eXTReMe Tracker

5.10.2012 – 28.9.2012

ימי סוף השבוע, שישי ושבת, אינם ימים קלים ואופיים יכול להשפיע גם בהמשך השבוע. אנשים שאתם מכירים קרובים או רחוקים עלולים להיות יותר שתלטנים ותוקפניים בהתנהגותם. זו לא תקופה ללכת לבתי משפט או להתמודד עם רשויות המס. לא יהיה נכון להיכנס לתהליך שאופיו בירוקרטי. דחו מה אפשר לאחרי החגים, והפעם זו לא קלישאה. אורנוס ופלוטו שוברים מסגרות, גם פנימיות. זהו תהליך שלא תמיד מוסיף שמחה מאחר ויש תחושה שמשהו מפריע לכם לזרום בטבעיות. זה הזמן לפנות לתרפיסט מיומן שיעזור לכם לשחרר את המתח הפנימי, לצאת לצעדות או להשתלב בפעילות ספורט מכל סוג שמתאימה לכם. לעצלנים, נסו לכתוב מכתב למי שיש לכם כעס גדול כלפיו, שחררו את הרגשות והזעם בכתיבה, אבל זאת בתנאי שאחר כך תגרסו את הדפים. תופתעו לטובה כמה שזה יעזור להרגשה כאילו ניקתם את השולחן מהעבר.

זהו שבוע שהיה ועדיין יש בו סיעור מוחות, מפגשים העוזרים להתפתחויות רעיוניות מעניינות, אבל גם המתחים משפיעים בגלל קשיים לא צפויים, כעסים לא נשלטים, ובדרך כזו או אחרת כל אחד מאיתנו יגיב למצב ומחליט החלטות. אנו לומדים על הגבולות של עצמנו וגבולות של אחרים. קיימת למידה על מערכות היחסים ומתוך המגוון אנו בוחרים את אלה שיש בהן אהבה טהורה.

בימים הקרובים נקבל הרבה מידע בכל הערוצים, ונכון יהיה להשאיר את אלו פתוחים. היו מעורבים במה שקורה, זה המפתח להתפתחות אישית וחברתית. עומס פרטים צפוי בעיקר בתאריך 04.10, כשכוכב יופיטר ישנה מגמה.

מופע הירח המלא צפוי בתאריך 30.09 בתוך מבנה הכוכבים נפיץ מאוד ועלול להתבטא באסונות טבע, הפסקות חשמל וגם אירועי טרור במקומות המועדים לפורענות בעולם. זהו מבנה שיביא איתו אירועים פתאומיים לא צפויים. היו זהירים! גם בתגובות למילים שתשמעו מחברים, סיפרו עד עשר לפני שתענו בחוסר סבלנות.

הוונוס עוברת למזל בתולה בתאריך 03.10 ותביא עימה אהבה ורומנטיקה מחד, אבל ביקורת וניתוחים קטנוניים, מאידך. חבל, מחשבה פרטנית יכולה להרוס אהבה, ההיגיון לא מסוגל לצעוד בשביל הוורדים שאהבה סוללת, הוא נדקר מהקוצים… אבל אחרי יומיים שלושה הוונוס בבתולה תתרחק מהנפטון ולא תשאיר מקום לאילוזיות…

כוכב מארס ממשיך במזל עקרב עד לתאריך 06.10, הפעילות הפוליטית ממשיכה מאחורי הקלעים, הרבה מזימות נרקמות עתה ברחבי העולם, גם בתחומים צבאיים.

כוכב סאטורן (שבתאי) יכנס למזל עקרב בתאריך 06.10 ויטייל בו לאורך שנתיים וחצי בערך. ( עד דצמבר 2014 עם עוד ביקור קצר בתחילת 2015). אלו מכם שנולדו לקראת סוף 1982-1985 יחוו את הסאטורן, בהתמודדות עם נושאים שהודחקו, או יכנסו למצבים בהם ישאלו את עצמם האם הם במסלול הנכון של החיים, זה שהם רצו בו. אלו מכם שנולדו לקראת סוף 1953 עד 1956, גם הם יבחנו את עצמם האם הטילו עוגן במציאות החיים שנותנת להם ביטחון בחיים, אחרי שהילדים עזבו את הבית ויש להם יותר פנאי לעצמם ולהתפתחותם מעבר לטיפול בנכדים.

בשבוע שעבר נכתב כאן: " בימים האלה כוכב מארס מטייל במזל עקרב, ימים רגישים צפויים גם בתאריכים 23.09-28.09, אלה נפיצים בכל הרבדים… אפשר לאבד שליטה …האגרסיביות היא אימפולסיבית ובלי דעת אתם עלולים להיקלע לתוך אלימות.
בין התאריכים 25.09-26.09 היזהרו במיוחד. בעולם כולו אלה ימים שמומלץ להיזהר מלקיחת סיכונים…"
התוצאה היתה מול עינינו, האלימות הקשה פרצה במחאות בספרד נוכח המשבר הכלכלי המעמיק וביוון נוכח המצב הכלכלי, הדרישה מהאיחוד האירופי לצמצומים ומדיניות צנע ביוון הבעירה אש באתונה בתאריך 26.09…

28.09 אתם יודעים מה אתם רוצים, היעזרו בתחושות הפנימיות כדי להשיג את היעדים שלכם להיום. שמרו על סבלנות, זו תועיל לכם יותר בתכנון מהלכים.

29.09 הירח בטל משעה 04:32 לפנות בוקר עד לשעה 15:14 בצהרים. תחושה של כוח מניעה אתכם, רצוי שתשלטו בה כדי למנוע מאבקי כוח מיותרים שרק יפריעו לכם.

30.09 אתם מבקשים זמן להרהר לפני שתקבלו החלטות, או לפני שתגיבו להחלטות. ההמלצה הטובה היא להקשיב לאחרים כדי להגיע למסקנה הגיונית. יתכן תרגישו שאתם בניגוד עניינים בין מה שאתם רוצים ומה שמצפים מכם. שעות הערב מתאימות למפגשים משפחתיים או חברתיים.

01.10 יום של תקשורת, תישמעו מסרים מכל הכיוונים. הרגשות חמים ומאפשרים התפתחויות חברתיות חדשות. זהו יום של נתינה וקבלה.

02.10 הירח בטל משעה 00:22 אחר חצות עד לשעה 01:26 בלילה. קיימת תחושת שלווה ורצון לא לעשות כלום. בשעות אחר הצהרים נסו לאסוף את עצמכם להמשיך במה שהתחלתם כדי להתקדם.

03.10 האחריות חוזרת. יכולת הביטוי שלכם במיטבה ואתם משפיעים על אלה שמקשיבים לכם. אתם חולקים עם אחרים בדרך מעשית ויצרנית את הרעיונות שלכם. הרומנטיקה משפיעה על יציבות מערכת היחסים, אבל אל תגזימו בחלומות כדי לא להתאכזב.

04.10 אתם מתחילים את היום עם מחשבה על התייעלות כספית, כנראה ההוצאות לאחרונה היו מוגזמות. הירח בטל משעה 09:45 בבוקר עד שעה 13:47 בצהרי היום. לא ברור לכם מה אתם רוצים, יש הצעות מגוונות סביבכם אבל סימן השאלה נשאר. היזהרו מרכילות או שמועות,אלה רק פוגמות במערכות היחסים היקרות לכם.

05.10 שימרו על מוצא פיכם בשעות הבוקר, קיימת סבירות גבוהה שתתחרטו על דברים שיאמרו. חישבו על הדברים המתרחשים בחייכם לעומק, ורק אז קבלו החלטות שיעזרו לכם לקשור את הקצוות ולנוע הלאה. זה יום נוח להגשים תוכניות. יש אווירה הרמונית בשעות אחה"צ והערב. הירח בטל מהלילה בשעה 22:47 עד יום ראשון בשעה 02:45 בלילה. כל השבת 06.10 הירח בטל.

כלכלה ושווקים:

מופע הירח המלא ביום ראשון 30.09 צפוי לעורר מתח חזק בשווקים, בגלל התפתחויות כלכליות בארה"ב. אצלנו בישראל, ערב חג סוכות, אין פעילות ולכן יהיה מעניין לראות איזו השפעה תהיה לתנועה הזו בהמשך בעולם שמתחיל את השבוע בימי שני.

כוכב יופיטר משנה מגמה בתאריך 04.10, שמועות ורכילות ישפיעו על הכיוון בשווקים.

המארס בעקרב ממשיך להשפיע על מחירי הזהב והכסף וב06.10 יכנס הסאטורן למזל עקרב, ויש להניח שהשפעתו תהיה ניכרת.

בימים האחרונים אחד האנשים הבכירי בבנק הפדראלי אמר שההרחבה הכמותית לא תתרום לצמיחה שם, וזה מיד השפיע על השווקים, לפני שבועיים ערב ראש השנה נכתב כאן: " …האמת שההרחבה "עוזרת" ומחזקת רק את המגמה שבה האינפלציה צומחת. אין סימני שאלה, הם מדפיסים דולרים…המבינים בנושא נותרים במבוכה, אלה מכם המבינים קצת בנושא יודעים שהכל רק מצגת יפה…"

חודש נובמבר "מבטיח" חשיפה שתביא עוד קצת מהאמת על הכלכלה בעולם הרחב, עוד גורמים נעלמים יצוצו ויגיעו לכותרות. ההבנה שהאשליות, שסופקו לנו על ידי מומחי כלכלה, מתנפצות.

ניתוחים פיננסיים שונים, המבוססים על תנועת הכוכבים, מציגים אי שקט בשווקים, בעיקר בתקופות שיש בהן ליקויים. השפעת הליקוי היא גם שבועיים שלושה לפני הופעה, והפעם אנו עומדים לפני ליקוי במזל עקרב בתאריך 13.11.2012. מזל עקרב מסמל השקעות וכספים ויותר מכל, גרעונות ומס. המבנה שבו צפוי הליקוי להתקיים ידליק שוב את מבנה הכוכבים שגרם למהומה בעולם הפיננסי, כך שלא נופתע אם התנודתיות, לצד הבהלה וההיסטריה, יחזרו לשווקים. יתכן מאוד שאלה יופיעו בגלל משבר נוסף באירופה, אולי נפילה של חברה פיננסית גדולה שהשפעתה תהיה על כולם.

עיתון הארץ:

עיתון הארץ הופיע לראשונה בתאריך 04.04.1918 עם שמש במזל טלה וירח במזל גדי, נסגר מיד על ידי הצנזורה הבריטית והופיע שוב בתאריך 18.06.1919. בדצמבר אותה שנה, חזר לשמו המקורי. ההופעה המחודשת של העיתון היתה בתאריך 01.01.1923 ומאז עד היום. העיתון שהוא מזל גדי, עם שמש במולות לכוכב פלוטו, מסביר את הנוכחות החזקה של העיתון לאורך שנים במדינה, צירוף כוכבים המעיד שלא ניתן להתעלם ממנו. גם עיתון זה יעבור במהלך 2013 שינוי דראמטי, כשלמעשה הניצנים כבר החלו במהלך 2012, אבל השילוב של הכוכבים אורנוס ופלוטו לא יניח לבעלי העיתון, עד שיביאו להערכות שונה, שתהיה קשורה בעיקר במהלכים פיננסיים שיגרמו לשינויים מערכתיים וישפיעו על אופי העיתון בהמשך.

ועוד קצת על מה שקורה בעולם:

בעזרת כוכב מארס במזל עקרב, הורם המכסה של תיבת הפנדורה, בה נמצאים כל הכעסים והשנאות שיש בין התרבותיות והדתות השונות ואנו עדים להתפרצותם, כשהתירוץ היה הסרט שפוגע ומעליב את מוחמד והאיסלם. חודש נובמבר עלול להיות חריף יותר מאחר והאינטנסיביות של מזל עקרב תקבל גוונים דראמטיים יותר. בהמשך צפוי ליקוי חמה, שעוד נרחיב לספר על השפעתו בכל המישורים, גם על מדינת ישראל.

הרבה תבניות חברתיות, פוליטיות וכלכליות ברחבי העולם ימשיכו להתנפץ. אלה חומות שיתפרקו מאחר וניבנו על לחצים ותובענות של ממשלות וחברות פיננסיות גדולות, תאגידים, כולל בנקים, ובהמשך כל הטלטלה תביא אותנו למודעות חדשה, אמת חדשה אודות היכולות שלנו, כאנשים מהשורה, לשנות ולחזור להכיר ביכולות האישיות של כל אחד ואחת. נחזור לחפש את הדרך לשלב בין האני, ככוח אסרטיבי, ובין המודעות החברתית, בכוונה להגיע לשינוי שיגרום להשפעה כוללת. למצוא את הגשר למרות ההבדלים, זה הסוד להצלחה.

מחשבה אסטרולוגית:

כוכב פלוטו במפת מדינת ישראל "יושב" על השמש בהורוסקופ האישי של אובמה, מתאר כמה יצרים יש כאן. כל צד מנסה להיות חזק יותר וההתנגשות בין רצונות האלה תמיד אמוציונאלית ואינטנסיבית, לכן ניתן להבין שהשפעה הזו לא יכולה להשאיר אף צד במשחק אדיש. שימו לב, שתמיד בפרשנות המגוונת מפרידים בין אובאמה ובין ארה"ב ביחס לישראל…
ותשובה לצורר אחמדניג'אד:
" חיי איש מספר ימים וחיי עם ישראל ימים אין מיספר" ( בן סירא)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .