eXTReMe Tracker

אירן לאן: ומה אפשר ללמוד מהסיפור על הביטחון שלנו.

 

(לבקשת קוראים):

בעיקבות המחאות שהתעוררו באירן, וה"מתנה", שהפתיעה את כול העולם ב03.01.2020 (קצת אחר חצות בבגדד) ובישרה על "השמדת" הטרוריסט (המסוכן בעולם) סולימני שהיה זה שאחראי לפעילות משמרות המהפכה האירניים. האירגון שניסה להחזיר את אירן להיות אימפריה (של טרור).

כוכב אורנוס משפיע על ההורוסקופ של אירן. ( 01.04.1979). כוכב אורנוס ( מהפכה, המרדה) צפוי להיות דומיננטי לאורך השנה. "הבאלגן" (מחאות האזרחים) באירן החל כאשר הירח המקודם הגיע לכוכב אורנוס במפה. הירח כזכור מסמל באסטרולוגיה מדינית את העם. אולם השפעתו של האורנוס תתחזק כאשר יגיע למרכז שמים ( נסיבות חיצוניות בשפה האסטרולוגית) בית 10 (האורנוס ירחי, לכן ישפיע בפירוק הקיים) בקיץ 2020, וימשיך להשפיע לאורך 2021. קשה להאמין שהניסיונות של השלטונות להרגיע את האווירה יצליחו. ( אורנוס גם  יכול לגרום לרעידת אדמה, תרתי משמע) כוכב אורנוס במקום כזה יכול בהחלט להביא לשינוי במישטר. ( אבל לא בטוח שבטווח הארוך האזרחים יהיו מרוצים מהשינוי).

המבנים שיוצרים הכוכבים, יביאו להתחלות חדשות, עם שמירה על כללי המשחק. יהיה ניסיון במקביל, לפתור שם את הבעיות, כדי לבנות מחדש את המערכת השלטונית, בלי להרוס הכל. אין ספק שהנושא הכלכלי ימצא כל הזמן ברקע, מצד אחד הרצון לשמור על הביטחון הקיומי ( 2-8) אבל בה בעת ניסיון להשתחרר ( מהסנקציות?) ולחפש כיוונים נוספים, אפשרויות חדשות (5-11) ושיתופי פעולה שיאפשרו דינמיקה כלכלית במדינה.

בנתיים ראש דרקון/סאטורן נמצא על ציר 1-7 ( במפת אירן) ימשיך לאורך 2020, מעיד שהם יתקשו למצוא פיתרון מיידי מספק. ויהי עליהם להתמודד עם המיגבלות אובייקטביות. כוכבים כאלה אכן עוזרים לחדד את המשבר.

במפה של המהפכה מ 1.2.1979 עם הגעתו של חומייני לפרס/אירן, הכוכבים במזל דלי, הכירון במזל שור והיופיטר במזל אריה, כוכב אורנוס יגיע לכירון, (פגיעות! אורנוס מחדד את התמונה שיתכן שהמיפגש הזה יביא לשפיכות דמים), בהמשך מרקורי בדלי ירגיש אותו במהלך 2020, השינוי יגיע! התנאי חשיבה מחוץ לקופסא והעם יבקש להשתחרר מהמישטר השמרני. במהלך 2020-2021  אירן תחפש "משהו אחר".  

 

השפעת חיסולו של סולימני על אירן:

זו התרחשה במפתיע ו"עוזרת" לטלטלות שכבר החלו באירן, עוד לפני כן.  אורנוס במעבר ( לאורך כל התקופה הנוכחית) הוא בדיוק על כוכב מרקורי המקודם בהורוסקופ של אירן ב 2 מעלות מזל שור. כלומר, הארוע שגרם לזעזוע פנימי, גורר איתו רעידת אדמה במדינה. איבוד העשתונות שם, גרם להפלת המטוס האוקראיני "סיפור טרגי" שלא הוסיף להם ל"מוניטין". סביר להניח שחוסר הוודאות ( לא חשוב מה מציגים כלפי חוץ ) שמלווה את המפה דורש מההנהגה שם לחשב מסלול מחדש.

ההנהגה ומשמרות המהפכה יצטרכו להבין שהם חייבים לפתוח פרק חדש, אבל עם תכנים חדשים. זה לא יהיה פשוט כל עוד האורנוס נשאר במקומו. סבירות גבוהה שתהיה גם פגיעה בתוכנית "המקורית" לקדם  את השאיפות האימפריליסטיות שסולימני תיכנן (שכבר התחיל ליישם).  ציר 4-10 המקודם בהורסקופ של אירן, הגיע לכוכב נפטון (שימשי) המקודם. התרחבות. אבל לכוכב כזה יש גם כוח לאחד את העם תחת מטרייה אחת עם כוונה משותפת וטובה. (הומניות והתחשבות הדדית).  הבעיה החל מחודש מאי 2020 כוכב נפטון (שימשי) במעבר יתיישב על ציר 1-7 המקודם. מעבר שעלול לערפל ולבלבל את הכוונות. הנפטון השמשי, לא יעזור לקדם הסכמים ושיתופי פעולה ( לידיעת הנשיא טראמפ שחושב שאולי עכשיו ממקום של כוח, יוכל לנהל איתם מו"מ) עם מנהיגים ומדינות ברחבי העולם.

המסקנה שאי השקט והבאלגן יתגברו, וישפיעו על "אופייה" ודרכה של אירן, זו המכנה עצמה הרפובליקה האיסלמית. יש להניח שההנהגה, תהיה עסוקה יותר במה שקורה בתוך ארצה, המחאות של העם, שעיקרן הוא הנושא הכלכלי, נושא שהוא בהחלט עניין קיומי. אין זה מבטיח שהמישטר לא ינסה "לברוח" בעזרת פעולות טרור ברחבי העולם ואפילו מלחמה, (אנחנו זוכרים שיש להם "פרוקסי" לידנו,  שלוחות כמו החיזבאללה בדרום לבנון, והחמאס יחד עם הג'יהד ברצועת עזה) כדי לשנות את הכותרות, אבל לעם שם נמאס! כך שלא תהיה ברירה.

חסן רוחאני קיבל את הנשיאות של אירן ב 04.08.2013. כוכב אורנוס שיגיע לציר 4-10 בהורסקופ של אירן, מתכתב עם המפה המייצגת את שלטון רוחאני. השמש ב 12 מעלות במזל אריה, במהלך2021 אורנוס יערער את שלטונו!

ומה אצלנו?

המפה המשותפת של אירן ומשמרות המהפכה מציגה את השמש ב 27 מעלות טלה. אלה המכירים את ההורסקופ של מדינת ישראל, רואים מיד שהמיקום מציג אוייב גלוי של המדינה. (תעשו פנים מופתעות).

 כוכב מארס נעצר השנה (2020), על מעלה 27-28 במזל טלה. העצירה תתחיל ב 28.08.20 והנסיגה עצמה בין 09.09-10.09 וכל אותה העת כוכב מארס "קודח" את המעלה 27-28 וממשיך כך כמעט חודש שלם. כוכב מארס מסמל בין השאר לוחמה. לצערי הרב, אנחנו רואים התהוות מצב שיעורר מתח ביטחוני שיתחיל כבר במהלך חודש אוגוסט. האם אנחנו לפני משבר? הסלמה ביטחונית?

"אֶשָּׂא עֵינַי, אֶל-הֶהָרִים,   מֵאַיִן, יָבֹא עֶזְרִי…   יְהוָה, יִשְׁמָרְךָ מִכָּל-רָע:.. יְהוָה, יִשְׁמָר-צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה, וְעַד-עוֹלָם."

(תהילים קכא)

 

 

 

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .