eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 20.06.2014- 27.06.2014

 

עד לתאריך 26.06 אנו עדיין בתקופה שנדרשת בה זהירות. יש נטייה לחוסר סבלנות ואגרסיביות, שלא תמיד ברור לאן היא עלולה להוביל. תמונת המצב מעידה על אלימות, על מצב נפיץ שעלול להביא להתלקחות.

אלה ימים לא קלים והפתיל קצר, אנשים ממהרים לכעוס ולהתרגז, האמוציות חזקות יותר ותחושת חוסר הוודאות וחוסר השקט משפיעות על כולם. כדאי להיזהר עם חומרים שעלולים לגרום לשריפה, חומרים כימיים מסוכנים, להיזהר בעבודה עם מכשירים חדים ובנהיגה. כוכב מרקורי ממשיך בנסיגה "זורק" אותנו אל העבר, מביא התחברות לזיכרונות ומפגש עם אירועים מהעבר. אחרי תחילת יולי, כאשר מרקורי יתיישר, תוכלו לנקות את השטח.

שילובי הכוכבים מעידים על אנשים הנלחמים על דעותיהם, כאלו הלוקחים את החוק לידיהם בכוונה להגן על השטח הפרטי, על החצר שלהם, ומכאן ההשלכה גם לפעולות שעושות כמה מהמדינות בכדי לשמור על גבולותיהן. זה קורה באוקראינה, התעורר לאחרונה בין סין ויפן, הפיליפינים ווייטנאם, ולמעשה גם אצלנו עכשיו, הניסיון לשמור על הביטחון האישי בטריטוריה הביא להתמודדות עם אלה המאיימים על גבולותינו. באירופה מתעורר אי שקט בנוגע למהגרים שרוצים להתאזרח, וזה הביא לגל לאומנות וקונסרבטיביות שנובע מהצורך להתמודד עם אלה המנסים גם לשנות את התרבות שם ולהשתלט על מקומות העבודה. העולם מתעצב מחדש אבל אחרת.

ביום שלישי, 17.06, כוכב מרקורי עבר על מעלת העולם והחדשות על החטיפה הגיעו לכל רשתות התקשורת ברחבי העולם, יחד עם תגובות אמפתיה להתמודדות עם האירוע הקשה.

השמש עוברת למזל סרטן בתאריך 21.06 מסמלת את הכניסה לקיץ. זה היום הארוך ביותר בשנה והוא גם תחילתו של חודש שבו הרגשות "נכנסים" לפעולה. השמש גם היא עוברת על מעלת העולם, למה זה יביא?

ברקע פועלת אריס, המעוררת צרות עין ויכולה להכאיב. המחשבה איך הופכים לימון ללימונדה היא הפוטנציאל הרגשי שדוחף להיות הישגי יותר מהזולת שעורר אצלנו את התחושות האלה. הפגיעות האישית מעוררת את מודעות עצמית שתעזור לכם להבין את שורשיו, לטפל ולפתור אותו.

מופע מולד הירח בתאריך 27.06 במזל סרטן. במפת המדינה מופיע על הוונוס ויתכן שזה יעזור לקשרים בינלאומיים ואולי גם לתמיכה שמדינת ישראל תקבל.

יתעורר הצורך בשותפויות, עם אדם אחד או יותר, המושתתות על בסיס תקשורת ושיחות. תרגישו שהדואליות בועטת, שחור ולבן, טוב ורע, כן ולא, בהיר וכהה, ומאלה תבינו איך לשלב גם וגם ביעדים שתציבו לעצמכם.

זכרו שאנחנו עדיין ממשיכים להיות בתוך רצועת זמן של פטפטת, שמועות וסחרירים צבעוניים, ממש כמו שראינו בימים האחרונים, שמועות שצוברות תאוצה ואין להן קשר אמיתי למה שמתרחש במציאות. שימו לב למה שמספרים לכם, לא כל דבר הוא נכון. נסו לסנן את הרכילות ואת הסיפורים שמגיעים אליכם גם מכלי התיקשורת!!!.

זמני הירח הבטל:

יום ראשון 22.06 הירח בטל משעה 01:24 עד שעה 06:03 בבוקר.

יום שלישי 24.06 הירח בטל משעה 04:34 עד שעה 14:05 בצהריים.

יום חמישי 26.06 הירח בטל משעה 14:56 עד שעה 00:05 אחר חצות.

 

כלכלה ושווקים:

המבנה שיוצר מארס עם פלוטו ואורנוס בין התאריכים 14.06-26.06 מעורר את האופי המלחמתי במקומות שונים בעולם וגם את המניפולציות, מה שמביא לגלים עולים ויורדים בשווקים.

בנוסף המרקורי בנסיגה לצד הנפטון החוזר על עקבותיו, יוצרים מידע עם הרבה חורים ומי שמנסה להסיק מסקנות על מה שקורה בשווקים צריך לזכור שחסרים לו פרטים לתמונה המושלמת. כוכב מרקורי בנסיגה יודע לעשות "טריקים", לכן שימרו על ערנות.

הכאוס בעירק ובלוב משפיע על נסיקת מחירי הנפט ונראה שזה לא עומד להסתיים בקרוב.

 

אצלנו:

בשבוע שעבר נכתב כאן: "התקופה הנוכחית מאתגרת מאחר שכוכב מארס חוזר ומתקדם במזל מאזניים וחוזר להפעיל אתהריבוע אורנוס-פלוטו, מצבשיחזיר נושאים לא פתוריםמחודש אפריל האחרון והפעםעם דרמה אינטנסיבית וגם אפשרות למצוא את פתרונם,בעיקר בין התאריכים 14.06עד 25.06. אלה ימים גועשים, מרעישים וגם מביכים, המתחים מתחזקים…" עוד נכתב בשבועיים האחרונים: "… אנו ברצועת הזמן בה מרקורי, כוכב התקשורת, נמצא בנסיגה ומאחר שגם הנפטון שינה מגמהזכרו שלא כל מה שאתם שומעים קשור למציאות,הסחרירים והשמועות יקבלו תאוצהורק המסננת ההגיונית תוכל לנפות בין המציאות הקיימת ובין משאלות הלב של אנשיםשונים, כולל פרשנים ועיתונאים בכלי התקשורת, ש"יחגגו" על מה שלא היה ולאנברא.אנשים מפטפטים עצמם לדעת, תשמעו הרבה "פקה פקה" שגורם לחוסר הבנה בתקשורתבין-אישית ובינלאומית ועלול לחשוף סודות מפתיעים…" אם ניזכר ביום שישי 13.06, המסרונים והשמועות בוואטסאפ, כשברקע "צו איסור פרסום" וכך גם ביום שני האחרון ששוב "רצו" שמועות. בנוסף שמענו כמה פרשנים, שרואים עצמם כ"ידענים", שדיברו ותוך כדי כך הנהנו בראשם בחשיבות עצמית וכמעט כל מה שאמרו הסתיים בלא כלום.

הקוראים שקראו באופן עקבי את הרשימות לאורך החודשים האחרונים היו מוכנים להתפתחות לא נחמדה. בתאריך 03.01.2014 נכתב: " "… מהר מאוד נבין שההתמודדות היא מסוג אחר, הצרכים הבסיסיים של המדינה ידרשו להפריד עיקר מטפל ועלינו לעמוד על שלנו בכל הקשור לצרכים שלנו. אבל בלי אשליות, יהיו גם ימים בתוך התקופה הזו שבהם יצוצו חילוקי דעות פנימיים וכדאי לזכור שהאחדות היא זו שנותנת את הכוח המתבקש בזמנים כאלה. …בכל מקרה, אנחנו מול התנהלות שאופייה סוג של "עיוורון" או "פנאטיות", אבל ה"טעויות" של אלה המפעילים טרור ולחצים נגד המדינה יעזרו לאזרחי ישראל להבין את המציאות כפי שהיא…"גם ברשימה שהתפרסמה בתאריך 18.04.2014 נכתב: " … מפת הממשלה מעידה על כך שיהיו כמה אירועים רגישים נוספים במדינה, לצד החלטות עקרוניות שיתקבלו בהלימה. לכן, גם אם נראה לנו שיש למפלגות המרכיבות את הממשלה פנאי להתקוטט בינן לבין עצמן, האירועים המתרחשים מבהירים לכולם שהאויב האמיתי נמצא בחוץ…"

ברשימה שהתפרסמה בתאריך 16.05.2014 נכתב "צפו ללא צפוי": "… מבט כללי על ההורוסקופ של המדינה, נותן תחושה שייתכן שאנו עוסקים בנושאים שאינם קיומיים… בהשוואה למגמות המופיעות על מפת המדינה העיסוק הוא בדברים השוליים ולא בעיקר וקיימת אפשרות שאנו עומדים בפני איומים לא פשוטים. מבנה הכוכבים הנמצא על הצירים 4-10 ו-2-8מעיד שיש צורך להתאחד. לדאבוני, כאשר רואים כוכבים המעידים על אחדות זה בדרך כלל כדי לעמוד מול האויבים החיצוניים. אפשר גם שנידרש להגדיר את האינטרסים החיוניים למדינה, שסביבם נבין שיש להתאחד…זה משהו שיקרה מהרגע להירגע וישנה את סדר היום (כירון על ציר 1-7(".

מה עומד לפנינו:

בעבר נכתב כאן שיגיע שלב שבו אי אפשר יהיה להכיל יותר ואז מדינת ישראל תגיב.  בהתייחס להורוסקופ של המדינה, זמן החטיפה ומבצע "שובו בנים", התפתחויות למה שכבר מתרחש תהיינה בימים הקרובים, 27.06 – 22.06 ויתכן שאלה ימים בהם יתקבלו החלטות משמעותיות יותר. מצב הכוכבים מעיד שזו תהיה הזדמנות למדינת ישראל לפעול בעוצמה והמגמה הזו לא נחלשת אלא מתחזקת. בספר תהילים י"ח כתוב :"ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם".

לפי מפת המדינה, אנחנו בתקופה שבה אפשר לשפר את מצבנו מבחינה ביטחונית, ( 4-10, 3-9) והזמן דינמי ופועל לטובתנו מול העולם!  אנחנו ממשיכים לשמוע שמועות שווא בזמן שבו המרקורי ונפטון בנסיגה, יש כאלה בתיקשורת המדברים על מה שלא היה ולא נברא. לכן בכל מקרה, העדיפו לשמוע את הדוברים הרשמיים, המעודכנים בכל, גם בכל מה שמוכמן. גם אם לא מספרים לנו הכל, אולי זה נכון יותר במושגים של ביטחון.

מקבץ הכוכבים המשמעותיים נמצאים על הצירים 4-10, 2-8, 5-11, ועל ציר 6-12. מבנה כוכבים מאפשר קבלת החלטות חשובות, העוזרות לארגן מחדש את המציאות שלנו ויאפשרו לייצר מציאות חיים שתיתן יציבות מרבית בתוך סביבה לא יציבה. הצמדות לאינטרסים הבסיסיים והשמירה עליהם הם המפתח לאותה יציבות יחסית לשכונה המשוגעת שבה נמצאת המדינה שלנו ובה אנו חיים. במקורות נכתב: " זאת הארץ, אשר תיפול לכם בנחלה, ארץ כנען, לגבולותיה… זאת תהיה לכם הארץ לגבולותיה, סביב." (ספר במידבר ל"ד, ולסקרנים בניכם, בין הפסוקים הללו יש פירוט מלא של מפת ארץ ישראל). הכוכבים המייצגים את העולם הרגשי שלנו מעידים שיש תחושת גורל המאחדת את העם סביב ערכים בסיסיים, יהודיים וציוניים (ממשיך ומתחזק לאורך השנתיים הקרובות)  .

המפתח לשמירה על היציבות תהיה בהבנת המוגבלות במציאות שאנו פועלים בה יחד עם הצמדות לערכים הבסיסיים שלנו ולא של העולם! הצמדות לאלה תוכיח את האמת שלנו לטווח הארוך. עם הכוכבים על ציר 4-10 (תהליך שהוא למזלנו מתמשך) היוצרים את האחדות בעם, אנחנו מכתיבים את התהליכים ועושים את הטוב ביותר למען המדינה שלנו גם אם העולם תומך ומבין, וגם אם לא. מדינת ישראל  עוברת סוג של התפכחות.

מבחינת העולם, מרחב הפעולה שניתן לנו כדי לחיות בצורה נורמאלית תמיד מוגבל. מצב הכוכבים בתקופה הנוכחית מייצג את רצועת הזמן בה יש לנו מרחב ולגיטימציה, אבל גם אם מדינת ישראל תעבור את הגבול, שהעולם חושב שהן "הנורמות שלו" לא ניפול מהכיסא כשינסו לשים לנו גבולות.

את תמונת מצב הכוכבים מחלקים בין כמה רבדים המרכיבים את המציאות של חיינו. תמונת התכלית מציגה למעשה חוסר יציבות בסיסי באזור, שאינו מאפשר לשום הישג חיובי להיות קבוע. תמיד יופיעו אירועים חדשים שיהיה צריך להתמודד איתם ולכן יהיה צריך לשמור את האצבע על הדופק כל הזמן, גם אם יש ויהיו הישגים משמעותיים למדינת ישראל בתמונת הזמן הנוכחית.

"כה אמר יהוה, מנעי קולך מבכי, ועינייך, מדמעה:  כי יש שכר לפעולתך נאום-יהוה, ושבו מארץ אויב.  ויש-תקווה לאחריתך, נאום-יהוה; ושבו בנים, לגבולם." (ירמיהו פרק ל"א פסוקים15-16 )

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .