eXTReMe Tracker

תחזית תקופתית אוקטובר 2020 אובדן שליטה.

 

אנחנו בתוך המסע של כוכב מארס (מאדים) במזל טלה, הכוכב נמצא בנסיגה, בצמידות ל"אריס" שאוהבת לעורר מריבות, אגרסיביות וחוסר הרמוניה, השילוב בניהם "חגיגה" וזה כבר החל בחודש אוגוסט 2020 וימשך עד דצמבר. איבוד שליטה.

המארס נמצא בנסיגה מאז 9.09 עד 13.11. מצב שגורם להתנהגות יותר אלימה, ואולי זה שגורם להתנהגות ושפה "מלוכלכת" יותר (בכל מקום, לא רק אצלנו, וזה לא מנחם). כוכב מרקורי יחל בנסיגה ב 14.10 עד 3.11 (כדאי כמובן לקחת טווח של כמה ימים לפני ואחרי כשמרקורי כבר נעצר). השילוב בין המארס והמרקורי בנסיגה, יביא להרבה תיסכול, משבר בתקשורת (הרבה מסרים מזוייפים), גם הבניאישית. נסו לחשוב, איזה מילים יוצאות לכם מהפה! מה אתם כותבים ברשתות החברתיות, איך אתם מביטים על עצמכם בראי אחר כך?

 צפויות הרבה דחיות, בגלל עיוורון תתקשו לראות את  המיכשולים, מה שעלול להקשות עליכם להשיג את המטרה הראוייה. המתינו לחודש דצמבר, לממש תוכניות. השילוב מרקורי ומארס מסמל גם אלימות ותאונות.

היתרון לנסיגת המארס זה בעבודה, היכולת לחזור ולבחון את הפרוייקט שכבר עשיתם, יותר לעומק. לתקן את מה שצריך. זיכרו שתקופות העצירה לפני ואחרי גם הן לא פשוטות. גם בזמן מרקורי בנסיגה, הזדמנות לנקות מגירות לסדר ניירת וארונות.

מארס מייצג מלחמה, ואכן העולם כולו במלחמה מול המגיפה, ה"קורונה", או כמו שיש הקוראים לה בעולם "הווירוס קוביד 19", זה נראה עכשיו כמו משהו אינסופי, וכמו שניכתב ברשימות הקודמות, הקורונה לא תעלם כל כך מהר, על כל אחד מאיתנו ללמוד לחיות בצילה. לדעת שזה כולל את המחיר שהאנושות "משלמת" בבני אדם, המחיר יקר מאוד.

המחיר הוא גם כלכלי, כשהמארס בונה מנעד עם הסאטורן, יופיטר ובעיקר פלוטו. ( גם על כך כבר התרעתי ברשימה הקודמת). על הרבה אנשים יהיה להמציא את עצמם מחדש, אם ירצו לבנות לעצמם עתיד כלכלי.

המיפגש בין הסאטורן ומארס מסוף ספטמבר עד 06.10 יעורר תחושה של "נפילה", תשישות, תיסכול ורוע. רבים יחוו את המיפש המתוח בניהם גם בחוסר זמן. הקושי שתחסכול ורוע לא עוזרים לפתור בעיות, ועדיף שתמצאו את הדרך להתרחק מאנשים במקום העבודה הנוטים להיות ביקורתיים בתדירות גבוהה כלפיכם או שאינם מאפשרים לכם להקדים מילה שתאפשר שיחה. אין ברירה אמצו אתם הערך סבלנות. אחרי מבחן סאטורן יגיע הפלוטו, מה 06.10 עד 13.10. זה מצב של משבר, בזמן שהסאטורן מתסכל, הפלוטו הוא אובססיבי, נחוש, חסר רחמים ולא מוכן להתפשר, אינו מוכן לוותר על המטרה שלו. למעשה זה הזמן להתחיל שוב במושגים אישיים, כלכליים.

נזכיר שהצמידות סאטורן פלוטו במזל גדי ברקע, מכריחה אותנו ללמוד צניעות, לוותר על הרבה מותרות, כמו החתונות הצנועות שנערכות כבר כמה חודשים… חגיגות הבר מצווה הגראנדיזיות, חזרו לפרופורציות. טיולים ברחבי המדינה, במקום הנסיעות לחו"ל. ואין לי ספק שכל אחד חווה את זה ברמה האישית.

הדינמיקה הזאת משפיעה על כולם בכל המישורים. (עלינו כאינדבידואלים , מוסיפה לכך התיקשורת שמעוררת ומלבה את היצרים, עם הרבה פרשנויות לוחמניות לצד שמועות, כך גם בתוך ממשלת החירום ובכנסת עצמה, לא מצליחים להיות רגועים), מודעות עצמית והבנה של המצבים אולי יכולה לעזור.

אלה כוכבים המציגים התנהגות חסרת אחריות, קודם פועלים ואחר כך חושבים. אני מזכירה זאת גם בגלל הווירוס "הקורנה" שרבים, לא מפנימים את "כוחו" ומשמעותו, כשהוא פוגע. ברשימות הקודמות כתבתי שרק אתם אחראים על עצמכם, וכל מי שחושב אחרת. חבל רק בשבילו.

ב21.12.2020 המיפגש בין יופיטר וסאטורן ( מסמל עידן חדש) יהיה בזמן שליקוי חמה צפוי באפס גדי. שוב נקודת העולם מדליקה את כל ציר היוזמה (טלה, סרטן, מאזנים וגדי). מבנה שישפיע על כול העולם, לאורך 2021. הצמידות בין הנפטון, אפולון וולקנוס לפי הספרים מביאים למגיפה, דלקות, אינפלציה, תהליך הרסני לכלכלה משגשגת.

כלכלית, השילוב אפולון, וולקנוס ונפטון מחזק את המגמה של אינפלצייה. ואין זה סוד, שהרבה כסף הודפס בארה"ב, ומותר לנחש שזה יגיע גם לכאן. היו מוכנים למשברים הכלכליים כמעט בכל המישורים כולל האישיים. האור בהמשך, מציג את פאלאס אלת החוכמה ניכנסת לתמונה, בצמידות לאפולון, ביחד מספרים לנו על התפתחויות חדשות בטכנולוגיה, צמידות שיש להאמין שתעזור לפתור חלק מהבעיות.

זמני הירח הבטל:

יום שבת 10.10 הירח בטל משעה 17:59 עד 02:23 אחר חצות.

יום שני 12.10 הירח בטל משעה 16:29 עד למחרת בשעה 06:55.

יום חמישי 15.10 הירח בטל משעה 0:43 עד 07:53

יום שבת 17.10 הירח בטל משעה 0:07 עד 07:05.

יום ראשון 18.10 הירח בטל משעה 23:38 עד למחרת בשעה 06:42.

יום רביעי 21.10 הירח בטל משעה 05:37 עד 08:42

יום שישי 23.10 הירח בטל משעה 06:30 עד 14:16

יום שבת 24.10 הירח בטל משעה 23:54 עד למחרת יום ראשון בשעה 23:17.

יום רביעי 28.10 הירח בטל משעה 02:41 עד 10:44.

יום שישי 30.10 הירח בטל משעה 18:12 עד 23:18

יום שני 2.11 הירח בטל משעה 04:24 עד 11:58.

יום רביעי 4.11 הירח בטל משעה 15:48 עד 23:44.

יום שבת 7.11 הירח בטל משעה 03:26 עד 09:17

יום שני 9.11 הירח בטל משעה 13:04 עד 15:29

יום רביעי 11.11 הירח בטל משעה 12:54 עד 18:08

 

כלכלה ושווקים:

למעשה, אין הרבה להוסיף על מה שכבר נכתב בפרק הראשון. המארס בנסיגה חזר ופגש את הסאטורן ופלוטו בין 28.09 עד 20.10, ( בשווקים) והוא יחזור ויעשה זאת אחרי שיעלה שוב על המסלול ב13.11 וצפוי שוב במידה מסויימת להשפיע.

המעבר של יופיטר סאטורן לדלי, יתן הרבה אוויר, ופוטנציאל לכלכלה להתאוששות איטית מאוד שתידרוש הרבה סבלנות בעיקר מאלה ששרדו את המשבר סביב העולם.

המעבר הזה רומז שאולי כבר מפברואר 2021 יפתחו הגבולות בהדרגה וכך גם הטיסות.

אבל אל תצפו למה שהיה עד המשבר הנוכחי. בשנים הבאות השילוב בין אורנוס וסאטורן יתן את אותותיו (משבר 2007-2008). כך שידרש הרבה שיקול דעת, מה כדאי לשנות בהתנהלות הכלכלית כדי שתוכלו לשקם את משקי הבית והעסקים.

כשכתבתי את הרשימה "אתגרים כלכליים 2020-2022" באוקטובר 2019, אף אחד לא חלם שהסיבה למשבר תגיע בעקבות המגיפה. אבל תוכנה ממשיך להיות רלוונטי.

 

אצלנו:

מפות החודש הציגו כבר את "הקורונה" מרימה ראש, מה שהביא בספטמבר לסגר. מאמצע אוקטובר, "המריבות" בנינו לא מסתיימות לצערי הרב, וילוו בהרבה כאב ובחודש נובמבר עלול להיות שוב קשה. האם שוב נאבד שליטה על הקורונה?

הממשלה:

מפה שכוכב התיקשורת נמצא מבודד, גורם לכך שכל צד מושך לכיוון שלו בלי להקשיב ולבנות תוכנית בהדדיות כדי לעמוד במשימות שלקחו על עצמם ערב החתימה על הקמת הממשלה כממשלת חירום. כוכב סאטורן נמצא במקום רגיש מאוד, ויוצר תחושת מחנק, שאינה מאפשר לעבוד. התמונה ברורה, ולצערנו הרב, אנחנו עדים לממשלה בתוך ממשלה, אופזיציה שמשתקת ומי משלם? אנחנו הציבור.

זו ממשלה שתתקשה להאריך ימים. יהיו בחירות או שינוי במבנה הקיים. למרות הביקורת ( לפעמים מוצדקת ) בנימין נתניהו ימשיך לשאת באחריות, יתמודד עם המשברים, וימצא את הדרכים לפתור אותם בנתיים, עד שיחזור לתפקיד מלא ויהיה שוב בשליטה. הוא זה שימשיך להנהיג את המדינה.

 

ההסכם עם האמירויות:

זמן החתימה עם ירח בטל. התבוננות על מפת ההסכם מציגה הרבה הבטחות שלא את כולן יהיה אפשר לממש. גם המארס בנסיגה נמצא מבודד. אבל מארס זה גם לחזור ולבחון הסכמים, והיום כבר כולם יודעים שמתקיימים הסכמים ומסחר איתם כבר לאורך כמה שנים, והיציאה לאור עתה עם הירח המבודד יכולה להראות שזה סגור אבל כנראה רק על נושאים שכבר סוכם עליהם בעבר (???).

 

נפתלי בנט:

בן מזל טלה. ( הפרטים המלאים אצלי). המארס שלו במפה האישית נמצא ב29 מעלות שור ( מבודד!) בריבוע למארס של המדינה 28 מעלות אריה, למעשה, האינטרסים, והרצון לקדם תוכניות תמיד בהתנגשות. כוכב יופיטר בריבוע מדוייק לשמש שלו, הצהרות והבטחות שיתקשה לממש למרות שיש לו רעיונות טובים.

במפה המשותפת שלו עם המדינה, השמש במעלה 29 טלה, גם מבודדת. הירח במנעד למרקורי האמוציות משפיעות כל החלטותיו. ירח ונפטון גם מצביעים שהוא לא פעם "יוצא מהמציאות". גם בהתבוננות קדימה, יש מצבים שלא יאפשרולולהתקדם.

הנסיקה שלו בסקרים התפתחה בזמן המארס בנסיגה, השאלה מה יקרה אחרי נובמבר, כשהמארס יחזור למסלולו? חשוב לזכור שבנט בן מזל טלה, לכן המארס משפיע עליו במיוחד.

גם במיפלגה "ימינה" שהוא היו"ר שלה, כוכב אורנוס נמצא על ציר 1-7. גורם לאי יציבות ואי השקט שעלול אולי לגרום לפירוקה.

במפה המשותפת שלו עם המדינה יש כוכבים על הצירים 4-10 , 2-8, 3-9 שממליץ על דרך שמרנית יותר, לבחור בבניית הבסיס שזו המיפלגה שלו לטווח ארוך, ולשמור על הקיים. הקושי שלו זה השיעמום, הוא מרגיש מבוזבז על כך שאינו זוכה לגמול על תרומתו. הוא בן מזל טלה, רוצה להיות "פורץ דרך" להיות מספר אחד, אבל הכוכבים לא תומכים בו בשנה הקרובה.

בנוסף קיים מעגל על ציר 1-7, 5-11, 6-12 וזה אולי מסביר את המניעים שלו,ליזום ולפעול בלי חשבון, וכך ליצור לעצמו שם ייחודי שלמעשה יעמוד במבחן כל רגע. בלי להתחשב בנורמות. דווקא לפעול נגד הזרם. גם כאן יש תמונה שלאדם שלא משלים עם המציאות ולכן מעיז.

בנתיין אין תאריך לבחירות, שנוכל לבחון האם הסגנון של לקבל תשומת לב בדרכו יתאים לתוצאות הסקרים. ומכל הבחירות האחרונות, למדנו שה"סקרים הם כמו בושם, אפשר להריח אותם,אבל לא לשתות".

לבקשתכם:

תחזית אקלימית ועוד קצת בשנת התשפ"א 2020-2021 על פי סודות האר"י הקדוש.

" שנת בצורת –יעצר הגשם בתחילת השנה ואחריתו שלג ומטר בינוני, וימותו הרבה בנ אדם ויהיהרעב על פני כל כדור הארץ באמצע השנה (אדר, ניסן). א' טבת חל ביום רביעי, אז לא יהיה כמעט גשם והחיטה תהיה מעט והקיץ יהיה ארוך ורב. וגדולים ימותו ושלטונות יפלו. שנה זו היא שנה של מלחמות ובני אדם חשובים כמתים. צרות גדולות יהיו ויחריבו בני אדם זה את זה. גם תקופות תשרי וטבת בשעות מאדים מורות על מלחמות…"

 

ה֗וֹי כִּ֥י גָד֛וֹל הַיּ֥וֹם הַה֖וּא מֵאַ֣יִן כָּמֹ֑הוּ וְעֵֽת־צָרָ֥ה הִיא֙ לְיַֽעֲקֹ֔ב וּמִמֶּ֖נָּה יִוָּשֵֽׁעַ׃ (ירמיהו ל' ז')

 

 

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .