eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 21.08.2015-27.08.2015

 

בתוך תקופה של חוסר יציבות המשפיע על כולם, לפנינו שבוע יותר קל יחסית. קידום אפשרי ברוב התחומים, הביטחון מתחזק ומחשבות חיוביות מדבקות, ואולי כדאי לחשוב על מה שאמר הרבי מברסלב "אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך. וודא שמחשבותיך נמצאות במקום בו אתה רוצה להיות". זה הזמן "להתרחב" הסכנה היחידה זו אופטימיות מופרזת שעלולה לקחת אתכם לקחת על עצמכם יותר מיכולתכם, לנגוס יותר ממה שתוכלו ללעוס, להבטיח יותר ממה שתוכלו למממש. נסו לחשוב לפני, לדעת לקבל אחריות.

מבנה הכוכבים משפיע על העולם כולו, ארועים גורמים לחלק מאיתנו רעידות אדמה, אי שקט, תחושה ש"משהו עומד להתרחש", משהו שמחכה מעבר לפינה, לטוב או לרע. יש גשרים שנשרפו והם מאחורינו והיקום סולל שבילים חדשים גורליים כאלה שיעזרו לנו להתקדם לעתיד.

סימן השאלה היחידי עכשיו הוא סביב חברויות ומערכות יחסים העוזרים לנו להגיע לצמתים סביב ענייני הלב, לאן ממשיכה מערכת היחסים? הוונוס בנסיגה, מחזירה רוחות רפאים לחייכם, אנשים חוזרים מהעבר, ( ואל תיפלו מהכיסא, זה בהחלט כולל קשרים מגילגול קודם). אם מישהו ניכנס לחייכם, בסערה, נסו לחשוב, האם המיפגש היה במפתיע, בנעימות וקלילות? נסו להבין מה המסר, אל תקפצו למסקנות נמהרות, אל לכם לעשות שום דבר אימפולסיבי, המתינו עד שכוכב וונוס יחזור למסלול, לפני שתקבלו החלטה גורלית חשובה או תעשו צעדים חשובים במערכת יחסים. למעשה אובייקטיבית בגלל שרשרת ארועים אסטרולוגיים, עדיף לחכות "אחרי החגים", אז נעבור את רצועת הזמן של וונוס בנסיגה שמייד אחריה כוכב מרקורי יתחיל בנסיגה, ומופע הליקויים צפוי, ב13.09 ואחריו ב28.09. זה נכון גם לכל הקשור למערכות כלכליות, חברתיות ואישיות וגם יחסי ציבור, אל תזנקו לשום מקום לפני שתפנו זמן ותתבוננו.

נסו לנתק את את המחשבה או תחושות בטן מהרגשות וקולות הלב. אל תיתנו ללב לנהל לכם את החיים, כך תוכלו לשמור על פרספקטיבה במערכת היחסים, לדייק יותר, מאחר ומערכת חדשה שתיכנס לחייכם יכולה להיות חשובה לנשמה ותאתגר אתכם בהתפתחות אישית. אלה רצועות זמן שהם צמתים, שכדאי לא לחזור לתבניות התנהגות מהעבר, אלא לפרוץ קדימה עם אמונה שהנשמה מובילה אותנו לעשות קפיצת דרך מעל מסלולים שאינם תורמים לחייכם ועלולים גם להרעיל את התוצאה.

נקמה עלולה "להתנחל" בתוך הלב, להשחיר את התמונה, וזה הזמן לשחרר ולהשתחרר. העולם "רודף בצע", במושגים של אגו, ולא פעם הייאוש גורם לאסונות מעשי ידי אדם, יש דברים הניראים חסרי תקווה לעיתים, ואולי כדאי להתעורר, ולהשתלב במערכות יחסים, שאופיים רוחני יותר, ומובילים להתפתחות במימדים אחרים. למעשה לבחור את "האני הגבוה" יותר, כדי לצאת מהרשת. כל אחד אחראי לעצמו, לקולות שלו, ומתוך מודעות להבין מה שחשוב לו ומה לא.

סביבנו, אנשים "הורגים" בשם הדת, זה הצל של המדינה האיסלמית, המייצג גם את הצד האפל שיש בבני אנוש. לידו או מולו עוד אירגונים שגם על דיגלם חרוט אותו צורך ואם מתבוננים סביב, רואים את התוצאה בלוב, מצרים, סוריה, עירק ותימן. גם בחלק מארצות אפריקה ( בוקו חארם) אותה מנטרה, והפיגוע האחרון בבנקוק הוא גם בשם הרצון למדינה איסלמית שם.( 2 מדינות לשתי עמים).

הליקויים הצפויים יאתגרו את כולם לעבור התמרה, והשפעתם כבר ניכרת.

השמש עוברת למזל בתולה ב23.08 מצטרפת למרקורי ויופיטר בבתולה, עוזרת במובנים חיוביים למחשבות טהורות יותר, אבל אם מפספסים את המסר עלולה להתעורר ארוגנטיות וגם השפלה. נסו להקשיב לרמזים שמגיעים אליכם מהיקום, מה שצפוי, נסו לא להגיב מיד, אלא לראות לאן הדברים מתפתחים לראות את האמת בטיבעיות מנטלית. אולי נישמור על אופטימיות, כי בבתולה יש רמז לסתיו המתקרב. נכון שהבתולה היא המזל הכי ביקורתי שיש, אוסף ועוסק בפרטים, כולל בריאות הגוף. אבל זה המזל המסמל עבודה ושירות בדרך הטובה שיש.

כוכב מרקורי יעבור למאזניים ב 27.08 השיחות ההדדיות יעזרו ליצירת קשרים, יביאו איתם גם אינטימיות. אבל המאזנים שהוא המזל המתלבט, פאסיבי ואגרסיבי לסירוגין ועלול לגרום להרבה מילים שלא מגיעות ללב העניין, אבל אם תדעו מה המקום שבו אתם רוצים להיות ונוח לכם, תמצאו את עצמכם מתקשרים בקלות גם.

היום ומחר, יש קושי, תחושה שהאנרגיה נבלמת וחלק מכם ירגישו עייפות. הורידו ציפיות, עשו מה שחשוב ונדרש.

השבוע יתאים לשיחות, לעבודת ניירת שתיזרום בקלות. הגישה יותר אופטימית, מתאימה גם למיפגשי חברה, חוש ההומור במיטבו.

 

זמני ירח בטל:

יום שבת 22.08 הירח בטל משעה 22.30 עד 23.41 בלילה.

יום שלישי 25.08 הירח בטל משעה 01.02 בלילה עד שעה 07.22 בבוקר.

יום חמישי 27.08 הירח בטל משעה 10.18 עד 11.03 לפני צהרים.

 

כלכלה ושווקים:

כוכב וונוס בנסיגה יוצר אי סדר בנושאים פיננסים. קל לראות את התוצאה בשווקים. סין עשתה פיחות בערך היואן, במטרה לעזור לייצוא שלה להיות יותר אטרקטיבי, ובעקיפין ליצור איזון מלאכותי בכלכלת העולם. סין שסבלה מהאטה יחסית, הבינה שהברומטר לבריאות כלכלית תלוייה בכוחו של המטבע שלה. הפיחות שבחרה הממשלה לעשות שם ( 11.08), במטרה להראות שהכל בסדר, ולמרות שזה סוג של מניפולצייה, המטרה היתה ועדיין ליצור לעצמה יתרונות בשווקים, בגלל המחירים שהם מוזלים יחסית למדינות אחרות. הפיחות והטלטלה בשווקים עזרה גם להתחזקות הדולר.

מבנה הכוכבים שמציג מדד HSI הפוך לשווקים באירופה. כלומר בזמן שמייצבים שווקים במיזרח, המערב (אירופה) מאבד את היציבות. צריך לעקוב.

אנחנו מתקדמים לקראת הריבוע בין סאטורן ונפטון שיביא למבוכה, ואי נוחות גם לבנקים המרכזיים בעולם. כמו שכבר נכתב כאן, הכלכלה בעולם נחלשת, ויתכן סוג של מיתון עולמי, אבל לא משבר! המנעד הזה יתחיל בנובמבר 2015 וימשך לסירוגין עד ספטמבר 2016.

יהיה מעניין לעקוב אחרי הודעות הפדראל בנק לקראת שינוי המגמה של וונוס ב 06.09.

מצב הכוכבים החל מ 20.08 והלאה, יביא רמזים להתנהגות השווקים עם מיבנה הכוכבים יופיטר, סאטורן ונפטון.

 

אצלנו:

ההשפעה של כוכב סאטורן על מעגלים שונים במפת המדינה, ממחיש את ההרגשה "הכבדה". על ציר 1-7 ועל ציר 2-8. בנוסף למזג האוויר החם תרתי משמע, "החוויה" של מתח, צימצום רמת הוודאות תשפיע על כל אחד תלווה אותנו לסירוגין עד תחילת פברואר 2016. יתכן שסימני השאלה על ההחלטה בקונגרס בקשר לעיסקת עם אירן בנושא הגרעין, או מה שקורה בגבולות סביבנו ( מצרים, עזה, סוריה, לבנון). למעשה מדינת ישראל נמצאת במצב שבו אינה יכולה לפתור את כל הבעיות אלא פשוט להמתין. אין ברירה, זו רצועת זמן שמשמעותה "לנהל" סיכונים שאפשר לחיות איתם, החלטות זהירות אובייקטיביות לצד תיכנון מטרות לטווח קצר. התבוננות על המצב, עוזרת להסיק מסקנות, אבל מביאה גם התפכחות, לצד אכזבות מאלה שמדינת ישראל ראתה בהם "חברים". החוויה של לבד, מול כולם מתחזקת יותר בזמנים כאלה. זו תקופה גם של הסתגרות יותר.

ציר 2-8, מחזק את מאבקי הכוח, גישה חשדנית בעיקר במו"מ. התחושה שיש אילוצים על מדינת ישראל, המאלצים אותה לקבוע גבולות ברורים. אינטרסים המשתלטים על בחירת המטרות, שעל פי רוב במצב כזה, אלה מטרות חיוניות או טיפול והתמודדות עם צרכים חיוניים.

תחושת חוסר הוודאות לצד עירפול מקשים על תוכניות ארוכות טווח. כלומר, צפויים מצבים שלמרות הערכות העתידיות, מדינת ישראל ומנהיגיה ידרשו לתמרן פעולות שיתאימו כל פעם מחדש לרצועת הזמן הספציפית בה עלול להתפתח משהו לא צפוי.

אמר רבי נחמן מברסלב: "וְדַע, שֶׁהָאָדָם צָרִיךְ לַעֲבר עַל גֶּשֶׁר צַר מְאד מְאד! וְהַכְּלָל וְהָעִקָּר שֶׁלּא יִתְפַּחֵד. כְּלָל "(זהו הנוסח המקורי לשיר הידוע).

 

 

דונאלד טראמפ:

בן מזל תאומים ( 14.06.1946) שההורוסקופ האישי שלו מעיד על אדם עם חזון, שאינו מהסס בדרך שהחליט ללכת בה, וכולנו "זכינו" לשמוע מבחר פנינים המעידים על אדם שאין לו גבולות כשרוצה להשיג יעד מסויים ( מארס צמוד לאופק). אבל המפה המשותפת שלו עם ארה"ב אינה מעידה על הצלחה חד משמעית. נראה קושי לגבש תמיכה ארוכת טווח בעיקר כשכוכב נפטון מלווה אותו. כך שלמרות הפופולריות שלו בסקרים, הסבירות שיגיע לקו הגמר נמוכה.

אלו מכם הרוצים לראות את הרפובליקאנים זוכים, צריכים לקוות שהמועמד שלהם יהיה מישהו אחר. אבל אני משאירה עוד אופצייה בהמשך, שיהיה נכון לבחון את המועד (התאריך) בו בוחרת המיפלגה את המועמד שלהם לנשיאות אם אכן טראמפ ישאר במירוץ.

"איזהו מכובד? המכבד את הבריות" (אבות פד מא)

 

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .