eXTReMe Tracker

תחזית לחודש אוגוסט 2020 אי השקט ימשך, אבל לא צפוי מהפך במדינה.

 

תמונת הכוכבים מציגה חוסר סבלנות, וויכוחים ועימותים. תאונות דרכים ואחרות, שיתרחשו בגלל שהמחשבות שלכם מוסטות. נסו לשמור על ערנות מתוך מודעות למצב. המחשבה עובדת מהר בהשראת מרקורי ואורנוס, התגובות שלכם אימפולסיביות, לא פעם בדרך לא צפוייה.

בהמשך יגיעו מארס ופלוטו, ב13.08 וישפיעו גם כמה ימים, מאבקי האגו ירקיעו לשמים, כעס והתפרצויות יאפיינו רבים, אם איפוק לא נמצא בכיסים שלהם והלשון חושבת עבורם. זה עלול להכניס אתכם לצרות.

אורנוס יתחיל בנסיגה ב15.08 עד 13.01.2021. הימים בהם נעצר, הם נפיצים גם. אבל זו תקופה בה מחפשים גם "להמציא" משהו, בעיקר בעת הזו, שהמציאות בה אנו חיים השתנתה, ולא נראה שהשיגרה שכולם רוצים בה תחזור בקרוב.

 

נסו להבין שמזל גדי מייצג שמרנות, צניעות, צמצום, קושי, אבל עם רצון לעבוד קשה בנחישות ואמביציה במטרה לבנות משהו חדש (מבנה) וסולידי יותר. מקבץ הכוכבים במזל גדי, יוסיף ציניות ופחד בגלל חוסר וודאות.  כוכב פלוטו ירצה להרוס את מה שהיה, בעיקר מיבנים מוסדות או שיטות ששרדו לאורך זמן ו"רקובים" מהיסוד ולא נעשה מאמץ לשנות ולהתייעל עד היום בדרך מהותית (התמרה). בהווה אנחנו עדים לאחד מהמוסדות שכולם היו בטוחים שהוא "סמל היושרה והצדק" של המדינה ולאט לאט נחשפנו להתנהלות "עקומה" של האנשים הבכירים באותו מוסד, כך שהיציבות שלו כבר אינה קיימת. גם אם מנסים לטייח, האורנוס מוסיף "תבלינים" ויביא איתו את השינוי באותה מוסד.

השינויים צפויים גם בחיים של רבים וטובים. הקורונה השתלטה על חיינו, (לשנה ואולי לשנתיים הקרובות) שינתה ותמשיך לשנות לרבים את סדר היום, נכון ששינוי אינו דבר קל, אבל הפעם עם הצמידות סאטורן/פלוטו צפוי שינוי עמוק, לא קטן. נחשוב ( בדרך חיובית) על כך שהשינוים מניעים את החיים לכיוון חדש, עפ"ר עם חזון ומשמעות לעתיד, השראה בלי אשליות שתביא איתה את האור.  אנשים נידרשים להתכנס לתוך עצמם, ולשאול את עצמם האם המסלול בו צעדו לאורך שנים אפשרי. כן, יש כאלה שיצטרכו להמציא את עצמם מחדש. לא יהיה נכון לצפות לניסים. מה שהיה לא יהיה.

שינויים משמעותיים בכל התחומים בכל העולם מתרחשים כשהכוכבים מגיעים למזלות היוזמה (טלה, סרטן, מאזניים וגדי). צמידות סאטורן פלוטו, התרחשה בצמתים היסטוריים, ששינו מדינות, חברה ואנשים.

ב .19-20.12.20 הכוכבים יופיטר וסאטורן יתחילו צמידות בתחילת מזל דלי שתשפיע על העשור הקרוב. ב21.12.20 השמש תהיה באפס מעלות בגדי. מול ליקוי החמה שהיה ביוני 2020. להזכירכם, אותו ליקוי השפיע על העולם כולו, ה"קורונה" התפשטה ושינתה את אורחות החיים בכל מדינה בדרכה שלה. ( ציינתי כבר ברשימות קודמות שליקוי חמה מתחיל להשפיע כ 3 חודשים לפני כן, וכ 8 חודשים אחרי). זו תקופה שבה שוב האלימות עלולה להתחזק לצערי הרב. ( מארס פלוטו במנעד מתוח מאוד).

יופיטר וסאטורן בדלי, ישפיעו על ערכים אחרים והמציאות שבה עד כה הכוכבים במזל גדי, שנתנו כוח לחברה קפיטליסטית, ישלבו גם ערכים יותר סוציאליים. הכלכלה תשלב בניהם, בלי לאבד שליטה. ( כלכלה נוסח הקומוניזם לא תחזור, כוכב פלוטו ממשיך לשהות במזל גדי עד דצמבר 2024 וישמור על האיזון).

היופיטר סאטורן במזל דלי, מזל אוויר, המשמעות היא יותר רוחנית ( לעומת מזל גדי). האורנוס במזל שור, למעשה מאתגר את הצמד הזה. במפת תחילת החורף. במעלה אפס גדי, הפאלס צמודה גם היא ליופיטר סאטורן. פאלס אלת החוכמה, והאתגר בין האורנוס בשור לכוכבים בדלי, יביא לפריצת דרך בכמה מישורים בעיקר טכנולוגית. כזו שתיתן פיתרונות. אולי החיסון שכולנו מחכים לו?

 

ירח בטל:

יום שישי 07.08 הירח בטל משעה 15:53 עד 16:04.

יום ראשון 09.08. הירח בטל משעה 22:44 עד למחרת בשעה 04:27.

יום רביעי 12.08 הירח בטל משעה 10:49 עד 16:45.

יום שישי 14.08 הירח בטל משעה 14:18 עד שעה 02:34 אחר חצות.

יום שני 17.08  הירח בטל משעה 02:54 עד 08:37

יום רביעי 19:08 הירח בטל משעה 08:37 עד 11:19

יום שישי 21.08 הירח בטל משעה 06:15 עד 12:15

יום ראשון 23.08 הירח בטל משעה 07:15 עד שעה 13:15.

יום שלישי 25.08 הירח בטל משעה 09:22 עד 15:48.

יום חמישי 27.08 הירח בטל משעה 14:59 עד 20:36

יום שבת 29.08 הירח בטל משעה 22:30 עד 03:36 אחר חצות.

יום שלישי 01.09 הירח בטל משעה 07:56 עד 12:33

יום חמישי 03.09 הירח בטל משעה 17:33 עד 23:21

 

כלכלה ושווקים:

כוכב מארס הנע במזל טלה, (המזל שלו, לכן גם עוצמתו מורגשת), וכבר בין 03.08-24.08 ישפיע בפעם הראשונה כשיהיה בריבוע למקבץ הכוכבים במזל גדי, ויחזור על כך  פעמיים, עד סוף השנה. ההשפעה תהיה על המישורים החברתיים, פוליטיים וכלכליים, וגם הבריאות! המקבץ הזה זכה "להכרות" קרובה עם המארס במזל גדי ב20-31.03.2020. זו היתה התקופה של תבהלה, בעיקר שזכינו לפגוש באוייב הניסתר "הקורונה". מצב שהיה קשה לעכל. תקופה שבה היה אובדן שליטה, הרסני שהשפיע על חיינו. גם אם יש כאלה המפקפקים בקיומו של הנגיף, עם העובדות קשה להתמודד, ליקום ממש לא איכפת ממה שאתם חושבים. המקבץ הזה חוזר ומעיד: "השמים מספרים כבוד אל ומעשה ידיו מגיד הרקיע" (תהילים י"ט) וקחו נשימה עמוקה, הקורונה לא תעלם בקרוב. השווקים עלולים להגיב, בתנודתיות חדה. בעיקר בין 29.08 עד 12.10, ההשפעה תהיה גם על אנשי כלכלה מרכזיים בבנק הפדראלי. שפעולות שלהם משפיעות בעקיפין על רבים. אבל זיכרו שגם 2021 תהיה לא פשוטה כלכלית, השילוב של אורנוס במזל שור עם סאטורן במזל דלי, מזכיר את 2008.

אלה מכם שאוהבים לחיות במתח גבוה, כשלפיד האש צמוד לצווארם, "תהנו" מהפעילות היומיומית בשווקים. אלה מכם המחפשים ביטחון, המודעות והערנות יכולים לעזור לכם, להחליט להעדיף לשבת  על המרפסת להתבונן בלי "להתערבב".

לא להשאר במקום של חוסר איכפתיות. שימו לב שזו תקופה מסוכנת תרתי משמע. כדאי לחשוב פעמיים לפני שמקבלים החלטה, פעילות חסרת אחריות. עלולה להיות אימפולסיבית ומסוכנת, לכם ולסובבים אתכם. גם החלטות  שיתקבלו עלולות להשפיע גם על החברה שלנו כאומה. נסו לשמור על איפוק, לשלוט על עצמכם, להיות ערניים. חוסר טקט וגסות רוח לא יקדמו אף אחד. שימרו על קור רוח בדרך בה אתם מנהלים את חייכם, עם דגש על הפיננסים שלכם, ניתן לנווט עם אותם כלים את מיקבץ הכוכבים הכוחני גם בדרך מאופקת. כלכלית, בריאותית, במערכות יחסים או פיננסים.

 

אצלנו:

המפות החודשיות מעידות על אי שקט במדינה, אבל הרצון להביא מהפך לא יצלח! המפות מחזקות את הקושי הבריאותי בעיקר, כלומר ימשיכו להתקוטט (בושה לאלה המתיימרים, להיות נציגי העם, ובפועל משחקים משחקי אגו) אבל הקורונה חיה ובועטת, בחודשים הקרובים. המחיר ימשיך להיות בריאותי וכלכלי. עסקים (כמו שכבר כתבתי ברשימה באוקטובר 2019, עוד לפני שמישהו חלם על קיומו של נגיף שיביא למגיפה עולמית,) יסגרו, חברות גדולות יפשטו רגל ( דרך אגב, זה קורה בכל העולם, שלא יסמאו את עיניכם בתיקשורת).

על מפת המדינה, הסאטורן (שימשי) על ציר 1-7 ימשיך עד תחילת ספטמבר 20, ויחזור מאמצע אוקטובר 2020 עד אמצע דצמבר. השפעתו תורגש כל הזמן. הסאטורן, דורש ניהול משברים. צורך לשים גבולות. מביא לעיכובים בתוכניות ובלוח הזמנים בגלל מגבלות אובייקטיביות, התמודדות עם מצבי מחלוקת שלא ניתן לפתור באופן מיידי. מיקומו של סאטורן על מפת המדינה מביא למשבר זמני. הצורך לבחון מחדש הבנות והסכמים,( בקואליציה?)  ולתכנן מטרות ויעדים לטווח קצר. ( בממשלה).

מיקומו של סאטורן, מתסכל. אולי הוא הסיבה שחלק מהאזרחים אינו מסוגל ( סאטורן, כזכור, מעכב גם מנטלית) לקבל בזמנים האלה את המסרים מהרשויות. לשמור על המיגבלות, לעכל שאנחנו חיים בצל נגיף הקורונה מאיים על כל אחד ברמה האישית.

נכון זה מצב היוצר אכזבות בעיקר בגלל חוסר וודאות. חוסר הסבלנות משפיע על הימין וגם על השמאל. התשובה היא ביכולת להבין שמומלץ לבנות ערוצי תיקשורת לליבון מצבים שונים, על האזרחים להבין שהשיגרה שהכירו לא קיימת עכשיו!

" יבוא זמן שתאמין שהכל אבוד, זאת תהיה ההתחלה"  (לואי לאמור.)

ואם אתם שוב שואלים, ראש הממשלה בנימין נתניהו ימשיך "בין הרים ובין סלעים" להנהיג את המדינה! הכוכבים ממשיכים לתמוך בו!

הבחירות צפויות בגלל שבממשלה הנוכחית המרקורי ( כוכב התיקשורת) בניוטראל, מה שמקשה על שיתופי פעולה, וחבל. כשכל צד שומר רק על האינטרסים שלו, מגיעים למבוי סתום.

המארס במזל טלה, בריבוע לסאטורן, מה 20.08 עד סוף אוגוסט. יביא לתקופה של תיסכולים, מתחים ואלימות סביב העולם, אבל מה שחשוב שזה קורה כאן, מפת המדינה מציגה אפשרות ( מקווה שאני טועה)  להתפרצות אלימה לא רצוייה עם האוייבים בגבול, הפלשתינאים בעזה, או החיזבאללה.

הבחירות בארה"ב: טראמפ יחזור ויבחר. לאזרחים שם חשובה הכלכלה. פרנסה, ואת ההבטחות האלה מימש. יתכן שבסוף יום הבחירות שם, יהיה חוסר וודאות, יזכיר את בחירות 2000 אל גור מול בוש. אז בוש הכריז על עצמו כנשיא. הפעם יהיה זה טראמפ.

 

המארס בנסיגה:

מארס יתחיל בנסיגה ב09.09.2020 במעלה 28.08 טלה, ובנסיגה עד המעלה 15.14 בטלה, ב 13.11.2020. כדאי תמיד לזכור שתקופת העצירה תמיד "מעצימה" מאוד את כוחו של הכוכב, כך שבימים סביב ה09.09 ואחר כך סביב 13.11, לפני שיחזור להילוך הרגיל. האסרטיביות תהיה נוכחת חזק בחיינו, הכעסים ישפיעו על מצב הרוח. נקודת הראייה תהיה יותר סובייקטיבית, אנשים לא יתפשרו על דעותיהם והסגנון הבוטה יעלה במדרגות. המארס בנסיגה יהיה טריגר לאמוציונאליות אינטנסיבית, קיצוניות בכל המישורים.

ברמה האישית, מומלץ מאוד לא להתחיל עסק חדש, עבודה או פרוייקט חדש וגם לא לעשות עיסקאות שיש להן משמעויות כלכליות. התחלה עם מארס בנסיגה, מביאה לאכזבה בהמשך, כולל כישלון גם.

"…וְרָאִיתִי אָנִי, שֶׁיֵּשׁ יִתְרוֹן לַחָכְמָה מִן-הַסִּכְלוּת–כִּיתְרוֹן הָאוֹר, מִן-הַחֹשֶׁךְ.  הֶחָכָם עֵינָיו בְּרֹאשׁוֹ, וְהַכְּסִיל בַּחֹשֶׁךְ הוֹלֵךְ…" (קהלת ב)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .