eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 08.04.2016-14.04.2016

 

רוחות סערה ממשיכות להשתלב בחיי יום יום של כולנו. המארס בעצירה, במזל קשת המתקרב לסאטורן, הניגוד בין הבאלגאן ושליטה, יוצר את אווירת המתח. הכוכבים במזל טלה גם הם מוסיפים לאי השקט והאימפולסיביות. מולד הירח שהיה ב 07.04 במיבנה עם אורנוס-פלוטו, כלומר שינויים חשובים ישפיעו על חייהם של הרבה אנשים ועל מקומות וארועים ברחבי העולם. אתם תרגישו שהרוטינה מעורערת, לאורך החודש. טלה המסמל התחלות חדשות,תחרות, ובעיקר שיחרור מהעולם הישן. שילוב הכוכבים גורם גם לסגנון הבוטה בעיקר בביטוי הרצונות שלכם. הכוכבים השונים מכניסים מבוכה המשפיעה על כל אחד, לפעמים עם דקויות. אלה זמנים שכל אחד צריך לזכור להשאר נאמן לערכים המוסריים שלו, גם אם הוא חושב שהאנשים המקיפים אותם אינם אמינים. השמועות הצוברות כוח בליבסיס ריאלי. .. שוב הסאטורן (החוק) ונפטון (ערפל וטשטוש). מי צודק? הבסיס של הכוכבים – פחדים(סאטורן) ואובדן אמון באחרים (נפטון).

אלה זמנים שמומלץ להזהר מאובדן כספי פתאומי או פגיעה במוניטין האישי. העדיפו לא להתחייב, ולהמנע מסיכונים כספיים.

הצורך להתמודד ולשים לב למקומכם, לא למהר ולקבל החלטות, שאחר כך מצטערים עליהן. אלה זמנים הדורשים יותר סבלנות, למתן את רוח השטות, את יצר ההרפתקנות, לעשות סדר עדיפויות כדי לא להתפזר. המארס  בעצירה ויתחיל בנסיגה ב 17.04 פלוטו נעצר ב18.04 וביחד אלה ישפיעו על האופי הנפיץ של התקופה. במפת ארה"ב המארס נעצר בדיוק מול האורנוס. מוסיף אש וגופרית לכל מה שקורה שם. נקווה שאנשי המודיעין שם נמצאים ב"היכון"!

מיבנה הכוכבים יופיטר-סאטורן, ממשיך לאתגר את המימסד הדתי והמישפטי. אלה גורמים רעידת אדמה לרעיונות או סטיגמות של אלה מהעבר. מנהיגי המוסדות הדתיים ואנשי המישפט הנמצאים במקום משפיע, חייבים להקשיב ליקום. נדרשת מהם חשיבה אחרת,  לשמור על פתיחות ולשנות את נקודות המוצא שלהם,  אם המוסדות הללו אינם רוצים לאבד שליטה והשפעה על הציבור הרחב.

החוקים הישנים נשברים. חוקים חדשים ניבנים בהדרגה, וגם הניסיון של אלה להשאיר את המיכסה סגור על התכנים הבוערים ומבעבעים הנמצאים בתוך קופסא של אינטרסים, יגיע לשלב שבו המיכסה לא יוכל לעמוד בו יותר. התכנים שניסו לדכא, יפרצו כלבה רותחת וישרפו את הידיים של אלה המנסים לשמור על המיכסה הסגור.

הניסיון של האיחוד האירופי, להמשיך לשמור על זכויות האזרח במקום על ביטחונו, (בעיקר אחרי הפיגועים בפאריס ובבריסל ) הוא הדוגמא לעיוורון מישפטי. האיזון משתנה ביקום, ובתגובה באירופה ממשיכות להתחזק מיפלגות הימין השמרניות.

"הכעס" בעולם מתחזק בעיקבות הקולות והפעולות שמשמיעים מארס בקשת, סאטורן בקשת. זה הזמן להתבונן וללמוד משגיאות שעשיתם. אפשר לקחת אחריות בלי לחפש את האשם. לכל ארוע יש את הסיבה שלו, גם אם אינכם מבינים או רואים אותו.

כל אחד בטוח שהוא יודע מהו המסלול הנכון, בשבילו. אבל לאף אחד אין את המפה הנכונה, שבה מצויינים הכיוונים הרצויים או המדוייקים לו. כל עוד נפטון וסאטורן ברקע אשליות ומבוכה צובעים את המציאות. חילוקי דיעות ימשיכו לאפיין את כל היקום.

במהלך ספטמבר 2016 כוכב יופיטר יעבור למזל מאזניים, האיזונים יחזרו, האימון בבתי המישפט יחזור, ואלה יקבלו שוב מקום מכובד כמו שהיה בעבר. אימון הדדי בלי חשדנות, מילה תהיה מילה. ועד אז, כדאי לדחות הסכמים רציניים, התחייבויות שיהיה להן ערך.

תמשיכו לשמור על עצמכם בכל מקום. המארס כבר "דורך" במקום, לקראת העצירה ב17.04, הזהרו מחפצים חדים, מהתפרצויות הנובעות ממתחים, שימרו על מוצא פיכם, ותנהגו בזהירות. האלימות והסכנות הביטחוניות לא נעלמו לצערי הרב, מפת המדינה שלנו מושפעת מנקודת ביניים מארס/כירון על ציר 2-8. (עד אמצע חודש מאי).

זמני ירח בטל:

יום שבת 09.04 הירח בטל משעה 12.44 בצהרים עד למחרת בשעה 08.58 בבוקר.

יום שני 11.04 הירח בטל משעה 21.56 בלילה עד למחרת בשעה 11.06 לפני צהרים.

יום חמישי 14.04 הירח בטל משעה 06.58 עד שעה 16.52 אחה"צ.

 

 

כלכלה ושווקים:

לפנינו חודש אפריל שלא יהיה רגיל. הצפי לתנודתיות גדולה מסוף חודש מרץ עד סוף יוני. הכוכבים אלימים, מרמזים על חוסר שקט גאופוליטי, וגם גאופיזי. רצועת הזמן הזו, תהיה רגישה במיוחד. הצפי הוא למסכים בצבע האדום בגלל ה T במזלות המישתנים. סאטורן-נפטון, ויופיטר –סאטורן, בנוסף לראש דרקון.

כוכב מארס יתחיל נסיגה ב17.04 במזל קשת, ויום אחריו פלוטו יתחיל בנסיגה. מארס, כבר השבוע מתחיל מנעד מתוח עם נפטון, וכוכב מרקורי מתחיל בנסיגה ב28.04. אלה יציגו בעיות עם הבנקים המרכזיים, בעולם. הזמנים האלה מסמנים אפשרות לירידה, או התחלות של ירידה. יתכן שיהיה זה ארוע כלשהו שישפיע על המגמה. האתגרים הם כוחניים ונוקשים. אגרסיביות, קרבות אידיאולוגיים ( דתיים ומישפטיים). ימים נפיצים, בגלל איומים, פעולות אלימות בעיקר כשלא  רוצים פשרה.

שילובי הכוכבים במשתנים, "עוזרים" לתנועה הדובית. אלה הם הסיבה לכך שמה נכון היום אינו נכון ומשתנה למחרת. תיזכרו שלא לכל דבר שאומרים לכם או שאתם שומעים וקוראים צריך להאמין. ההערכות של הבנק הפדראלי משתנה גם ממניעים פוליטיים! הפדראל, רוצים באינפלציה, שזו תרים ראש. גם אם זה גורם להחלשת הדולר.

המפה של הפדראל מציג מתח שממשיך להתפתח. הרצון של הנגידה יילן והפדראל, דורש מהם חשיבה חוזרת על הדרך בה הם חשבו, ואיזה החלטות נכון להם לקבל. בנתיים, הם העדיפו לשמור על סאטוס קוו גם אם המשמעות תתבטא באינפלציה. אבל זיכרו, הכל יכול להשתנות בהמשך. שינויים מאפיינים את התקופה. והכל צפוי. יתכן גם שהמכירות יביאו לרכישות (כדאי בגלל המחירים הנמוכים), ואז עוד בועה תצוץ לזמן קצר,  כזו שתתנפץ אחר כך.

למעשה השפעת הבנקים המרכזיים, בהצהרות ובמדיניות שלהם יוצרת גם מתח וסימני שאלה. סאטורן זה הסדר החברתי, וקשור גם לרגולציות. נפטון, משאלות לב, לא ריאליות ומשפיעות גם בתחום הפוליטי. הכל מכל משפיע על התנודתיות הכלכלית.

יתכן שהזהב יעלה בהמשך השנה. כוכב מארס יחזור למזל עקרב, ב27-28.05, זה מקום טוב למחירי הזהב.

אין שינוי בצריכת הנפט, השינוי הוא באספקת הנפט מעל ומעבר לצרכים, מה שאומר, שאין מקום לכל האניות לפרוק סחורה. אין הסכמים להגביל את הייצור, והרבה בנקים סביב העולם, מחזיקים ב"חובות" גדולים של חברות אנרגיה המשפיעים על חוסר יציבות בהחלטותיהם.

הימים המעניינים בנושא הנפט, 08.04, 13.04, ו24.04.

מחירי "הסחורות" מושפעים מסאטורן-נפטון עד ספטמבר.

אין ספק, שהנשיא הבא בארצות הברית יתמודד עם משבר גדול. הבועה הכלכלית שהנשיא הנוכחי שם מנסה להנשים, תתנפץ.

הכוכבים יופיטר וסאטורן יגיעו לצמידות במזל דלי ב2020. תקופה שתביא לשיגשוג כלכלי. המיפגש של הכוכבים האלה במזל דלי, יביא מן הסתם להתפתחות טכנולוגית משמעותית כמו שהביא האינטרנט לחיינו, כזו המשנה את סגנון החיים.

 

אצלנו:

לפני שבוע סיימתי את הרשימה בשורות משירה הסאטירי של נעמי שמר "אין לי רגע דל", ועדיין, לצערי אנחנו ממשיכים להתעורר בכל יום ל "סקנדל או פסטיבל  והו והא" והמציאות הזו ממשיכה גם בימים האחרונים, הפעם בית המישפט, השופטים, הגזענות ומי יודע מה יגיע בהמשך. אנחנו רק יכולים להמשיך ולחלום ש"אולי מחר יהיה לי יום משעמם".

התבוננות מעמיקה על ההורסקופ של המדינה שלנו, מציגה את האסטרואיד "כירון" הנמצא בשילוב עם ראש דרקון על הציר 1-7 עד תחילת יולי 2016. ה"כירון" למעשה,  שובר מסיכות, ובגלל שהוא  נמצא על מעגל הקארמה של המדינה הוא  מציג ראי, התנהגות של האחר, אבל נמצאת גם אצלך. ה"עבודה" של כירון יכולה גם להתבטא בשיחרור, להציג פריצת דרך ולהתחיל משהו באומץ בלי לדעת מה תהיה התוצאה. כירון יוצר מחשבה אחרת, הערכה חדשה מתוך מצבים לא צפויים. ( אצל ראש הממשלה אריק שרון ז"ל, במפה האישית אחרי שנבחר בפעם השנייה, כירון התחיל להשפיע, ולאורך 2005, היה בדיוק על ציר  1-7 במפה האישית, וזו התשובה "למה קרה לו" הפעולות שכללו שינוי עמדות דראמטי. "הפליפ פלופ" שעשה מההצהרה שלו "דין נצרים כדין תל אביב", הורדת המסיכה שהמשיכה בההתנתקות שלו מהמיפלגת האם "הליכוד" וליצור "יצור מיפלגתי" חדש "קדימה", כרעיון חדש שגם לא זכה "להנות" ממנו. זהו כירון הלא צפוי, המפתיע אבל לא מבטיח את מה שאתה רוצה במבחן התוצאה.) השילוב הזה על מפת המדינה דורש תשומת לב, זה גורר גם שינוי סדרי עדיפויות עם דרישה לקבל החלטות מהירות במצבים לא מוכרים. כירון מביא מחלוקות, מתחים שגוררים גם משברים.

ואם לא די, כוכב נפטון מתקרב לציר 1-7 וסאטורן בעיקבותיו. על המשמעות של הצמד הזה, נכתב ברשימות האחרונות בהרחבה, וכל אחד חווה את אלה, אם לא אישית, הוא שמע הצהרות מגוונות ו"חכמות" בתיקשורת. כבר נכתב כאן בשבועות האחרונים :"…. הפיתוי להאשים מישהו אחר בדברים שניכשלים במימושם וליצור מצב בו נבחר מישהו שיהיה ה"שעיר לעזאזל". קשה לעצור מצבים כאלה. שוב, שימוש במניפולציות, בכוונה להציג אנשים "כקדושים" בזמן שאותם אנשים "מקריבים" את הזולת, כאילו הבעיה היא במקום אחר. וכל זה על בסיס מידע לא נכון!" אצלנו, על המדוכה, החייל שאולי טעה ואולי לא, הבג"צ שאולי טעה ואולי לא, הפרקליטות ואולי הפוליטיקאים ופרשנים שאולי טועים ואולי לא ועוד כל נושא שיעורר (משהו לא צפוי) וכבר מעורר חילוקי דיעות "ראש בראש" . כדאי שאתם תבחרו להקשיב לחשוב ולסנן כדי לשחות בים המילים המניפולטיביות הזורם אליכם, כשכל עיתונאי, שדר, קריין, פרשן, משמיע את  המוסיקה שלו במטרה להשפיע על הדרך בה תקבלו, תאמינו תטמיעו ותישפטו, עם דגש על כמו שהוא היה רוצה שתחשבו ותסכימו. אבל יתכן שתיכשלו במבחן התוצאה. לכן, נכון יותר לדחות החלטות ותוכניות לספטמבר הקרוב. כוכב יופיטר יעבור למזל מאזניים, אז השפיות והאמינות תחזור לדיאלוגים, בלי "ליפול". מציאות חיינו תקבל שוב מידה של פרופורציה.

האמת, עם כוכב נפטון, אי אפשר לדעת מאיפה להתחיל להתמודד. יש נטייה במצב הזה להאמין ש"יהיה בסדר", אבל יהיה קושי להחליט וקושי ליישם החלטות ולכן המתח צפוי כל כך. הוויכוחים מאפיינים את "הנפטון" על ציר 1-7. כל אחד מנסה להסביר למה הוא צודק, ומעלה טעונים והסברים מכאן ועד מעבר לאופק. הבעיה שיש חוסר בהירות, חוסר מיקוד ואלה מקשים על קליטת הפרטים, ומפזרים סימני שאלה. ההרגשה תהיה שיש  התמודדות עם מציאות, אבל הכל מתנהל לאט, יש קושי לגבש הסכמות ושיתופי פעולה. אבל עם ההתמודדות תבוא התפתחות וצמיחה שאותה נבין רק כעבור פרק זמן. לפנינו תקופה שבה יש חיפוש אחר משמעות, בלי להיות ממוקדים, אבל "האנטי" שאנחנו חווים מאירגונים ומדינות הפועלים לערער אותנו כמדינת ישראל, מחזקת את המודעות של מדינת ישראל ותתחדד אצל כל מי שאיכפת לו "אם אין אנחנו לנו מי לנו". זו תהיה כותרת החזון של כולנו.

כוכב הסאטורן שגם הוא מגיע על ציר 1-7, יוצר התפכחות מעת לעת, "מה יהיה"? צריך לבחון דברים בעולם האמיתי. לכן יש ניהול מצבים וגם סיכונים, הבנה שנכון לעכשיו המצב אינו פתיר.

המציאות החברתית והתרבותית של המדינה מורכבת (ימין ושמאל, חרדים, קונסרבטיביים, שמרנים ורפורמים, פליטים ומהגרים, ובני מיעוטים וכד'). אבל יש מקום לתקווה ואופטימיות. על מעגל נוסף במפת המדינה, יש תחילתו של תהליך, המציג שלמרות התחושה שכל המחלוקות פתוחות ולא פתירות, החברה שלנו כבר עשתה את הבחירה! אחרי היסוסים והתלבטויות ובתהליך ארוך שעדיין קיים, בעזרת הכוכבים נפטון/פלוטו על ציר 4-10, יש התפתחות הבאה לקבע מצב של ביחד, מישפחה אחת, קשה לראות או להבין את זה מראש.  אבל מבנה הכוכבים מעיד שהשותפות החברתית בנינו המכילה את 12 השבטים ניבנית ומתלכדת. התהליך ארוך, גם בגלל שצצים ועוד יצוצו דברים לא צפויים, צרימות ומהמורות, אולי גם חוסר וודאות בגלל דברים שאנחנו עוד לא יודעים עליהם. אבל בסופו של דבר, בהדרגתיות איטית נוצרת הבנייה המאחדת את כולנו במחוייבות הדדית. הרווח יהיה כולו שלנו בעתיד הלא רחוק. המעורבות תחזק את התחושה הפנימית. כן, בסבלנות, גם אם הולכים לאט, התוצאה תגיע בסופו של דבר. כמו שנאמר "וְיֵעָשׂוּ כֻלָם אֲגֻודָּה אֶחָת …"( מתפילת העמידה בראש השנה) .

הכוכבים העוברים במזל שור בין 05.04-12.06 , ונסיגת מרקורי מסוף החודש, יפעילו שוב את הקונפליקטים עם הפלשתינאים, הסכמים? אלה רק מתרחקים.

"וַיֹּאמֶר אַבְרָם אֶל-לוֹט אַל-נָא תְהִי מְרִיבָה בֵּינִי וּבֵינֶךָ… כִּי-אֲנָשִׁים אַחִים אֲנָחְנוּ. "(בראשית י"ג)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .