eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 15.07.2016-21.07.2016

 

היום ומחר, אנשים יהנו לספר לאחרים את מה שאתם סיפרתם להם כסוד. נסו לחשוב על כך לפני שאתם נחשפים, גם בפני חברים. כדאי להיות זהירים בעיקר בנושאים פיננסיים פרטיים, או סודות מקצועיים. הזהרו בימים הקרובים גם כשאתם נמצאים מול רשויות המס, או הנהלת הבנק, מאחר וקל להיות לא מובן, האדם שמולכם יפרש את דברים שאמרתם בדרך שהוא רוצה לשמוע. המיפגש בבין הוונוס והמרקורי ב 16.07-17.07 יעזור לפתור חוסר הבנה, ולבנות מחדש תכניות חברתיות.

בשבת, 16.07 יתכן חוסר סבלנות איבוד עשתונות והתרגזות. האנרגיה נפיצה מסתובבת באוויר, המתחים יובילו אתכם בקלות ל"דרך ללא מוצא", נסו לזכור זאת בשיחות. כדאי להמנע מעימות גלוי, להתחמק מוויכוחים שאינם חיוניים. אם אתם נוהגים, וחשים "קרביים" כועסים, שימרו מרחק מהמכונית שלפניכם. נכון שיש גם כוכבים העוזרים לשיחות סתמיות ואפילו נעימות, עם זאת היו זהירים במוצא פיכם.

הנפטון ניכנס "לפעולה", ועלול ליצור אי הבנה, הונאה, מיפגש עם אנשים "חורשי רע". היו מוכנים לכך ואפילו נסו להיות קצת ערמומיים בתגובתכם לרעיונות "לא נכונים" שתשמעו מאנשים, גם כאלה שאתם רואים אותם כחברים וקרובים. מאחר ואין באלה תום לב. עד 19.07 רגשות קינאה ונטייה לרכושנות תצבע את המילים והתחושות. גם אלה נובעים מחוסר הבנה או מסקנות מוטעות בעיקר בחיי האהבה. הזהרו ממה שלא מוכר ועלול להביא איתו תוצאות לא צפויות.

ב 19.07, הגישה שלכם תהיה מציאותית יותר, תעזור לקדם את עצמכם בדרך חיובית. להיות מאורגנים בתוכניות ובעבודה, לטפל בעבבודת ניירת ולסיים אותה, לנקת את השולחן.

מופע ירח מלא ב20.07 ב 27.40 מעלות במזל גדי, מבנה הכוכבים מעיד על שינוי בתכניות. נסו לשמור על גמישות, מאחר ויהיה קושי לזכות בשיתופי פעולה. אנשים נוטים לשמור על אינדבידואליות בימים כאלה. למעשה הנושאים העיקרים יהיו סביב פיננסים, קריירה, סטאטוס, פחות ברמה האישית. השפעת מופע הירח היא עד מולד הירח הבא שיהיה בעוד כשבועיים ב02.08.

20.07 הגישה הריאלית תשפיע על הרגשות, תאפשר להיות יותר פוריים במערכות יחסים קרובות או במיפגשים עיסקיים. זמן טוב לתכנן תקציב.

השמש עוברת למזל אריה ב 22.07. הקיץ! מזל אריה מביא יותר רומנטיקה ודרמות. רצון לבלות, לצאת לחופשות. תקופה טובה להציג את הצד היצירתי, לציבור.

שימו לב הוועידות בארה"ב ,של הרפובליקאנים בין ה18.07-21.07 ושל הדמוקראטים, בין ה  25.07-28.07 יהיו בהשפעת כוכבים הרומזים על תפנית, או ארועים מתסכלים שיפריעו למהלך הוועידות האלה, ויתכן שידחפו לכיוון לא צפוי. מה שברור שיש סדקים בכל אחת מהמיפלגות, שיצוצו בזמן הוועידות.

התקופה האחרונה היתה רצופה אסונות, תרם לכך עצירת כוכב מארס, ובימים האחרונים כוכב אורנוס גם מתדלק את הכוכב, עד 17.07.

ראש דרקון/מארס ממשיכים להשפיע על ציר 2-8 לאורך התקופה הקרובה, כך שלא יצאנו עדיין מאזור הסכנה! שימרו על ערנות. שימרו על עצמכם בבקשה!!!

 

זמני ירח בטל:

יום שישי 15.07 הירח בטל משעה 01.22 עד 12.14 בצהרים.

יום ראשון 17.07 הירח בטל משעה 11.58 עד שעה 22.32בלילה.

יום רביעי 20.07 הירח בטל משעה 01.56 אחר חצות עד שעה 06.10 בבוקר.

יום שישי 22.7 הירח בטל משעה 04.55 בבוקר עד שעה 11.35 לפני צהרים.

 

כלכלה ושווקים:

כוכב מארס ממשיך במזל עקרב להשפיע ב"טוב" על מחיר הזהב, המעבר שלו למזל קשת בין ה02.08-03.08 עלול לשנות את המגמה.

ימים רגישים בשווקים בין 11.07-18.07.

יתכן בגלל חדשות לא צפויות שתיהיה להן השפעה על השווקים.

השווקים המגיבים אחרי הפוסט טראומה של ה BREXIT. אורנוס ויופיטר משפיעים למרות חוסר הביטחון הכלכלי בבריטניה. אבל המשקיעים מעדיפים לראות את חצי הכוס המלאה. יופיטר הנחשב המיטיב בגדול, עוזר. אבל יש להניח שב29.07 כשכוכב אורנוס ישנה מגמה, ההשפעה תהיה מטלטלת ( זה יכול גם להיות כמה ימים לפני ואחרי). תחשבו על כך שככל שהשווקים יעלו מעלה, הנפילה אחר כך תהיה חזקה יותר.

חוסר היציבות יחזור לשווקים באוגוסט-ספטמבר. אז צפויים לקוי לבנה וגם ליקוי חמה, במזל בתולה, שיכולים להשפיע על שוק העבודה.

 

 

אצלנו:

לכל אלה ש"מודאגים", אחרי שבחנתי ולא בפעם הראשונה את המפות המסמלות את בנימין נתניהו כראש ממשלה בתפקיד מאז מרץ 2009, עם מדינת ישראל, קל לראות שהכוכבים ממשיכים לתמוך בו ( 4-10) בתפקיד, לאורך זמן. גם הניסיונות למצוא פגמים פורמליים בהתנהלותו (6-12), אינם נתמכים על ידי הכוכבים. (3-9). בעתיד, יהיה זה רה"מ נתניהו, שיבחר אם להמשיך ולהנהיג את המדינה או לפרוש.

אני קוראת ושומעת את הפרשנים כמו כולם, את אותם העיתונאים הצמאים לחולל מהפך (כן זו אימפריה אטונומית העומדת בפני עצמה בלי קשר למה שחושב או רוצה הציבור, למזלנו לא כולם!) כי הם בטוחים בכוחם להשפיע גם אם לא אומרים את כל האמת ( מספיק בכמה מישפטים, "לשכוח" מילה או שתיים כדי שהתוכן יקבל את הצבע שהם בתיקשורת בחרו בו,גם אם המשמעות היא מעוותת) . מזכירה לכם שברקע, נמצאים הכוכבים סאטורן ונפטון שימשיכו להשפיע עד ספטמבר, (מניסיון יהיו עוד כמה שבועות אחרי, שנרגיש את האנרגיה הזאת עד שתיתפוגג סופית)  לאורך החודשים האחרונים, כתבתי, שאלה רומזים לכם "אל תאמינו למה שאומרים מראים או כותבים לכם" (בכל הרבדים) למעשה שני אלה הם הסמל לקונספירציה! בנוסף כדאי לדעת  ש"המהפך" במדינה לא ניראה בקרוב. במדינת ישראל, רוב האזרחים מפוכחים, עם עניין וסקרנות בפוליטיקה גם מעבר לגבולות שלנו. ( הירח, המסמל את העם נמצא ברום מפת המדינה שלנו, במזל אריה) לכן גם מבינים את המציאות שבה נמצא המזרח התיכון כולו והמשמעות שיש לזה עלינו. המעבר של הכוכבים אורנוס ופלוטו ( 2012-2015) עורר את הפטריוטיות והגאווה הלאומית. לא רק אצלנו, בהרבה מדינות בעולם.  (לאחרונה אנגליה! שהוכיחה שאינה רוצה לוותר על האינדבידואליות שלה). כבר נכתב כאן, שלכוכבים בסדר גודל כזה יש השפעה ארוכת טווח אל מעבר לדיוק שהם יצרו. ולא תמיד יודעים איזו השפעה תהיה להם בשנים שאחרי.

מחשבות ומסקנות אסטרולוגיות:

כאן המקום לחזור אל כוכב פלוטו במזל גדי. מזל גדי, זה המימסד, מרכז הכוח, ובשפה שהשתמשו בה לאחרונה בתיקשורת "האליטה". פלוטו, אינו מוותר, ובמקום שנידרש שינוי, הוא יעשה זאת. עכשיו כשכוכב פלוטו נמצא במרכז מזל גדי, כוחו גדול. ראינו את התופעה, בבריטניה. לונדון אינה מעידה באופייה על שאר המדינה, ומה שהיו בטוחים בלונדון, לא העיד על שאר האזרחים הבריטיים שהצביעו ההפך מ"האליטה", ובחרו בעד יציאת בריטניה מהאיחוד האירופי. מהלך שיצר רעידת אדמה. רה"מ קאמרון התפטר, ובמקומו ניבחרה תרזה מיי.

בארצות הברית יש גם מגמה המעידה על חוסר שביעות רצון בלשון המעטה מהשלטון, מהמישטרה, והרצח לצד הפגיעה בשוטרים, בכמה מקומות שם, מאלה החשים מקופחים ומאוכזבים זיעזעה את כל ארה"ב והמימשל ושם זה עוד לא נגמר.

לצערי הרב, גם אצלנו. השסע קורע ומכאיב בתוכנו . אנחנו חברה של קיבוץ גלויות. מיגוון תרבויות, זו עובדה. לכל קבוצה בחברה שלנו, יש את התרבות שלה, איתה נולדה, מוסיקה, מנהגים מאכלים ומערכת אמונות גם. הגענו לכאן, (ההורים שלנו) מהמיזרח מהמערב מהדרום ומהצפון.  כך גם הפוליטיקה שלנו מורכבת ממיגוון אנשים ועדות, אבל כולנו כאן ישראלים ויש שיאמרו יהודים ישראלים.  בתקופת הבחירות שהיתה לאחרונה, התוודענו לקבוצת אנשים החושבת שהיא "האליטה" (וכך היא גם מציגה עצמה!) הבטוחה שהתרבות נמצאת רק אצלם. כוכב פלוטו, שאינו מוכן שיתרחשו דברים ניסתרים או "עקומים" מתחת לפני השטח, הופך כל אבן כדי להוציא לאור את הסודות, ( רק לאחרונה העיסוק והסיפורים הכואבים על ילדי תימן ולא רק…) לחשוף גם את ההונאות. הוא אינו מוותר, ומאז 2015 החל להוריד את המסיכות מהמימסד הנ"ל ומציג אותה, כ"סנובים", ככאלה שאינם מוכנים להתחשב ברגשות של אחרים. יש מי שאמר לאחרונה, מאותה קבוצה: "תחזירו לנו את המדינה, קיבינימט", ואני רק מציירת סימן שאלה, "מי זה לנו"? מי לקח למי את המדינה? ולא נזכיר את שאר אימרות השפר שיצאו מפיהם של אנשים שחושבים שרק הם יודעים מה נכון ומה לא נכון לעשות, לחשוב, ללמוד או להאמין. האמת יצאה לאור במילים שרחוקות מ"התרבות" וחבל שכך. אמר קוהלת החכם מכל אדם"…רָאִיתִי, אֶת-כָּל-הַמַּעֲשִׂים, שֶׁנַּעֲשׂוּ, תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ; …  מְעֻוָּת, לֹא-יוּכַל לִתְקֹן; וְחֶסְרוֹן, לֹא-יוּכַל לְהִמָּנוֹת" .

כור ההיתוך של חברה הוא תהליך ארוך. נדרשת סובלנות לאחר, לדעת לקבל ולהכיל זה את זה, גם חברתית וגם תרבותית ( תראו מה קורה בארה"ב, מדינה הקיימת הרבה יותר ממאתיים שנים). תחשבו על כך שרק בכבוד הדדי, נוכל לעשות זאת. כוכב פלוטו, מסמל את ציפור האש,  הקמה לתחייה מאפרה. זה מה שנתן לכולנו תקווה ב1948 ובאנו מכל קצוות תבל לכאן, לבנות לנו ארץ מולדת. פלוטו עכשיו מטלטל אותנו כדי שנבין שחובה עלינו לשלב ידיים, שלא נישכח, שיש לנו ארץ נהדרת (פרשת השבוע "בלק" שבא לקלל ויצא מברך.) "מַה-טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ, יַעֲקֹב; מִשְׁכְּנֹתֶיךָ, יִשְׂרָאֵל… כִּנְחָלִים נִטָּיוּ, כְּגַנֹּת עֲלֵי נָהָר…"

 

תיזכורת: ברשימה מתאריך 02.08.2013 נכתב כאן על "אי.די.בי" ונוחי דנקנר:

"בחרתי להשתמש במפה המשותפת שלנוחי דנקנר ומדינת ישראל בגלל אופי העסקים שלו, המשפיע על הרבה אנשים ועסקים במדינה (הנתונים הם על בסיס מפות מדויקות, הכוללות שעת לידה מדויקות). מבנה הכוכבים מציג תמונה של "אין מוצא". גם במפה האישית מופיעים כוכבים המחזקים את הכותרות, שלאיש אין שליטה על המתרחש בחייו. לפי הנתונים האסטרולוגיים, הרצון של דנקנר להיחלץ כלכלית וגם להישאר בעל שליטה חסר סיכוי. ההמלצה במצב הנוכחי, שיתמקד בהיחלצות כלכלית ויוותר על השליטה. זו המלצה שקשה לבן מזל עקרב לעכל…התבוננות על המפה האישית של נוחי דנקנר מציגה אותו כבן מזל עקרב קלאסי, זה שרוצה לשלוט בתנאים…השתנו התנאים הוא איבד את השליטה. הפלוטו על ציר 6-12 מייצג את הצורך שלו בריכוזיות ושליטה ולמעשה זו הכותרת של ה"מלחמה" שלו בחודשים האחרונים, במקום לחפש אסטרטגית יציאה, שזו אופציה שהייתה לפניו… לו הפנים את הפוטנציאל והיה בוחר לשחרר, הוא היה יכול לבנות לעצמו אלטרנטיבה חדשה בפרופיל נמוך…גם אם יצליח לעכב את המצב באמצעות תהליך משפטי זו תהיה רק השהייה לטווח קצר…התהליך שגלש אליו הוא בלתי נמנע"

היום אחרי פסק הדין, שוב למדנו שהכוכבים לא טעו. לו היה מבין שהיה עדיף לוותר, למכור את עסקיו, ולחפש לעצמו משהו "בשקט" ולהנות מהפירות שגרף, או אולי בשלב האחרון שבו הבין שאיבד את השליטה, היה עליו לבחור ולסיים בעיסקת טיעון, אז אולי היה היום במקום אחר.

"איזֶהוּ גִּבּוֹר? – הַכּוֹבֵשׁ אֶת יִצְרוֹ, אֵיזֶהוּ עָשִׁיר? – הַשָּׂמֵחַ בְּחֶלְקוֹ" ( מסכת אבות ד')

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .