eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית יולי אוגוסט 2019

 

עברנו את הליקויים. ההשפעה היתה בין השאר בתגובות של איתני הטבע. שמענו על רעידות אדמה בהרבה מקומות, לא חסרו גם מפולות בוץ, האחרונה בנפאל. ולמרות שליקוי החמה וגם ליקוי הלבנה עברו, השפעתם מתמשכת. מבנה הכוכבים במופע ליקוי הלבנה בלילה שבין ה16.07-17.07 הציג גם סכנת אלימות, תאונות קשות וגם רמזים על התכווצות כלכלית הנמצאת בפתח.

הכוכבים יופיטר- נפטון גורמים לרבים אופוריה גדולה, בעיקר כלכלית, רווחים בשווקים נסקו, אבל, וכאן עם סימן קריאה, כאשר המנעד בניהם יסתיים, לקראת נובמבר, תיזכרו שהאופוריה עלולה להסתיים בתבהלה והיסטריה. המלצתי בעבר וממליצה שוב, עדיף להוציא את הכסף שהרווחתם, לשמור אותו ולא להמשיך להמר עד שהכלכלה תחזור ותתייצב. ברור שעכשיו הפיתוי עדיין גדול, אבל זה טיבו של ההיבט יופיטר-נפטון לשטות בכם.

זנב דרקון ממשיך להיות צמוד לכוכב סאטורן, עד סוף אוקטובר. חוזר ומציף ארועים מהעבר, אי שקט ברוב המישורים החברתיים והפוליטיים. אלימות גם מילולית, תאונות, ולצערנו הרב, התבטאויות גזעניות וגם אנטי לאלה שמאמינים ושומרים על דתם. (מבנה המשפיע על כל הגלובס).

כוכב מרקורי ממשיך בנסיגה, עד 5 לאוגוסט. אני חוזרת על מה שכבר נכתב כאן, הזהרו מחדשות שיקריות שכל כך אופנתיות בשנה האחרונה, הפרשנים החכמים מטעם עצמם בתיקשורת שידאגו "לפמפם" לכם דברים שאין להם שחר. הרבה מסרים מביכים יגיעו אלינו, בכל המישורים כולל בפוליטיקה העולמית ובמסע הבחירות המתנהל כאן.  חוסר הבנה ישפיע על מו"מ, או בשיחות חשובות, כדאי להזהר בבחירת המילים, כדי שלא יטעו ויבינו משהו אחר ממה שהתכוונתם. מה שהיה נראה ברור לא יהיה כך. אל תשאירו דברים מעורפלים, בעיקר עכשיו, העדיפו לזוז הצידה, להניח לדברים להתגלגל בלי להיות מעורבים, כך יש סיכוי שתיפגעו פחות. לאלה מכם שאין ברירה, חיזרו ובידקו כל מידע וכל ניירת שתגיע אליכם, חיזרו וקראו את כל הפרטים, שוב ושוב, והשאירו לעצמכם גם חלון פתוח אם צריך לברוח.

המארס וסאטורן 24-28.07 עלול לעורר שוב שריפות, טרור בנוסף לארועים קשים אחרים, גם רעידות אדמה ושאר האפשרויות שאיתני הטבע יודעים לחולל. השפעת האורנוס עד 03.08 גם עלולה לגרום לארועים קשים, כולל טרור בארה"ב ואצלנו.

21.07-08.08 נחמד למיפגשי חברה, ואלה העוסקים באמנות יהנו גם ממיפגשים פוריים. זמנים שאנשים ירגישו רצון לעשות משהו גם להתפתחות בתחומים רוחניים יש פוטנציאל. לפחות להתחיל… נסו לבחון כמה כיוונים, לפזר את האנרגיה שלכם, עד שתמצאו לעצמכם את המקום המתאים.

כדאי גם לשים לב לשבוע האחרון בעיקר מ 25.07 עד סוף החודש, המנעד בין השמש לאורנוס, גורם עפ"ר "להפוך את הדלי", צפויות הפתעות לא תמיד מרנינות, היו זהירים יותר.

מופע מולד הירח ב01.08 יביא לחוויות חדשות, עניין תרבותי לצד שעשועים גם. ההומור יעזור בעת הזו, בעיקר אם יצוצו מתחים במערכות יחסים. חשוב לתת מרחב הדדי. לא רק במילים אלא גם בתכל'ס.

אחרי נסיגת מרקורי החל מ 05.08 אפשר להתחיל לממש את כל התוכניות, גם לצאת להרפתקאות. זמן טוב להשתחרר ממצבים מתסכלים, לפנות מקום להתפתחות שתביא גם דברים טובים, עם הרבה מזל. נצלו את הזמן! מעתה עד השבוע השלישי של אוקטובר. הכל פרוש לפניכם.

מופע הירח המלא ב 15.08 יהיה בבמבנה עם וונוס ווסטה, ענייני הביטחון האישי ידאיגו אחדים מכם ואחרים להבדיל, ישקיעו בבית, ישפצו במטרה לייפות אותו ולהוסיף נוחות לטריטוריה המשפחתית או האישית.

השבועות הבאים יתעוררו נושאים הקשורים לאתיקה, ביטחון עיסקי (ניירת שצריך לדעת לשמור עליה) עד 23.08. תקופה נחמדה להנות מיופי, אמנות. היד קצת קלה, ואתם עלולים להמר בפזיזות, חישבו לפני ושימרו על הכסף שלכם.

בהמשך החודש, הרומנטיקה תחזור לחייכם, אבל נפטון מטייל עם מרקורי ועוד כוכבים, ממליצה לשמור גם על ערנות, כדי להיות בטוחים שאחד מבין את כוונות השני בבהירות. שיש הדדיות בכל מה שאתם חושבים, ולשמור מקום ליד הרומנטיקה גם לשליטה. המוקש בתקופה הזו הן האשליות!

מופע מולד הירח ב30.08, כוח הרצון חזק מתמיד, התשוקה חזקה גם היא. יונו ופלוטו יעלו כותרות בנושאים הקשורים לאנשים מדוכאים וחסרי אונים. יתכן ששוב נשמע על סחר הקשור בנשים וסקס.

עוד נושא שמעסיק את הפוליטיקה העולמית זו אירן. הבעיות החלו בחודש יולי 2019. הדס נצמד לוולקנוס בהורוסקופ של אירן, אם אכן יגיע אובדן שליטה זה יקרה בין הסתיו 2019 ותחילת 2020. נקווה ונתפלל שימצאו את הדרך לפתור את המתחים ומאבקי הכוח המיותרים ע"ח כולם.

זמני הירח הבטל:

יום שישי, 19.07 ממשיך מאמש לאורך כל יום שישי עד 0:18 אחר חצות (כבר שבת).

יום שני 22.07 ירח בטל משעה 11:33 עד 13:01

יום רביעי 24.07 הירח בטל משעה 17:47 עד 0:41 אחר חצות.

יום שבת 22.07 הירח בטל משעה 07:26 עד 09:28 .

יום ראשון 28.07 הירח בטל משעה 18:1עד למחרת יום שני בשעה 14:30

יום רביעי 31.07 הירח בטל משעה 06:31 עד 16:31.

יום חמישי 01.08 הירח בטל משעה 23:46 עד למחרת יום שישי בשעה 16:20

יום ראשון 04.08 הירח בטל משעה 07:26 עד 16:29

יום שלישי 06.08 הירח בטל משעה 10:34 עד 18:30

יום חמישי 08.08 הירח בטל משעה 17:56 עד 23:34

יום שבת 10.08 הירח בטל משעה 22:49 עד למחרת 07:49

יום שלישי 13.08 הירח בטל 01:02 עד 18:34

יום שישי 16:08 הירח בטל משעה 04:00 עד 06:48

יום ראשון 18.08 הירח בטל משעה 01:25 עד 19:32

יום רביעי 21.08 הירח בטל משעה 07:05 עד 07:36 (אין טעות).

יום שישי 23.08 הירח בטל משעה 17:33

יום שלישי 27.08 הירח בטל משעה 11:47 עד 02:53 אחר חצות (רביעי).

יום חמישי 29.08 הירח בטל משעה  03:14 לאורך כל היום עד 02:56 אחר חצות

יום שבת 31.08 הירח בטל משעה 11:38 עד 02:07 אחר חצות.

 

בגלל ההרחבה על המועמדים הפוליטיים, דילגתי הפעם על נושא השווקים והכלכלה. ברשימות הקודמות היתה סקירה מקיפה. וההמלצה העיקרית לא לאבד את השליטה.

 

אצלנו:

חלק מאלה המחפשים את הכתר… כך נראים בראי הכוכבים:

 

אהוד ברק:

ברשימה שהופיעה כאן ב 24/11/2017, כתבתי: "לסקרנים שביניכם, האם יש לאהוד ברק סיכוי להיות שוב "מישהו" בתוך הפוליטיקה הישראלית?  נתחיל מהמפה האישית שלו, שהשוואה בינה ובין המדינה לא מעידה על מטרות דומות. אל "תקפצו", למעשה ההצלחות של אהוד ברק (וגם על כך יש המעבירים ביקורת וסימני שאלה) היו בתוך מסגרות כקצין או רמטכ"ל, ואחר כך כשר ביטחון. אבל איש לא יעיד שהוא היה "הצלחה" כראש ממשלה. זה היה ראש הממשלה שכיהן תקופה קצרה מאוד ו"נפל". אין זה מקרה. מבנה המפה שלו, מציג אדם שיכול לפעול, רק כאשר הוא מקבל תפקיד, כשהיוזמה מגיעה מבחוץ! לכן גם בעתיד, אם תינתן לו ההזדמנות, יתקשה להוכיח יכולת כמנהיג."… "אדם המדמיין שההצלחה שייכת לו וליכולותיו, כמו שהעיד הוא על עצמו (בראיונות האחרונים) "אני הכי בשל"(הערה צינית: הגיוני שאדם מרגיש "בשל" בגיל 76) וכשיר להנהיג את ישראל מכל המועמדים האחרים כולל נתניהו". בהמשך נכתב באותה כתבה: …"מצב הכוכבים מציג תמונה שונה. המהלכים שעשה היו הימור מסוכן לשמו, מאחר שאלה מסתיימים על-פי רוב בכישלון. אנשים העושים צעדים בתקווה לפרוץ לעצמם דרך (במצב כוכבים כזה) עושים זאת לא פעם בגלל שיעמום, או מתחושה של החמצה. משאירה לכם הקוראים להסיק את המסקנות"

עד כאן באותה כתבה בנובמבר 2017, (צריך לעדכן רק שהגיל נכון להיום הוא 77 לקראת 78 בפברואר 2020).

מבנה המפה האישית של אהוד ברק, אינה "עובדת" בשליחות אמת למען המדינה. הוא רואה את עצמו מעל כולם, כאילו שום דבר נוסף לא קיים. השילוב המתוח בין המרקורי והמארס אצלו במפה מציגים אדם חריף ושנון אבל בלי עכבות, שילוב כזה מעיד על לשון המשתלחת בלי צנזורה. אצלו זה "הכל או לא כלום", זו לא תכונה המתאימה לאדם שפועל למען החברה, כזה שרוצה "לתת" לאחרים, אלא ההפך, רק לקחת או לקבל לעצמו. הוונוס-פלוטו מעידה על קינאה ורכושנות. כוכב מארס במפה האישית שלו נמצא במזל שור בריבוע לכוכב פלוטו בהורוסקופ של המדינה. השמש שלו במזל דלי בהתנגשות עם השמש (במזל שור) של המדינה, מיפגש שמסמל "מאבק על אינטרסים"

במפה האישית שלו, המציאות היא 1-7, 5-11, 6-12 מציג את היכולת לפעול בלי לתת דין וחשבון, בלי להתייחס או להתחשב בנורמות המקובלות. למעשה הוא מנסה לבנות לעצמו שם מחדש, וזה יעמוד למבחן בכל רגע. הניסיונות שלו לצד הציפייה להתחבר למיפלגות וקבוצות פוליטיות, יכולות להתקל בהבטחות מעורפלות בלבד. שברגע האמת יעמדו למבחן. אהוד ברק יתקשה לבנות תוכנית ארוכת טווח וכדאי שישקול האם יש לו את היכולת לשלם מחיר על אובדן סטאטוס כדי לחזור לחופש ולביטוי העצמי במרחב האישי. הכוכבים על ציר 6-12, מציגים עמידה על עקרונות שיש להם מחיר… למשל גלות מהחיים הציבוריים. האגו של אהוד ברק חזק מאוד. הוא מרגיש שיש לו כוח הפנימי (5-11) לעבור הכל. אבל לא נהיה מופתעים, אם יבין ( כאדם אינטלגנטי) שעדיף לו לקחת מרחק לוותר על ההתמודדות.

במפה המשותפת של אהוד ברק עם המדינה, קשה להתעלם מכוכב סאטורן שעובר אצלו על זנב הדרקון, במזל גדי. "קארמה"! המעבר הזה, "משחרר" וחושף ארועים סיפורים ורכילות מהעבר, זו החוויה של אהוד ברק בעת הזו. התיקשורת מזכירה לו כמה דברים פיקנטיים על התנהלותו בעבר. עוד במפה המשותפת, 1-7, 5-11. יש אופוריה, אבל זה מעיד על דרך שאין בה אפשרות למחוייבות ארוכה. במעגל נוסף הכוכבים מציגים 4-10, 2-8, 3-9, לא ניתן ליצור יתרון על מתחרים במציאות שאליה הוא מתכוונן.

המפה המקודמת של ברק עם המדינה נכון להווה, גם מציגה את ראש הדרקון והסאטורן, בבית 9, במולות לירח. זו הסיבה שבשבועות האחרונים יוצאים דברים הקשורים בחו"ל, בית 9 מסמל חוק ומישפט. בית 9 מסמל גם שאיפות אישיות, הכוכבים מספרים על "נפילה". עוד במפה המשותפת, ביום הבחירות הירח במעלה 13 במזל גדי. כוכב סאטורן גם הוא יהיה ב13 גדי. הכוכבים אומרים למר אהוד ברק "צפוייה לך אכזבה".

כתוב: "אַל יִתְהַלֵּל חוֹגֵר כִּמְפַתֵּחַ" (מלכים א' פרק כ') וירמיהו בפרק ט' מוסיף: "אַל-יִתְהַלֵּל חָכָם בְּחָכְמָתוֹ, וְאַל-יִתְהַלֵּל הַגִּבּוֹר, בִּגְבוּרָתוֹ".

 

כחול לבן:

המיפלגה הזו יצאה לאור בזמן ירח בטל ב21.2.2019 בהמשך אותו יום נרשמה ובשעות הערב הופיעו בני גנץ ויאיר לפיד והודיעו שהם הולכים ביחד "כחול ולבן".

במפות המקודמות ליום הבחירות 17.09, הירח בלילה, בשעה שבה מתחילות לזרום התוצאות 22.00 והלאה, נמצא במזל שור ועולה על המארס שלהם במפה, 5 מעלות במזל שור. המארס נמצא באותו מקום גם במפות הבסיס. השילוב בין הירח והמארס "כואב". אורנוס מגיע בזמנים האלה ל5-6 מעלות שור. גם הוא יעבור על המארס של "האיחוד", (גנץ, לפיד, יעלון ואשכנזי… ) זה חומר נפץ. האם ישפיע עוד לפני או אחרי הבחירות? את המירמורים של אחד מהם כבר שומעים בכל מקום… את המירמורים של האחרים נשמע מן הסתם בהמשך.

במפה הראשונה מהבוקר, סאטורן נמצא על ציר 2-8, עלול להשפיע על צימצום בתמיכה. במפה המציגה את ההופעה המשותפת שלהם בערב כוכב סאטורן על ציר 1-7, מעיד שהם מתמודדים עם בעיות שאין להן פיתרון. המציאות שעליהם להתמודד תהיא תובענית עבורם ביחד. היציבות בין השותפות תתקיים רק אם כל אחד יבין את מקומו ב"איחוד". בנתיים זה רק למראית עין. למעשה הם כולם בסוג של בועה, שתשמור עליהם עד שהמציאות תשתנה. מבנה הכוכבים 4-10, 2-8, 6-12, אינו מאפשר התפתחות. 6-12, המערכת הערכית שלהם מנותקת מהנורמות. מאחר ומדובר ב"קבוצה" של כמה אנשים, ה"ביחד" נותן להם הרגשה שהם בטוחים ומוגנים ואינם צריכים להתמודד עם "העולם". אבל המיבנה הוא בעייתי לעצמאות מעשית ומחשבתית. לכן רק אם האינטרסים של כולם יהיו הדדיים באמת, היציבות תישמר.

לא מתעלמת מהמארס שיגיע למולות מדוייקת לכוכב מרקורי במפות הבסיס ביום הבחירות. הרבה כעסים יעלו ויצופו ויהפכו לעימותים מילוליים "מי אשם ולמה". המעבר של כוכב פלוטו באותו יום על הוונוס במפת הבסיס "מבטיח" שכל המלל יכלול גם סודות ורכילות מאחורי הקלעים. "שישו ושימחו".

" הפוליטיקאים שוגים וחושבים את השבשבת לדגל" (ויקטור הוגו)

 

אביגדור ליברמן:

בעיקבות ההחלטה על בחירות חוזרות כתבתי " המפה של אביגדור ליברמן הציגה"הפתעה כואבת" כאשר הוא הבין שהתוצאה של המהלך שלו מובילה לבחירות. כנראה חשב על התפתחות אחרת… מארס 1-7, בנוסף לראש דרקון/מארס עלציר 2-8 מספרים לנו, שלא לכך הוא ציפה…"

ברשימה שניכתבה כאן 03.06.2016 : בעיקבות הצטרפותו של ליברמן לממשלה בתפקיד שר הביטחון : "המפה האישית של שר הביטחון החדש עם מפת המדינה מלווה בכוכב נפטון על ציר 1-7. הזהירות מאפיינת את ההתפתחות החדשה. התחושה שמתעוררת עם הכוכבים העוברים על המפות, היא שתהיה בעיה מסוימת בשיתופי פעולה מיידיים עם המערכת. המגמה מצד המערכת לבחון את שר הביטחון נראית דומיננטית. כוכב נפטון מציג חוסר אמון וגם חשדנות. זה מופיע גם בהשוואה בין הכוכבים העוברים עכשיו על מפת המדינה ובין המפה שלו."

ההמשך ידוע, כך פתאום עזב אביגדור ליברמן את הממשלה, בנובמבר 2018. הוא הרגיש שאינו משפיע או משתלב במערכת קבלת ההחלטות במשרד הביטחון. ( הנפטון "הוכיח" את עצמו) במפת הלידה של ליברמן, רואים שהוא צריך להרגיש שייך! שייך לקבוצה, לחברה ולמשפחה. אם אינו מרגיש כך, הוא חש לא "במקום". בנוסף, הירח במפת הלידה נמצא במעלה האחרונה במזל דלי, מה שמוסיף לתחושת "הלבד" ולהתנהלותו הלא צפוייה. (זו לא פעם ראשונה שליברמן קם ומתפטר בגלל שנפגע או אולי פשוט הרגיש ש"מיצה" את עצמו). כל פעם חושב ומקווה ש"יהיה בסדר" מנסה, מצטרף עם אופטימיות "הכל דבש" ואחר כך מתאכזב. זה אופיו של נפטון, אידיאליזציה של מצבים. הציפייה להשתלב מתנגשת אצלו עם חוסר הסבלנות, חשדנות ורצון שהכל יסתדר עוד "אתמול"( שמש –מארס במפה האישית). מה שמחזיר אותו פעם אחר פעם לנקודת ההתחלה.

בחודשים אלה, מעגל אחד במפה המשותפת שלו עם המדינה 4-10, 5-11, 6-12. מציג ניסיון לבנות לעצמו מקום ראוי, שיאפשר לו פעולה עצמאית, אבל הוא משלב את זה בהתנהלות שאינה נורמטיבית, בבניית נישה ספציפית שתקשה עליו מאוד ותרחיק אותו ברגע האמת ממוקד קבלת ההחלטות. המעגל השני מציג 4-10, 2-8, 3-9. כאן המראה תציג לו את ההזדמנות שנכון יותר לבחור את ההליכה בתלם ורק התנהגות לפי כללי המשחק עוזרת לשמר הישג שכבר קיים. משיקלול כל מעברי הכוכבים, המחשבה שהצליח או יצליח להשיג משהו ולהיות גורם משפיע, היא זמנית. במבחן התוצאה זה לא יקרה. (זה גם מה קרה אחרי שניסה להכתיב את אופי הקואליציה בבחירות האחרונות שהיו באפריל 2019).

במהלך מסע הבחירות הנוכחי, ליברמן ירגיש אופוריה. אבל התוצאה לא תעניק לו את הכוח שמצפה לקבל. לכן, גם אם יעבור את הבחירות ויכנס לכנסת , הסאטורן שנמצא על ציר 1-7 יקשה עליו ליישם את ההבטחות שמפזר עכשיו. פשרה תועיל לו יותר.

הכוכבים בקידומי המפה האישית שלו עם המפה של המדינה מציגים תמונה חדשה. האם עומדים לצוץ "סיפורים" חדשים אודותיו? חשיפה לא נוחה? כזו שתגרום לו ברצועת הזמן פברואר-אפריל 2020, להבין שהוא בבעייה ועליו להתחיל לחשב מסלול מחדש. סימן שאלה גדול יעלה ויהיה עליו להסיק מסקנות, האם יחליט לקחת מרחק מהמישחק הפוליטי? ימים יגידו.

" עור עבה זאת מתנת אלוהים" (קונראד אדנאור)

 

וכל השאר, נחכה לשמוע על והאם יהיו איחודים, איזה ואתייחס אז בהתאם. מיפלגת העבודה כבר קיבלה המלצה אסטרולוגית ל"פינוי בינוי" ברשימות שהופיעו כאן. אם יעשו איחוד כלשהו עם מי שיתאים להם אולי יצילו את עצמם וימשיכו "בקטנה".(הרשימה נכתבה לפני שנודע על האיחוד בין עמיר פרץ ואורלי לוי).

"מדינאות היא האמנות להוביל את ההמונים לא אל המקום אליו הם רוצים ללכת, אלא אל המקום שאליו הם נדרשים ללכת" (ז. ז'ובר)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .