע השינוי המיוחל, אבל זה לא יעמוד במבחן המציאות. בעיקר אל תצפו לתחושת ביטחון. ההרגשה תהיה שכל האפשרויות פתוחות ומוטב שכך. עם אורנוס החוויה תהיה רק של אי-שקט שיכול להשפיע בכמה מישורים – לא רק חברתיים ופוליטיים, אלא גם ביטחוניים. כך שקשה להאמין שאזרחי ישראל ירגישו את השקט בשנה הקרובה".

יום הבחירות עצמו 02.03.2019 ביום שני, שנחשב יום פילוג. בספר בראשית פרק א' מסופר על הבריאה.  על היום השני :  "וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים: יְהִי רָקִיעַ בְּתוֹךְ הַמָּיִם, וִיהִי מַבְדִּיל בֵּין מַיִם לָמָיִם. וַיַּעַשׂ אֱלֹהִים אֶת־הָרָקִיעַ, וַיַּבְדֵּל בֵּין הַמַּיִם אֲשֶׁר מִתַּחַת לָרָקִיעַ וּבֵין הַמַּיִם אֲשֶׁר מֵעַל לָרָקִיעַ; וַיְהִי־כֵן. וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָרָקִיעַ שָׁמָיִם. וַיְהִי־עֶרֶב וַיְהִי־בֹקֶר, יוֹם שֵׁנִי." זה היום היחידי עליו לא נאמר "וירא כי טוב…"

מבנה הכוכבים לסוף יום הבחירות משאיר מתח, חוסר וודאות, השמש והירח בריבוע מדוייק, השמש והנפטון רוקדים צמוד מצב לא ברור, מעורפל,  אין הגדרה ברורה…  כוכב מרקורי בנסיגה לקראת יציאה ממזל דגים למזל דלי, כוכב מרקורי בנסיגה עפ"ר זקוק לתיקון למה שנעשה תחת כנפיו… ההרגשה שזה יום שלא מוביל לשום מקום…

ברמה היומית, הכוכבים הם 1-7, 2-8, 6-12 לא בונה מערכת של אימון ויציבות. כוכב סאטורן על ציר 1-7 במפת המדינה. בעיה שאין לה פיתרון, יש לנהל מצב נתון. תחושה של משבר. בנוסף באותו מבנה כוכבים על הצירים 2-8, 3-9. יבקשו לבחון מחדש את המצב. גם האיזון העדין אינו קיים, ואם ינסו להגיע להסכמות (קואליציה) הפוטנציאל לחיכוכים גבוהה, ולכן גם ההסכמות אם יהיו יסתיימו במהירות.

חלק מהתהליכים כבר השפיע בשנה האחרונה, הביא אותנו למבוי סתום כשכל צד מתבצר בעמדתו וגרר את כולנו למערכת בחירות שלישית, ולא אהיה מופתעת, גם אם תקוםממשלה, ( בתקווה לאחדות שזה יהיה סוג של פשרה)  היא תתקשה לתפקד.  אל תופתעו אם נגיע למערכת בחירות רביעית בתוך כשנה בערך ( אבל רק אחרי שיצליחו להקים ממשלה, נוכל לזהות מתי היא תסיים את דרכה, ואם לא תקום ברור שנדע). כל עוד כוכב אורנוס ישפיע על מפת מדינת ישראל, (עד סוף פברואר 2021) יהיה קשה לצערי הרב להגיע לתחושה של יציבות. בהמשך לאורך 2021 יגיעו כוכבים נוספים לציר 1-7 על מפת המדינה ואלה לא יעזרו לתחושה של יציבות וביטחון. אני מנסה להאמין שבין לבין כשיופיע כוכב נפטון על ציר 4-10 במפת המדינה,  (אפריל 2020- אוגוסט, ולסירוגין ב2021 )  נוכל לחזור ולהתאחד.

בסיומה של אותה רשימה ( מ10.10.201)נכתב רבים יתגעגעו לעשור האחרון, שהיה ברובו רק טוב בכל המישורים. ולאלה שאוהבים לקטר, להתלונן ואו לסמן את העיגול ולשלוח אליו את החץ, ממליצה לנסות לשלוח מייל לכוכבים. כי רק שם נמצאת התשובה.

לאלה מכם שעדיין אוהבים להטיל ספק, תיזכורת מן המקורות לכוחם של הכוכבים, (סליחה אם זה לא מתאים ליהודים שבניכם, הרואים עצמם אתאיסטים).

דוד המלך אמר: "השמים מספרים כבוד אל, ומעשה ידיו מגיד רקיע" (תהילים י"ט). על הפסוק הזה אמרו חז"ל: "כל היודע לחשוב בתקופות ומזלות ואינו חושב, עליו הכתוב אומר: ואת פועל ה' לא יביטו" (ישעיהו ה'). …ובאותה נשימה אמרו רבותינו: "אין אדם נוקף אצבעו מלמטה אלא אם כן מכריזין עליו מלמעלה" (חולין ז').

במציאות מדינת ישראל עומדת להתמודד עם אתגרים חדשים. עליהם ארחיב ברשימה אחרת.

ראש הממשלה בנימין נתניהו:

נתניהו, ימשיך להיות ראש הממשלה של מדינת ישראל. עברנו בחירות, אפריל 2019, ספטמבר 2019, נתניהו נשאר ראש הממשלה, והכוכבים מעידים שימשיך בתפקידו. 

כמו שכבר שיתפתי אתכם, הבסיס לעבודה שלי הוא ההורסקופ ההשבעה של בנימין נתניהו לראשות הממשלה ב 31.3.2009, זה היום בו רה"מ ניכנס לתפקידו, והמפה הזאת היא הבסיס לתחזיות שלי מאז שניבחר. השילוב של המפה הזאת עם מפת המדינה, מעידה שנתניהו ממשיך בתפקידו בראש הפירמידה של מדינת ישראל. הכוכבים ממשיכים על הצירים 4-10, 2-8, 3-9, מבנה שמשמעותו שמירה על הקיים. כלומר, השקעה וטיפוח העשייה שלו, שהוכיחה את עצמה ומקדמת את המדינה שלנו.

גדעון סער:

בקיצור, המפה של גדעון סער עם מדינת ישראל מציגה חוסר וודאות. אורנוס/נפטון על ציר 1-7, יתכן גם שיגלה שאנשים שחשב שתמכו בו, "יתפזרו"…

במפה האישית, חשבון נפש עם סאטורן על ציר 1-7 במעגל הקארמה. הפופלריות שקיבל מתפוגגת, (5-11) וידרש לחשב מסלול מחדש.

ממתינים להכנס ל"מרוץ" ניר ברקת וישראל כץ. לראשון יש את הפוטנציאל להגיע למקום שסער חשק בו, הכוכבים נחמדים אליו במפה (מדוייקת עם כל הנתונים) האישית וגם עם המדינה ואלה יעזרו לו להתקדם, כשתגיע השעה הנכונה ( עם סימן קריאה) ועל כך בהרחבה ברשימה הבאה.

"כחול לבן".

הקוראים הקבועים זוכרים שזמן החתימה להסכמה בין בני גנץ ויאיר לפיד היה בזמן ירח בטל. רצועת זמן שאינה מאפשרת התפתחות או פעולה שיש לה תוצאה שתהפוך למעשית. לכן החוזה בניהם היה בנוי ממילים… לאחרונה שמענו, שיאיר לפיד וויתר על הרוטציה ( כמו ש"הוסכם עליו" ב21.02.2019 ), לא מפתיע, הסכמה בניהם בזמן ירח בטל, זהו ההגיון האסטרולוגי, וזו הסנונית הראשונה , לפיד "ויתר" על מקומו ברוטציה. כמו שכבר ציינתי בעבר, כוכב אורנוס מפעיל את המפה של "כחול לבן", אי השקט חי ובועט. כלומר המיצג של כחול לבן זה רק על הבמה, יש הרבה סימני שאלה למה שקורה אצלם מאחורי הקלעים.

עוד משהו שכדאי וחשוב לדעת:

ב2020, כוכב מארס יהיה בנסיגה במזל טלה, ועל כך עוד ארחיב בעיקר בגלל המיקום שלו ביחס למפת המדינה. לאורך ההיסטוריה, רוב המלחמות פרצו בשנים שכוכב מארס היה בנסיגה, לפני או אחרי וגם בתוך הנסיגה, עצמה שזה לא טוב בעיקר למי שיוזם את ההתקפה. ואם לא די, גם הצמידות סאטורן פלוטו תככב לקראת סוף 2019 ובמהלך 2020 לסירוגין.( במלחמת יום כיפורים, אוקטובר 1973, סאטורן ופלוטו היו בצמידות בתחילת מזל מאזניים, במלחמת לבנון הראשונה, אותם כוכבים בצמידות במזל מאזניים. במלחמת סואץ ב1956 היו בריבוע. כך במלחמת העולם השניה, הסאטורן ופלוטו היו בריבוע במזלות קארדינאל והרשימה עוד ארוכה אם נלך להיסטוריה הרחוקה.) חשבתי שזה נמצא בהלימה לדבריו של הרמטכ"ל כוכבי מיום 25.12.2019 ועתה עם חיסולו של קאסם סולימאני מתחדדת המציאות.

וכדאי גם לדעת: תקופת מארס בנסיגה, אינה אידיאלית לפתיחת עסק חדש, התחלה חדשה, פרויקט או מקום עבודה. כדאי מאוד לדחות עסקאות גם. מארס נעצר לקראת סוף אוגוסט 2020 ויהיה בנסיגה עד נובמבר כולל. זו תקופה שבה האלימות גבוהה, בעיקר בתחילת העצירה ובסופה.

 

" האהבה מעוורת את העיניים מראות חסרונות והשינאה מעוורת מראות יתרונות" (ר' משה אבן עזרא)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .