eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 01.04.2016-07.04.2016

 

איזו אנרגיה מטלטלת השתלבה במירקם חיינו? אנחנו מופתעים כמעט כל יום מחדש. השמועות, האשמות, המילים, הוויכוחים הביקורת… כושר השיפוט של כל אחד נמצא בהתנגשות עם כל אלה, למי להאמין? למעשה, אלה מכם הקוראים הקבועים, אולי היו "מוכנים", אבל גם אם זה מקיים את הפסוק בספר תהילים (י"ט) "הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ". עדיין לראות או לשמוע את כל אלה לא קל לאיש. האנרגיה של הכוכבים מזלות המישתנים יוצרת את המציאות המשתנה שאנו חווים, ואין אף הסבר או תירוץ אחר שמתקבל על דעת לתחושת הכאוס הנוכחית. וזה נכון לכל מקום בעולם! למעשה השיעור שכולנו צריכים ללמוד עכשיו זאת ענווה. להזהר מכל מצב שיש בו הבטחה, בגלל הסחרחורת "המעיפה" כל מה שהיה ברור כל כך עד לפני כמה חודשים, אי אפשר לעצור את התהליכים או לשלוט עליהם, הכוחניות שלהם היא זו שתגרום גם להתמרה.

כבר ב 2.01.2016 נכתב כאן:

"הניגוד בין הצורך בשליטה (סאטורן) ובין הרצון למוסס ולטשטש גבולות (נפטון) ימשיך להשפיע עלינו… מה שמביא (כבר קורה בפועל!) לאיבוד שליטה, חוסר הבנה למגבלות, התעלמות מגבולות, לסחרחורת. הבעיה שהארועים אינם מתרחשים בדרך מודעת. זה משפיע על מוסדות ממשלה (שימו לב מה קורה באירופה, הכרזות והחלטות ביחס לשיטפון ההגירה, המשתנות כמעט כל שבוע), הבנקים המרכזיים, שאינם ברורים במדיניות שלהם ופועלים או מגיבים גם לפי השווקים הנמצאים בפאניקה…כבוד ויושר עטופים בחשדנות, וסימני שאלה הם הבסיס לסקנדלים ולפאניקה. השמועות צוברות כוח בלי בסיס ריאלי. .. שוב הסאטורן (החוק) ונפטון (ערפל וטשטוש). מי צודק? … אנחנו בתקופה שיפוטית, אבל השיפוט אינו תמיד מבוסס על מידע מדויק. ..אנחנו נמצאים ברצועת זמן שבה הרגשות "רצים" גבוה, וחשדנות מכוונת לכל התנהגות יותר ממחשבה הגיונית ועדויות מוכחות. זה מסלים לתוך המציאות ומשפיע על הסגנון ההיסטרי… הבסיס של הכוכבים – פחדים(סאטורן) ואובדן אמוןבאחרים (נפטון), כן, הניואנסים מסובכים בהשוואה למה שהיה בעבר"

עברנו את הכוכבים אורנוס-פלוטו, הבנו כבר שהחוקים משתנים לאורך השנים 2012-2015…עכשיו בקורולציה גם התקינות הפוליטית (פוליטיקלי-קורקט) מתנפצת ( לא רק בארה"ב, ולא רק דונלאנד טראמפ), עם השפעה על הנושא חברתי, המשתנה כל הזמן ולכן גם אם קשה לשמוע את זה, אי אפשר להמשיך לצפות ולהיצמד לזה. רק הזמן ילמד אותנו מה עדיף, למי להאמין ואיך להתנהג בדרך ראויה. אנחנו ממשיכים ועוברים תקופה לא רגילה. 2016 זו שנה מאתגרת! אישית, חברתית, פוליטית ורוחנית, תזכרו שלפנינו עוד כמה חודשים של איבוד שליטה, היסטריה, וגם מניפולציות. הקונפליקט בין הסליחה והעונש, הרצון במסקנות (סאטורן) מול הרצון לסלוח (נפטון). כדאי לשמור על ערנות בעת הזו. זה נשמע פשוט, אבל אם רוצים להצליח ברמה האישית, לא לטעות או להסיק מסקנות נמהרות. כדאי לזכור לשאול את עצמנו האם מה שמשמיעים לנו, תואם את מה שאנחנו שומעים?

המיפגש של כוכב מרקורי עם פלוטו ואורנוס שהיה בין 29.03-30.03, חושף ומשחרר את החדשות, שערוריה, סקאנדל שחיתות. השמות אריה דרעי ואחריו בוז'י הרצוג, "ניבדקים". אורנוס-פלוטו אינם משאירים דבר מתחת לפני השטח. אבל לא נישכח את האופי של סאטורן-נפטון שגם הם בתמונה. ( הידיעות מגיעות בזמן כתיבת הרשימה).

התלהמות וחילוקי הדיעות בנושא החייל שירה במחבל, הנשמעות במיגוון כלי התיקשורת, המיפלגות והממשלה. ההפגנות של האזרחים בכיכר העיר החדשה, ברשתות החברתיות, הם בדיוק הדוגמא למיבנה הכוכבים סאטורן ונפטון, ויופיטר- סאטורן. יופיטר המסמל גם משפט, וסאטורן העובר במזל קשת מציג את הגבולות במערכת המישפט. יופיטר הנוטה להגזים, לצאת מפרופורציה, וכוכב סאטורן המשתמש בגבולות ומנסה למנוע איבוד שליטה. זה הזמן בו למעשה כל נושא הקשור לבתי המישפט מאותגר. הכוכבים מצביעים על הצורך לחשוב בפתיחות, לשמוע רעיונות חדשים ולחדד את החופש מול ההתחייבות ואת האימון מול חוסר האימון. כל זה ימשיך ולא יהיה קל כשברקע ממשיכים הסאטורן ( חוק) –והנפטון ( טשטוש ועירפול) עד ספטמבר 2016.

בנוסף לפני כן( ברשימה מ 20.01.2016.) נכתב כאן על כוכב מארס שמשנה מגמה, ויתחיל בנסיגה, וישפיע על היוזמה, על האנרגיה שלנו. בהווה כבר כוכב מארס עומד מדשדש באותו מקום על המעלה, 7-8 במזל קשת. בגלל אופיו, הוא הופך להיות מסוכן, בעיקר כאשר הוא "חופר" באותו מקום, אנו עדים גם להסלמה של ארועים אותם הוא מסמל. ( כוכב מארס הוא אל המלחמה). כוכב מארס משפיע על הפעילות, הדחפים, האימפולסיביות, חותר להשיג את המטרות שלו לטוב או לרע ובמושגים ארציים ממריץ אלימות פיזית ומילולית. בעולם הוא מעורר אי-שקט בין מדינות, מסלים גם מעת לעת לעימותים צבאיים גלויים, להתקפות טרור…הקושי הוא שכוכב מארס במזל קשת, יתקרב לכוכב סאטורן, והקירבה הזו לא סימפטית. ביחד, זה יביא לכעסים שיתבטאו בקול רם וברור, לצד אגרסיה ועימותים בכל המישורים. המבנה האסטרולוגי הזה קשור למלחמה, איומי מלחמה. הרבה מדינות יושפעו מהמצב הזה. באותה רשימה נכתב: "הימים בהם הכוכב נעצר הם בדרך כלל הקשים יותר.  כך שכבר לקראת סוף חודש מרץ, אנו צפויים לשמוע על תאונות דרכים קשות, תאונות עבודה וגם התחזקות של גלי הטרור בכל רחבי העולם. כך גם לקראת סוף הנסיגה בסוף חודש יוני 2016."

לצערנו הרב, אכן במהלך חודש מרץ 2016, הטרור כבר פעל וגבה קורבנות, בבלגיה, בבריסל וגם בטורקיה, באיסטנבול. (לא רק, גם במצרים, פאקיסטן ועוד).

האווירה סביבנו צבועה מפחד מהלא נודע. ( סאטורן ונפטון), כוחות ניסתרים.

בימים האחרונים, כוכב מרקורי "תידלק" את אורנוס-פלוטו. הצהרות, תיקשורת, אבל האופי לוחמני, כוחני ועלול גם להיות אימפולסיבי בגלל חוסר סבלנות, אבל גם בלי יכולת או רצון להכיל "שיטחיות". הזהירות נדרשת בעיקר עם מילים, בעת הזו. אבל אלה ימים שגם מדגישים את החשיבה האינטלגנטית. הכל נחשף, בימים אלה, לא ניתן לשמור סודות!

המיפגש בין אריס ואורנוס מביא גם הפתעות, בעיקר אלימות. עוד טרור?

במהלך השבוע הקרוב, השמש מגיעה ו"מתדלקת" את האורנוס-פלוטו, ותגביר את הצורך להתווכח ולהכנס למאבקי כוח. כוח הרצון יעמוד כאן במיבחן. זה לא הזמן לפשרות, ומומלץ להזהר כשאתם חווים התנסות שבה אתם מבינים שאין סיכוי להסכמה בשיחה או מערכת יחסים. הסבלנות נעלמת, ועדיף לאסוף את עצמכם ולהסתלק מהמקום. נסו להיות כנים,ישרים כשנידרש, אבל היו מוכנים לכך שלא פשוט יהיה לפתור בעיות בימים האלה.

מופע מולד הירח ב 07.04 גם הוא במיבנה עם אורנוס-פלוטו, כלומר שינויים חשובים ישפיעו על חייהם של הרבה אנשים. אתם תרגישו שהרוטינה מעורערת, בעיקר אלה מכם שנולדו במזלות היוזמה ( טלה, סרטן, מאזניים וגדי) כשהמעלות 17-20 דומיננטיות במפה שלהם.

אנחנו (מדינת ישראל) ממשיכים להיות במצבי סיכון עם נקודת ביניים מארס/כירון על ציר 2-8. (עד אמצע חודש מאי) מהניסיון האחרון ( הקבוצה שניפגעה בטורקיה), אנחנו אזרחי ישראל, נמצאים במצבי סיכון, גם מחוץ לגבולות המדינה. ברשימה האחרונה שהיתה לפני כשבועיים, 18.03 כתבתי שאני מבקשת  להזהר, בעיקר במקומות בילוי פומביים. והזהרתי במיוחד מחג פורים, בגלל האסוציאציה של קבוצות אנשים הנמצאים יחד. הוספתי גם שהבקשה נכונה למעשה בכל יום. הקבוצה הישראלית שטיילה בטורקיה, כמה ימים לפני, חוותה את הנפיצות בלי רחמים. גם עכשיו, בגלל עצירת כוכב מארס הסכנה ממשיכה, גם אם אתם יוצאים מחוץ לגבולות המדינה.

כוכב מארס נעצר ב17.04 וכוכב פלוטו נעצר ב 18.04. אלה יומיים קשים. בגלל שגם סאטורן נמצא במזל קשת, הרוע יצוץ בימים האלה והאיומים יהיו קשים יותר. כמו תמיד, אני מזכירה לכם, שההשפעה יכולה להגיע גם כמה ימים לפני המועדים הנקובים.

 

זמני ירח בטל:

יום שישי 01.04 הירח בטל משעה 19.38 עד למחרת בשעה 04.37 בבוקר.

יום שני 04.04 הירח בטל משעה 02.14 עד שעה 08.45 בבוקר.

יום שלישי 05.04 הירח בטל משעה 13.28 עד למחרת בשעה 09.45 בבוקר.

יום חמישי 07.04 הירח בטל משעה 17.57 עד למחרת בשעה 09.10 בבוקר.

 

כלכלה ושווקים:

הכוכבים המלווים את חיינו, משפיעים גם על העולם הכלכלי הפיננסי ועל השווקים ברחבי העולם. כל הקשור בסדר חברתי, רגולציה ( הסדרה) מאותגר בתוכניות של פוליטיקאים, וכדי למנוע עימותים, הכל נעשה בערמומיות ובטקטיקה חשאית סודית או מיסתורית.

ב 29.03 ( כוכב מרקורי במנעד עם כוכב פלוטו) הנגידה יילן, יצאה בכמה  הצהרות, מהם ניתן היה להבין שהיא לא ממהרת להעלות את הריבית, כמו שציפו. ההסברים שלה מושפעים מהכוכבים הנמצאים במזלות המישתנים, יופיטר, סאטורן נפטון וראש דרקון כולל הליקויים (במהלך 2016). מאחר והמפה האישית שלה מעידה על אדם זהיר מאוד בקבלת החלטות, שיקול הדעת שלה, גורם לכך שהיא קודם פועלת בהתגוננות לפני שהיא  מתקדמת. תגובות השווקים ומצב הכלכלה  לאחרונה "עזרו" לה לעצור ולהמתין. כך שהעדיפה לא ליזום שינוי, אלא להמתין. כך שאם ציפו ל3 פעימות העלאת הריבית, עתה כבר ממתינים רק ל 2 פעימות.  הצורך בשינויים לא בשליטה ואנחנו נמשיך לגלוש במסלולים פרועים בחודשים הבאים.

 

מבנה הכוכבים בין 23.03 עד 17.06 אינו מיבנה רגיל. כך שהתנועה בשווקים מושפעת ומפתיעה גם לא  פעם.

17.04-18.04 כוכב מארס נעצר ומתחיל לחזור על עיקבותיו, במזל קשת, די קרוב לכוכב סאטורן. באותם ימים גם כוכב פלוטו נעצר ומשנה מגמה. הוונוס מגיעה בימים שאחרי 19.04-21.04 ומדליקה את פלוטו-אורנוס. אלה ימים שאופיים מציג איומים, טרור, מזג אוויר לא צפוי, או פעילות של איתני הטבע.

22.05-01.06 המבנה של היופיטר וסאטורן, אלה בנוסף לכל שאר הכוכבים מתחברים לפחד ממיתון, האטה כלכלית, וקשיים בהסכמים מיסחריים מקומיים ובינלאומיים. זה יהיה גם המיבחן להסכמים המיסחריים של ארה"ב עם אירן. ( יש כבר שמועות על "אי הנחת" מההתנהלות היהירה והמזלזלת בתכנים של ההסכמים מצד האירנים) יש מיכשולים ותיסכולים, כאלה הקשורים לענייני דת, מישפטים, אידיאולוגיה, מנהיגות. זה לא ישפיע טוב על השווקים ברחבי העולם.

04.06-17.06 עוד מעבר מדוייק של הסאטורן ונפטון, (התחיל בנובמבר 2015), ארבעה ימים לפני ה 17.06 כוכב נפטון משנה מגמה. זו מגמה חשובה המשפיעה מאוד על האווירה בשווקים. לאלה מכם עם הזיכרון הארוך, כדאי לבדוק את ספטמבר 1979 עד יוני 1980. מה קרה עם הריבית אינפלציה ומחירי המתכות היקרות.

אלה גם ימים שמזג האוויר עלול לפגוע בגידולים, גרעינים וכל מה שקשור למזון. כלומר, זה עלול להשפיע על המחירים בהלימה.

מבנה ה T לא נעלם מהר כל כך. השיא יהיה בין מרץ 2016-יוני 2016.

השינויים, משפיעים על כוחם של הבנקים, החוששים ממיתון, האטה כלכלית. תהליכים המשפיעים על כוחם של המטבעות. הבנקים המרכזיים ( הפדראל בארה"ב והבנק המרכזי באירופה) מעדיפים אינפלציה. ויש להם את הכוח ל"טפל" בזה. הם הצליחו לעשות זאת בעבר. צריך לזכור שארה"ב בתקופת בחירות. לבנק הפדראלי וגם לוול סטריט, יש אינטרס שהכלכלה תראה בריאה. עם הכוח והעוצמה שיש לאלה, הכל יכול להיות. המחיר? על זה אומרים אצלנו "אחרי המבול".

"אתמול ישר בבוקר בשבע זה התחיל , הרגשתי שהולך סיפור בלתי רגיל ,הוצאתי ראש החוצה תפסתי ת'גרון המון דברים קורים בזמן האחרון. כי אין לי רגע דל או סקנדל או פסטיבל והו והא ואל תשאל אין לי רגע דל. …איפה ישנם חיים כל כך מעניינים, אמרתי לילה טוב ובעזרת השם אולי מחר יהיה לי יום משעמם" מילים: נעמי שמר

 

 

 

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .