eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית לשבועיים 22.07.2016-05.08.2016

 

מיבנה הכוכבים בימים הקרובים מעיד על ימים נחמדים מבחינה חברתית. מביא איתו אהבה ממבט ראשון. תיתכן גם יצירתיות חדשה.

22.08 השמש עוברת למזל אריה, מז שיש בו דגש יותר על חברה, רומנטיקה, מערכות יחסים, וגם דראמה. הדגש יהיה יותר על האינדבידואליות המצפה להערכה וכבוד. תקופה המתאימה לחשוף יצירה, כישרון או כל נושא הדורש הכרה ומחיאות כפיים.

עד 27.07, הרעיונות יגיעו במהירות, ויהיה קל לבטא או להציג אותם. במקביל תקבלו הרבה מידע חדש, מה שעלול לעורר מתח "בקטנה". ויהיה עליכם למצוא דרך לא רגילה להתמודד עם מה שמעורר קושי. בנוסף כוכב אורנוס נעצר על המעלה 24 במזל טלה לפני שינוי המגמה שלו ב29.07.  אורנוס, הקשור לחדשנות, אלקטרוניקה ומחשבים וכל הקשור לאינטרנט, לרשתות סוללר, ניידים וכו', לכן צפו לבעיות ותקלות עם המכשירים שהפכתם להיות "מכורים" להם, ולמעשה "העבדים" שלהם. נסו להרגע, לשחרר את המחשבה ולהטמיע מידע חדשני, למרות שכמויות המידע עלולות להיות מעל ומעבר.

29.07 ולמעשה כבר מה 27 לחודש, מרקורי ומארס במתח, אינטנסיביות לצד כעסים, אנרגיה מילולית ומנטלית ברמה גבוהה, הגורמת לתגובת יתר. האגו "במיטבו", נסו לחשוב על מי שנמצא מולכם, מאחר והפה "מפיק מרגליות", שקשה לשמוע. הסגנון החריף והמושחז, אינו מאוזן, ותיזכרו תמיד שיש אנשים מולכם שיודעים גם להשיב בסגנון דומה ואתם עלולים "לחטוף" בתמורה מכה מילולית שתתקשו להרים את הראש ממנה. המנעו בימים האלה עד ה30.07 מוויכוחים, עמותים ומריבות, וגם אם לא פתרתם נושא מסויים, עדיף להמתין עוד כמה ימים. נסו "סבלנות".

לקראת סוף חודש יולי ( 29.07-30.07) ותחילת אוגוסט. מיקבץ כוכבים ( הכולל גם כוכבים אורניים), הוא חזק, מביא איתו חוסר איכפתיות היוצרת קרירות. אבל בגלל השילוב של מארס, האלימות גם היא צצה בימים כאלה, בדרך קשה במיוחד.

כוכב מרקורי יעבור למזל בתולה, ב 01.08. היכולת לעסוק בפרטי פרטים מצד אחד אבל גם ביקורת וקטנוניות מצד  שני. בתקופה כזו "מרוב עצים לא רואים את היער".

כוכב מארס עובר למזל קשת ב02.08, וישהה בו עד 27.09. תקופה שבה מנסים לדחוף ולהרחיק את הגבולות. החולשה של מזל קשת זה הסגנון שאינו דיפלומטי, מביא איתו אסרטיביות, שגם יכולה להיות פוגענית מילולית. זו תקופה של הרפתקאות, נסיעות וטיולים במרחבים הפתוחים.

מופע מולד הירח ב 02.08, (ב10.58 מעלות במזל אריה.) במנעד מתוח עם פוסידון, מה שיעורר חילוקי דיעות, בעיקר בתחומי הרוח, זוויות ראייה שלא תאפשר בהירות, אבל האופי של פוסידון יביא איתו את הניסיונות להראות את האור בקצה המנהרה למרות הכל.

 

ברשימה בשבוע שעבר נכתב: " שימו לב הוועידות בארה"ב ,של הרפובליקאנים בין ה18.07-21.07 ושל הדמוקראטים, בין ה  25.07-28.07 יהיו בהשפעת כוכבים הרומזים על תפנית, או ארועים מתסכלים שיפריעו למהלך הוועידות האלה, ויתכן שידחפו לכיוון לא צפוי מה שברור שיש סדקים בכל אחת מהמיפלגות, שיצוצו בזמן הוועידות."

בנתיים אצל הרפובליקאנים היינו עדים למבוכה שחשפה את הפלגיאט של רעייתו של טראמפ. נאום שכלל קטעים זהים שנישמעו בנאומה של מישל אובאמה. עוד שמענו על החרמה של חלק מהרפובליקאנים שבחרו לא להגיע לוועידה בגלל שאינם מקבלים את טראמפ כנציגם…ובזמן שורות אלה הוועידה עוד לא הסתיימה.

נחכה גם לוועידת הדמוקראטים.

ואצלנו, ראש דרקון/מארס ממשיך להיות על ציר 2-8 במפת המדינה ואחר כך מארס/כירון יגיעו גם לציר 2-8 כך שאנחנו ממשיכים להיות פגיעים, בכל התחומים. השמרו כשאתם עוברים את הכביש, הזהרו כשאתם נוהגים, נסו לשמור על ערנות בכל מקום שאתם נמצאים בו. ונמשיך לבטוח בצה"ל, שממשיך ושומר עלינו בכל מקום כאן במדינה שלנו.

 

זמני הירח הבטל לשבועיים  הרשימה יוצאת לחופשה (לשבוע).

יום שישי 22.07 הירח בטל משעה 04.55 בבוקר עד 11.35 לפני צהרים.

יום ראשון 24.07 הירח בטל משעה 10.06 עד 15.32 אחה"צ.

יום שלישי 26.07 הירח בטל משעה 09.20 בבוקר עד 18.37 בערב.

יום חמישי 28.07. הירח בטל ממשעה 18.13 בערב עד שעה 21.16.

יום שבת 30.07 הירח בטל משעה 14.48 עד 0.08 אחר חצות.

יום שלישי 02.08 הירח בטל משעה 03.44 עד 04.11 לפנות בוקר.

יום חמישי 04.08  הירח בטל משעה 07.12 עד שעה 10.33 בבוקר.   

 

כלכלה ושווקים:

מבנה הכוכבים בין 02.08-10.08 מאוד דינמי, ועלול להשפיע על ירידות בשווקים. המארס עובר למזל קשת ב 02.08, יהיה מעניין איך ישפיע המעבר על מחיר הזהב.

צפויים ארועים, בעיקר הפתעות לקראת סוף חודש יולי ( 29.07), עם שינוי המגמה של כוכב אורנוס. בהמשך גם בין אמצע אוגוסט עד סופו.

ככב סאטורן משנה מגמה, ב13.08,במנעד מתוח לכוכב וונוס ( כספים), ההשפעה כבר מ 11.08. בנוסף ב01.09.16 צפוי מופע ליקוי חמה. אפשר לראות שהחודש הקרוב אינו מבטיח שקט ויציבות בשווקים. אולי גם עד אחרי ה 10.09.

כשכוכב סאטורן יחזור למסלול ב12- 13.08, הוא יתקדם לבנות שוב מנעד מדוייק עם נפטון. המנעד הזה שממשיך להשפיע למעשה כל הזמן, מביא הרבה מתח לשווקים, שקרים, הונאות, והצבעים שיצבע את התקופה יהיו בכל המישורים.

השפעתם של הכוכבים היא גם על ערך המטבע, ( ראינו איך הלירה שטרלינג צנחה), השפעה שלילית גם על עתודות הכסף בעולם. ההשפעה היא גם במישורים הפוליטיים. גם כאן ראינו איך התחלפו ראשי ממשלה בבריטניה, בתוך שבועיים מאז היה משאל העם שבו האנגלים בחרו בברקסיט.

 

טורקיה:

ההורוסקופ של טורקיה מ 29.10.1923 באנקרה.

טורקיה עוברת תקופה שבה הרבה תהליכים מתרחשים מתחת לפני השטח ומשפיעים על מערכות יחסיה עם העולם, היוצרים גם מצבים של חוסר וודאות לגבי דרכה, ולגבי היכולת לממש החלטות ותוכנית, עם כוכב נפטון על ציר 1-7. ההחלטה היחידה שתתאפשר שם זה לנהל את המצב הקיים עם כוכב סאטורן 1-7. יהיה קשה לטורקיה לקבל תמיכה ממדינות שגם הן נחשבות ידידות, הבעיה תצוף ותידרוש התמודדות שספק אם תיפתר בשנים הקרובות,  בשפה אחרת חוסר היציבות "ישמר" ואפילו יתעצם במהלך 2017-2018. אורנוס מצטרף לציר 1-7. במעגל נוסף הנפטון מגיע לציר 6-12. והמשמעות שהתהליכים מאחורי הקלעים מוליכים לקנוניות, מזימות מחתרתיות שנועדו לערער את מראית העין, ולפגוע בקונצנזוס המדיני שטורקיה תנסה להשיג. כמו כן הכוכבים על ציר  2-8, מציגים את הפגיעות של המדינה, שתשפיע גם על המצב הכלכלי שלהם.

באסטרולוגיה הקלאסית, כוכב מארס עצר לפני שחזר למסלול על המעלה 23-24 במזל עקרב. על אותה מעלה בהורוסקופ נמצא כוכב יופיטר במזל עקרב, שילוב העוזר לקנוניות (עקרבי). אי אפשר להתעלם שעל אותן המעלות נמצאת האריס בצמידות לכוכב אורנוס במזל טלה, שילוב אלים מאוד, שימשיך לאתגר את הניסיונות להשיג הרמוניה. מבנה הכוכבים אינו משאיר ספק, מאחר וכל השילובים מעודדים בלשון המעטה טינה סמוייה, וזו בדרכה תחלחל ובמהלך 2017-2018, ואין סימני שאלה שהקשיים כולל טרור ואלימות שטורקיה תתמודד איתם בתוך המדינה ומסביבה, יתעצמו מאוד. בעתיד  הקרוב, רצועות הזמן שטורקיה עלולה להתמודד בהן שוב עם אלימות הם סביב 20.09-06.10.2016. וגם מסוף חודש פברואר 2017- עד תחילת אפריל. הניסיון האסטרולוגי מלמד, שכל עוד מבנה כוכבים נמצא גם ברקע, הסכנה קיימת.

 

מחשבות אסטרולוגיות:

האסטרואיד אריס מסמל מישהו שהוא שונה. מישהו שמתקשים לקבל אותו. "אחר (שונה) מאיתנו". הוא מעורר חשדנות, חששות שאולי מי שעומד מולנו הוא נוכל פושע או טרוריסט, או אולי מייצג משהו לא נורמטיבי או לא חוקי. בעולם הגדול, זה מתבטא גם במישור הפוליטי, החברתי ואו התרבותי, (ולא רק בארצנו), יש מתחים שמצביעים על חוסר נכונות לקבל את "האחר". ( ותחשבו על זה…), ואולי זה מתרחש ב"הדדיות"? זה המייצג את השונה, אינו מקבל את הנורמטיבי.

השילוב של האריס בהווה עם כוכב אורנוס ( עד אוקטובר כולל) מחדד את המערכת להגיב בלוחמנות בעיקר על בסיס לאומי, לאומני. אבל לא רק, הסגנון האגרסיבי מופיע גם במישור החברתי והתרבותי. למעשה, דפוסי החשיבה מאותגרים בגלל מה שקורה בעולם כולו. המעלות האלה ידלקו שוב כאשר הכוכבים האחרים יכנסו למזלות הקארדינאל (מאזניים), ויגיעו למעלות  22, 23, 24.

ההשפעה כבר קיימת, הברקסיט, עלייתו של טראמפ, הניסיון להפיכה בטורקיה, אלה מציגים את הניסיון לשמור את "האחר" מחוץ לגדר. הקולות נשמעים כבר ( עם תגובות אלימות), גם בתוך אירופה, הכעס על המנהיגות מתעורר. ( בעיקר נגד שילוב המהגרים בארצות המסמלות את המערב.)

סאטורן במזל קשת, בטוח בצדק שלו, עם הנפטון בדגים המנסה לדחות ולטשטש את המציאות, להראות לנו שהכל טוב יותר או רע מאוד, אבל זה רק להראות שזה אחרת ממה שקורה באמת. אנחנו נמצאים במצבים שהם "תרתי דסתרי". אני מאמינה שלכל אחד יש את העקרונות שלו, האמת שלו, ובמצבים האלה, מומלץ לא לתת לאחרים להשפיע או לעצב דיעה שאינה בהלימה למה שמאמינים בו, לאמת הפנימית, מאחר וסביר להניח שזו תשתנה שוב כשכוכב סאטורן יתרחק מכוכב נפטון, יתקדם במזל קשת ויחזיר את האמת והכבוד למקום הראוי לו בלי צבעוניות. אינני יכולה להתעלם מהמשפט שנכתב כאן כמה פעמים " אל תאמינו למה שאומרים לכם, מראים לכם ומציגים לכם"… בפוליטיקה, בתקשורת, אבל גם ברמה אישית. זה ממשיך להיות רלוונטי.

 

"…וְרָאִיתִי אָנִי, שֶׁיֵּשׁ יִתְרוֹן לַחָכְמָה מִן-הַסִּכְלוּת–כִּיתְרוֹן הָאוֹר, מִן-הַחֹשֶׁךְ… כִּי לְאָדָם שֶׁטּוֹב לְפָנָיו, נָתַן חָכְמָה וְדַעַת וְשִׂמְחָה…" ( ספר קוהלת ב')

 

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .