eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית לתקופה 02.11.2018-06.12.2018

 

 

הוונוס חזרה למזל מאזניים, (בנסיגה), ותשהה בה עד תחילת דצמבר. וונוס הגיעה לביתה, מציגה תקופה של נינוחות, במערכות יחסים בעיקר אחרי ש"השלימה" את המולות לאורנוס. הנסיגה, מקשה על היכולת להבין למה אתם מצפים ממערכת יחסים, ואיך לבטא את הרגשות המתלווים. אבל המיקום של הוונוס במאזניים עוזר לחזק את הקשרים הקיימים, ברמה האינטימית. הסיבה, הנסיגה מעמיקה את התחושות. אתם מעיזים להכנס לרבדים העמוקים ביותר שיש, משהו שלא תעשו בשיגרה.  אבל במערכות היחסים שיש בעיות, המעבר הנוכחי יעזור להתבונן לעומק, להבין את אופי השייכות ולבחון את ה"ביחד". השתדלו לחשוב לפני שאתם מדברים, העדיפו את הכנות והפתיחות. בני מזל מאזניים הם פאסיבים אגרסיביים, ולא תמיד מבטאים את עצמם בישירות, לכן חשובה הדרך שתבחרו לבטא את עצמכם, ואת מה שחולף לכם במוח. היו ערניים לכל מילה, כך שלא תקלעו לסיטואציה שבה הבינו אתכם בדרך שגוייה.

הזהירות מתבקשת גם בהסכמים וחוזים (וונוס), בעיקר התייחסות לפרטים הפיננסיים. כל חוזה והסכם כדאי ונכון לבחון אותו שוב כשיתאפשר.

כוכב מרקורי עבר למזל קשת, המחשבה נפתחת, והנטייה להגזים עם פרטים בתאורים ובסיפורים, למרות ששומרים על האמת בתכנים. אבל יש גם נטייה לרפרף, בעיקר אם אתם מתלהבים, לכן בהכרות עם האחר, סביר להניח שאינכם יודעים הכל, לכן נסו להאיט לפני שאתם קופצים "פנימה".

בין 31.10 ל 07.11 , התקופה תהיה קצת יותר מורכבת. מבני הכוכבים מכילים כמה נקודות אמצע של כוכבים. מארס/נפטון שישפיעו על סאטורן/אורנוס.  הצירוף מזהיר מהונאה. תהיו חשופים לתרמיות יותר מתמיד, מישהו עלול להוליך אתכם שולל. תוכניות שהתחלתם עלולות להגיע לפח, בגלל שלא הובלתם אותן במסלול הנכון. הכוכב כרונוס נמצא על סאטורן/פלוטו, עלול להשפיע על מנהיגים וממשלות, שימצאו את עצמם עם קשיי נזילות כספית. ב02.11 כוכב מרקורי יאתגר נקודת אמצע מארס/נפטון. תתקשו להסביר החלטות שעשיתם. עדיף שתמתינו כשבוע עד שתעשו מאמץ מחודש.

ב06.11 האורנוס יחזור למזל טלה. על פי רוב ליום כזה משמעות. אני חושבת על הבחירות לקונגרס באותו יום, זה גורם לשינוי תודעתי! מבחן לארועים החשובים, כולל גם ארועים מאכזבים. אורנוס אוהב לזעזע, לאתגר בדרך לא צפוייה, וגם לשנות מסלול (לא הרסני). אנשים יעזבו, ישנו מקום. תבינו שפרוייקטים שעסקתם בהם, מיצו את עצמם. היו כנים עם עצמכם, לפני שאתם מצטערים, האם כל אלה נחוצים לכם עוד? אולי זה שיעור? רמז  שתלמדו לשחרר כשמגיע הזמן לעשות זאת.

07-08.11 צפויים ימים של אי שקט, חברתי, דתי או פילוסופי. (מיפגש מאתגר בין אורנוס ויופיטר). קצת באלגאן (יתכן גם "חדשות" אחרי בחירות האמצע בארה"ב?..) והרבה רעש. ברקע ה T בין אורנוס וראש/זנב דרקון.

כזכור מבנה ה T משפיע עד סוף דצמבר, מעצים כל ארוע, כאבי לב, אלימות, תאונות וגם טרור (כמו שהיה בשבת שעברה בפיטסבורג, אצלנו התאונה המחרידה בדרך לים המלח) השילוב עם ראש/זנב דרקון מעורר דאגה הנובעת מחוסר וודאות. (הזכרתי את המבנה ברשימה הקודמת גם בקשר אלינו, ההשפעה על מפת המדינה המקודמת.)

ב08.11 יעבור כוכב יופיטר למזל קשת וישהה בו 13 חודש עד 02.12.2019. האופטימיות חוזרת. השפעת המעבר בכל מפה אישית תהיה לפי המקום שבו נמצא מזל קשת. בית 2, ירחיב הכנסות, בית 9, לימודים וטיולים ועוד דברים טובים ונחמדים. יופיטר מרחיב את הגבולות, נותן הרגשה שיש יכולת גם לעבור אותם. אל תגזימו עם הביטחון העצמי.

12-19.11 כוכב מרקורי כבר מאט ומדשדש בדרכו לפני עצירה ותחילת הנסיגה, ב 16-17.11, ולכן גם גורם למנעד המתוח עם הנפטון לאורך כמה ימים. הדימיון יהיה במיטבו, יעזור לאלה, הכותבים ומציירים. אבל הריקוד בין הכוכבים האלה "עוזר" לתת לאמת צבעים שונים ומגוונים, שעלולים להביך אתכם ואת הסובבים. הזהרו כשאתם חותמים על מיסמכים, או עושים תוכניות חדשות, כולל תוכנית לנסיעה. לא יזיק לעשות לכל עניין ונושא  בדיקה חוזרת.

מרקורי שעוצר, ומתחיל בנסיגה, מהתל על פי רוב במציאות. תקלות מוזרות, חוסר הבנה, וגם כאן ההמלצה שיהיה נכון לברר אם הפרטים שקיבלתם נכונים. בזמן מרקורי בנסיגה, הרכילות והספינים צוברים תאוצה. מומלץ להעזר במסננת כשאתם שומעים מידע חדש, בכל המישורים! האישיים, המקצועיים וגם התיקשורת והפוליטיקה. לא נורא שתטילו ספק במה שמספרים לכם, כך תוכלו לשמור על עצמכם מהטעייה.

זוכרים, מרקורי בנסיגה, לא רוכשים מכונית חדשה, מקרר, מחשב גם טלפון נייד עלול לאכזב. דאגו לגיבוי המחשבים. וקבלו בחיוך תקלות, זה צפוי.

ב16.11 כוכב מארס עובר למזל דגים.

באותו יום הוונוס נעצרת וחוזרת למסלולה. תשפיע על שינויים ותחזיר את האיזונים לחיים. נושא הפיננסים יקבל את הערכים הנכונים שלו.

14-21.11 מיפגש מתוח בין המארס ויופיטר, האנרגיה במיטבה. הבעיה שהרצון בעשייה עלולה להוליך לעשייה וחשיבה אימפולסיביים, פעילות שלעיתים מבוססת על אמונה עיוורת באידיאלים שיכולים להיות גם אוניברסליים.

הוונוס שחוזרת על עיקבותיה תגיע שוב למולות עם אורנוס, כבר מה 23.11 עד תחילת דצמבר. תשפיע על ריגושים, יתכן גם חוויות חדשות, אתם נחשפים לרגשות לא מוכרים. אולי מיפגש ברור יותר עם אותה חוויה שכבר חוויתם לקראת סוף חודש אוקטובר כשהוונוס היתה בנסיגה. ההמלצה בימים אלה, לא לתת לרגשות לשלוט בכם. זכרו שכוכב מרקורי גם בנסיגה, והוא "עוזר" לאבד כיוון.

מבנה הכוכבים בין 20.11-30.11 מרמז על גל אלימות וטרור קשים סביב העולם.

 

המצב הביטחוני אצלנו:

המתח ימשיך ללוות אותנו. ( אנחנו במלחמה אבל "אחרת" ) השמש המקודמת במעלה ראשונה אריה במפת המדינה מאותגרת על ידי כוכב אורנוס במזל שור, אי השקט והפתעות בתוך מצבים שאינם מבטיחים יציבות, הוא חלק מההקצנה שאנחנו חווים כאן ומתבטא בהקצנה גם בתוך החברה שלנו. ראש/ זנב דרקון במנעד מתוח לאורנוס משפיע על המבנה הזה וגורם לסגנון אלים וכאוטי.

בנוסף יש הארועים לא תמיד בשליטה. לאורך החודשים הבאים עם כירון/סאטורן על ציר 1-7. סיטואציה לא פשוטה, התפכחות והבנה שלא ניתן להזיז את התהליכים. יש כאן שמירה על אינטרסים של המדינה, מחשבה של "אם אין אני לי מי לי". התגובות קיצוניות למתרחש. בעיקר של "לבד" כששומרים על הערכים שלנו מול כמה מדינות באירופה. (לא בידוד מדיני!!!)

מקבצי כוכבים על ציר 2-8, מופיעים בכמה מעגלים וגורמים לצער וגם לאלימות. עוזר לצערי לפעולות טרור, המצב ממשיך להיות נפיץ.

גם כוכב הסאטורן על ציר 2-8, ממקד את התחושה הכבדה, יש תיסכול, בעיקר בגלל ארועים שאינם מיקריים. אלה יוצרים מצוקה ריגשית, שאותה אנו חווים בנינו לבין עצמנו בחברה הישראלית. ואת התיסכול ניתן לראות גם ברשתות החברתיות.

ראש דרקון/כירון על ציר 2-8 ישפיע עד אוגוסט 2019. הפגיעות שלנו גבוהה. מבנה הכוכבים הזה מקשה על הצבת גבולות. ולמעשה זו עוד סיבה לחכוכים הסוערים גם בתוך החברה הישראלית.

המארס על ציר 2-8, מצטרף ו"מחמם" את האווירה, ב 05.11.18 עד סוף נובמבר.

כל אלה אינם מעידים שצפוייה מערכה צבאית. אולי בנובמבר תהיה פעולה יותר "רצינית", ממוקדת ואני משערת שהמשמעות תהיה בפעולה של חיל אוויר. 

"…טוֹבָה חָכְמָה, מִכְּלֵי קְרָב" אמר קוהלת (פרק ט).

תמונת המצב אצלנו, עם כוכב נפטון על ציר 1-7 יוצר קושי "לחתוך" מצב. השפעתו תהיה עד פברואר 2019. הוא מפריע לגבש החלטות, מבלבל ויוצר מבוכה שגורמת לדחייה של החלטות. נפטון על הציר הזה מספר על אנרגיה הזורמת מתחת לפני השטח, המערערת את היציבות. (הגופים והאישים הפועלים נגד המדינה מתוכה גם), אבל עם התפוגגות ההשפעה של נפטון, גם הפעולות שמטרתן לפגוע ביציבות של המדינה שלנו יאבדו את כוחן ומשמעותן. למרות האתגרים וההתמודדות, אלה מצבים שיוצרים צמיחה.

 

זמני ירח בטל:

יום שישי 02.11 הירח בטל משעה 06:32 עד 07:47

יום ראשון 04.11 הירח בטל משעה 09:32 עד 11:00

יום שלישי 06.11 הירח בטל משעה 10:18 עד 15:01

יום חמישי 08.11 הירח בטל משעה 12:42 עד 20:58

יום ראשון 11.11 הירח בטל משעה 05:37 עד 05:54 (אין טעות)

יום שלישי 13.11 הירח בטל משעה 17:15 עד 17:44 (אין טעות)

יום שישי 16.11  הירח בטל משעה 06:00 עד 06:40

יום ראשון 18.11 הירח בטל משעה 10:02 עד 17:55

יום שלישי 21.11 הירח בטל משעה 0:48 עד 01:42

יום חמישי 22.11 הירח בטל משעה 11:51 עד למחרת בשעה 06:09.

יום ראשון 25.11 הירח בטל משעה 07:32 עד 08:37

יום שלישי 27.11 הירח בטל משעה 09:23 עד 10:34.

יום חמישי 29.11 הירח בטל משעה 11:48 עד 13:07

יום שבת 01.12 הירח בטל משעה 16:33 עד 16:48 (אין טעות)

יום שני 03.12 הירח בטל משעה 20:17 עד 21:54

יום רביעי 05.12 הירח בטל משעה 23:52 עד למחרת בשעה 04:48.

 

כלכלה ושווקים:

הוונוס בנסיגה מאז 06.10 והשפעתה היתה יומיים שלושה לפני.

למעשה מאז חודש יוני אנחנו בהשפעת נסיגות, וכל אלה השפיעו על התגובות של אנשים, גם במיסחר. בכל נסיגה, יש שינוי בדרך המחשבה. וכשהנסיגה מסתיימת שוב שינוי וכל אלה גורמים לתנודתיות בשווקים.

14.11 יתכן שנשמע על תגלית בתחום הרפואה, משהו שיביא איתו תקווה לעולם הרפואה.

וונוס תסיים נסיגה ב 16.11 ותחזור לנתיב שלה.

המעבר של ראש דרקון למזל סרטן ב17.11 בהיבט מתוח לאורנוס גם הוא עלול לגרור טלטלה בשווקים.

כוכב יופיטר יעבור למזל קשת ב 08.11 וישהה בו כ 13 חודשים. היסטורית המעבר הזה יש לו השפעה טובה מאוד, ומביא את השווקים לשיאים חדשים.

הבעיה עלולה לצוץ במישור הכלכלי בתחילת 2019, בגלל האתגר שיתפתח בין היופיטר ונפטון, מה שמסמל על פי רוב אינפלציה. החודשים ינואר 2019, יוני וספטמבר יושפעו מהשילוב הזה בעיקר. שילוב של מבוכה, אשליות ופחדים גם.

כוכב מרקורי יתחיל בנסיגה ב 16.11 על פי רוב השפעתו היא קצרה, אבל תמיד צריך לזכור שהוא כמו הג'וקר. מפתיע. מהתל בעיקר עם מידע שקשה להבין אותו מיד, אם הוא נכון או לא. אבל החודש בנוסף, צפוייה מבוכה בעולם, בגלל העצירה הוא במנעד מתוח עם כוכב נפטון בדגים, יתכן שיחשפו כמה "תגליות" שישפיעו על השווקים.

וונוס מול אורנוס סביב ה 30.11 היבט לא קל לשווקים. וונוס מסמלת כסף. אבל אורנוס כמו אורנוס עלול להפריע לתהליכים להתקדם כהלכה.

החודש אינו מבטיח יציבות. למי שיש לב חלש, כדאי לא לעלות על הכביש עם המכונית, עדיף להשאר בחנייה.

דרך אגב, כדאי לעקוב אחרי איטליה, ב 2019 פלוטו יאתגר את הצמידות וונוס/סאטורן, על הציר המסמל את הפיננסים. גם הנפטון יגיע וישפיע על השמש. הבנקים שם כבר נמצאים בבעיה, ויתכן שיעלו סימני השאלה לחברות שלהם באיחוד האירופי, בגלל שהם שוקעים ויהיה עליהם למצוא דרך להתייעל כדי לא להגיע לחדלות פרעון.

 

גדעון סער מחפש את דרכו:

התבוננות על המפה האישית של גדעון סער (נתונים מלאים), קל לראות שהוא אדם שלאורך דרכו היה ויהיה חצוי בין הרצוי והמצוי, (תכונה שלא משתנה). חיפוש אחר משהו שמקשה עליו להתמיד.

במהלך חודש אוקטובר 2018, הגיע כירון לציר 1-7, וישפיע עד פברואר 2019. כירון תמיד מפתיע. הוא מוריד מסיכות, בלתי צפוי ועלול ליצור משבר מתגלגל שעלול להוביל למשהו אחר גדול יותר. גם מריבה סתמית עלולה להוליך להתנתקות מפתיעה. תהליך מכאיב שיביא אותו לעשות הערכה מחדש, להבין שעליו לשנות עמדה ביחס למציאות שנקלע אליה. שינוי של כללי המשחק יתבקש. גם בתהליך של קבלת ההחלטות יצטרך להיות מהיר מתוך הבנה שהתמיכה שחשב שיש לו, לא נמצאת ועליו להיות ער לכך שיחס סנטימנטלי בכל הקשור לאנשים ומצבים יזיק לו.

מבנה הכוכבים על המעגל הראשי בהורוסקופ הוא 1-7, 2-8, 6-12 הוא זה שילווה אותו בחודשים הקרובים, ילמד אותו שאינו יכול לתת אימון באנשים שחשב. חוסר אימון ישפיע. אין זה זמן גם להתעמת חזיתית בגורמים שיכולים להיות חזקים ממנו. עם כוכבים על ציר 6-12 גדעון סער חש קורבן, בגלל שאינו יכול להוציא את האמת שלו לאור. וההמלצה בעת הזו לחפש אולי את הפשרה.

מבנה נוסף של כוכבים נותן לו תחושה שיש ביכולתו להתבסס דרך קשרים וקיצורי דרך. אבל זה לא מה שיעזור לו להיות במוקד קבלת ההחלטות.

המפה המשותפת שלו עם המדינה, מציגה נפטון 1-7, כבר מאוגוסט האחרון סוג של "אידיאליזיה" אולי אופטימיות של "יהיה בסדר, אני בסדר" אבל למרות המוטיבציה שהוא חש, לא יזכה בתמיכה. כלומר קשה לבנות על הפוטנציאל לטווח ארוך. במצבים כאלה יתקשה לגבש החלטה שיהיה ניתן לממש אותה, גם אם ינסה לקדם שיתופי פעולה עם נפטון 1-7, סביר להניח שאלה יאכזבו בעתיד. כך שאם "הסיפור" נכון, וגדעון סער בנה שיתופי פעולה, במהלך החודשים האחרונים, אלה כבר לא רלווונטיים. עם כוכבים על ציר 1-7 גם לא נכון לקחת תיכנון ארוך טווח .

כוכבים נוספים על 6-12 מרמזים שיש גורמים חיצוניים מאחורי הקלעים שפעלו נגדו, גם עם דיסאינפורמציה. יש כמה אנשים חזקים במיפלגה (שגם הוא יודע מיהם) שאינם מוכנים לראות אותו עולה ומדלג מעליהם. ( מצטערת שאני רומזת, אבל גם אנשי התיקשורת יודעים מי הם אלה ש"עזרו" לו ב 2014 לצאת ולקחת פסק זמן מהליכוד וזה לא היה רה"מ). אם יצפה לעזרה, זו לא תגיע. (מאחר ואין כוכבים על ציר 5-11 ) לכן גם אם הוא דובר אמת וטמנו לו מלכודת, אין לו כוכבים מתאימים בתוך ארגז הכלים שלו להוכיח זאת.

במעגל נוסף, בקומפוזייט שלו עם המדינה

נמצאים הכוכבים על ציר 1-7, 5-11, 6-12, אלה מציגים חוסר וודאות, מצבי מיבחן ואולי בחירה להעיז ללכת נגד הזרם. אבל בזמנים שבהם השם שלו עומד למיבחן. כל עזרה שחושב לקבל, תהיה זמנית.התחשבנויות לא יועילו. המלצה לוותר ולאתר מסלול מחדש. סבלנות תידרש ממנו, אולי להתרחק ולחשוב על הכיוון מחדש. מומלץ בעת הזו שידע לשמור על החופש, עצמאות מחשבתית, כדי לקבל החלטות נכונות שישרתו אותו. עם כוכבים על ציר 6-12 עיצות של "חברים" לא מומלצות.

 

אנג'לה מרקל:

אנג'לה מרקל התפטרה מראשות המיפלגה. זה המחיר שהיא משלמת על ש"הבינה" שלרצון הטוב שלה יש מחיר, גרמניה שהוצפה בפליטים, אינם משתלבים, וכמו שהיא עצמה אמרה כבר ב2010, "הרב תרבותיות נכשלה". ואזרחי גרמניה, לא סולחים לה. העוינות שמצטברת נגד המהגרים שם, המצפים שיחזירו את החומות והשערים לארצם. מפת גרמניה המאוחדת מ 03.10.1990 קיבלה "מכה" ממופע ליקוי הלבנה שהיה ב 27.07.18 על האופק של מפת גרמניה. בנוסף כוכב סאטורן ישפיע על השמש במאזניים, ובמהלך השנה הבאה הנפטון יגיע לירח במזל דגים (הירח במפת מדינה מסמל את העם). מופע ליקוי החמה ב 06.01.2019 גם "יפגע" בכוכב סאטורן בהורוסקופ שם, כל אלה יחד מצביעים על שינוי המנהיגות.  

העם בגרמניה יצפה לשינוי בעיקר במערכת הכלכלית, שתתאים לאזרחים בגרמניה.

בשלב הראשון סאטורן העובר על ציר 1-7, לאורך השנתיים הקרובות מעיד שגרמניה מתמודדת עם בעיה שבשלב הזה אין לה פיתרון.

הכוכבים אורנוס/נפטון, אורנוס וגם פלוטו על ציר 1-7 מרמזים גם שבעיה שניסו להתעלם ממנה, חוזרת ועולה ולכן יגיע גם השינוי. אנחנו עכשיו בקדימון לסרט. במהלך השנתיים הקרובות נוכל לצפות בשינוי הדראמטי שגרמניה תעבור.

 

"כִּי אָדָם, אֵין צַדִּיק בָּאָרֶץ–אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה-טּוֹב, וְלֹא יֶחֱטָא.  גַּם לְכָל-הַדְּבָרִים אֲשֶׁר יְדַבֵּרוּ, אַל-תִּתֵּן לִבֶּךָ" (קהלת פרק ז):

 

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .