eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית על מה שקורה אצלנו. ינואר 2021

 

אי השקט ימשך. הגיע הזמן שנלמד לכבד איש את רעהו.

הרשימה האחרונה שלי הופיעה כאן ב02.10.2020 עם הכותרת "אובדן שליטה". מאז בחרתי להיות צופה, לראות ולשמוע איך המציאות מתכתבת עם הכוכבים, המוכיחים שוב ושוב שרק הם מציגים את האמת,(הכל על בסיס רשימות ותחזיות שנכתבו כאן לאורך השנתיים האחרונות) ולא יעזור לאף אחד ובעיקר פרשן או עיתונאי לשכנע את כולנו שהמציאות היא שונה. היום כבר גלוי שרובם  בחרו בתפקיד "מהנדס התודעה" במקום להיות עיתונאים לפי הספר. מה שמחזיר אותי לצטט את וינסטון צ'רצ'יל:  "אין דבר כזה שנקרא "דעת קהל"…יש רק את אותן דיעות שהתיקשורת בחרה לפרסם"  אצלנו בארץ החולשה היא בקהל שמאמין להם.

נזכור מה אמרו הכוכבים ומה קורה בפועל אצלנו:

על הקורונה נכתב לא פעם ולאחרונה ב03.07.20 :

"נכון להיום, לפי מצבי הכוכביםהנגיף ימשיך להשפיע עלחיינובריאותית וכלכלית לפחות עוד שנה… (לא נופתע אם גם למעלה מכך). אחרי הגל הנוכחי עם יופיטר פלוטו בצמידות (מי שקורא את הרשימות שלי זוכר שציינתי את החודשים יוני ויולי) אפשר לצפות לגל נוסף שיגיע (ניצנים אולי כבר בספטמבר) מאוקטובר 2020 עד פברואר 2021.(.. אל תופתעו גם אם תשמעו על מוטציה של הקורונה. תתעוררו, תלמדו ותפנימו, הקורונה לא תעלם כך פתאום. … המדע שמתחדש כל פעם יתגייס מהר יותר ויביא את התרופה אבל רק אתם יכולים לשמור על עצמכם אם לא תזלזלו בהוראות הבטיחות."

החיסונים הגיעו… וגם המוטציה…עכשיו תוכיחו את עצמכם, בלי לקטר. 

על הממשלה 35 נכתב כאן ב 02.10.20

"מפה שבה כוכב התקשורת נמצא מבודד גורמת לכך שכל צד מושך לכיוון שלו בלי להקשיב ולבנות תוכנית בהדדיות, כדי לעמוד במשימות שלקחו עלעצמם ערב החתימה על הקמת הממשלה כממשלת חרום. כוכב סאטורן נמצא במקום רגיש מאוד, ויוצר תחושת מחנק שאינה מאפשרת לעבוד. התמונה ברורה, ולצערנו הרב, אנחנו עדים לממשלה בתוך ממשלה, אופוזיציה שמשתקת. ומי משלם? הציבור. זו ממשלה שתתקשה להאריך ימים. יהיו בחירות או שינוי במבנה הקיים. למרות הביקורת (לפעמים מוצדקת), בנימין נתניהו ימשיך לשאת באחריות, יתמודד עם המשברים, וימצא את הדרכים לפתור אותם בינתיים, עד שיחזור לתפקד ולהיות שוב בשליטה . הוא זה שימשיך להנהיג את המדינה".

הכוכבים ימשיכו לתמוך בראש הממשלה (כמו תמיד התחזית מבוססת על מפת המנהיגות שלו).

ולאלה ששואלים, רק נתניהו, יחליט מתי לסיים את תפקידו.

 

 

ומה עכשיו:

המשבר שעוברת מדינת ישראל (ולמעשה גם אירופה ארה"ב ובכל העולם) בגלל מגיפת הקורונה ( שלא תעלם מחיינו ומהעולם כל כך מהר). בכל החודשים שעברו, צצו כמה אנשים וכל אחד מהם היה בטוח שיש לו את הפיתרון למגיפה. מישהו גם כתב ספר על כך… במציאות, נגד כל הסיכויים (והפטפטת של כמה חכמולוגים), ראש הממשלה, החליט, ניהל מו"מ עם כמה חברות, הבטיח וקיים. החיסונים הגיעו ומאות אלפים כבר קיבלו את החיסון הראשון. ולקוטרים שבניכם, ממליצה שתבדקו מה קורה (עם החיסונים) במדינות שהן הדוגמא שלכם ל"חיים טובים" יותר. ואצלנו? איך לא, הפרשנים והעיתונאים יחפשו איפה יש "פשלות"… לפרגן זה קשה… תיבת התהודה שלהם כל כך גדולה שלא משאירה מקום למחשבה אובייקטיבית.

נכון, המצב הכלכלי מעיק על רבים. כשהחלה המגיפה, והחלו הסגרים, וההגבלות, הרבה מהעצמאים בתחום ההסעדה, ואמנים שונים, מצאו את עצמם בפני שוקת שבורה.

כל העולם, חווה את המיפגש סאטורן/פלוטו במזל גדי, צמד הכוכבים שראינו אותו מופיע במלחמות רבות. למעשה אנחנו בתוך מלחמה שהחלה עוד בתחילת 2020, אלא שהטילים הם הנגיפים, הפוגעים בכולם בדרך ישירה או עקיפה. ההיסטוריה, לימדה אותנו שמלחמות גוררות שינויים גאוגרפיים ותרבותיים בכל מקום. כך גם עכשיו, המלחמה מול הקורונה, גורמת לשינויים בכמה מישורים. המלצתי בכמה מהרשימות האחרונות, לעצמאים וגם לשכירים  להמציא את עצמם מחדש.

הבעיה אצלנו: יש כאלה שלא יפספסו את ההזדמנות להתלונן, ולמצוא גם את האשמים. בספר "במדבר" מסופר, כי במהלך הדרך, קצרה נפשו של העם, ואנשים מתוכו באו בטענות כלפי משה ואלוהים: "לָמָה הֶעֱלִיתֻנוּ מִמִּצְרַיִם לָמוּת בַּמִּדְבָּר?" (כ"א, ה' ) כנראה ש"לקטר" נשאר בגנים אצל רבים מהעם היהודי ( כמעט בכל נושא, מה שמשפיע גם על חייהם הפרטיים).

כלכלית, מדינת ישראל חזקה. מבנה הכוכבים מציג מסגרת. על כל אחת ואחד יהיה ללמוד איך לשמור על מה שיש לו. מדינת ישראל, לא תתמוטט כלכלית! כבר מאמצע 2022, בהדרגתיות, יפתחו הזדמנויות שיתחילו משינויים והתחדשות. בהמשך מ 2023 ובמהלך 2024 הכלכלה תחזור ותצמיח הרבה חדשנות גם מעבר למה שהיה לפני שהגיעה המגיפה, בתחילת 2020 וכל מי שרוצה ליזום, לעשות ולא מצפה שתמיד ידאגו לו הוא זה שיצליח.

 

סקירה קצרה של כל מי שרואה עצמו מתאים להיות ראש הממשלה:

 

בני גנץ:

ברשימה שהופיעה ב08.02.2019 שאלתי "גנץ, בשורה או אשלייה", סיפרתי לכם מיהו גנץ, אבל התיקשורת עטפה אותו בנייר צלופן עם הרבה קישוטים, שנקרעו לאט לאט עד שראו והבינו "המלך הוא עירום"! ( זוכרים הנדסת התודעה? תמיד רמזתי לכם הקוראים להעזר במסננת כשאתם שומעים ורואים חדשות).

"מבנה המפה של בני גנץ מעיד על אדם שאינו יוזם, אלא שהנסיבות דוחפות אותו על-פי רוב להגיע להחלטה או למקום הנכון בשבילו. .. הוא פועל עם ניגודים בתוכו, ולכן מעדיף שיתופי פעולה כדי להיות בטוח שהוא פועל נכון. אבל כאשר הדברים אינם מתקדמים כפי שציפה, ימצא מי אשם בכך".מי שעקב אחר המתרחש לאורך השנתיים, אחרי האיחוד והיצירה החדשה "כחול לבן", שנוצרה בזמן ירח בטל, גם כיו"ר המפלגה הגדולה גנץ לא פספס, ועל-פי הדיווחים קיטר בחדרי חדרים ש"בגלל הנדל והאוזר אני לא ראש ממשלה, ובגלל לפיד ירד הסיכוי לאחדות". ולאחר ששמעתם את הנאום השבוע? שמעתם מי אשם במה שקורה?.. ראש הממשלה נתניהו. בני גנץ אף פעם לא אשם.לכל אלה ששאלו אותי פעם אחר פעם על הסיכוי של בני גנץ להיות ראש ממשלה ולהקים ממשלת מיעוטאו כל ממשלה אחרת, תשובתי (מאותו רגע בה ניכנס לפוליטיקה) הייתה חד-משמעית "לא" הוא לא יקים ממשלה. " הוא לא יהיה ראש ממשלה!

נזכור איך העיתונאים והפרשנים רוממו אותו, את כישוריו ויכולתו, כשזה התאים לאנג'דה, ומה הם אומרים היום? רוב האזרחים התפכחו והבינו שיש לחלק גדול מאנשי התיקשורת בעית זכרון קשה.

על כחול לבן נכתב ב 15.03.2019: מציאות מול אשלייה. בהווה, התשובה כבר ברורה.

 

על נפתלי בנט: נכתב כאן ב 2.10.20:

"בן מזל טלה ( הפרטים המלאים אצלי). המארס שלו במפה האישית  נמצא ב-29 מעלות שור (מבודד!) בריבוע למארס של המדינה 28 מעלות אריה, למעשה, האינטרסים, והרצון לקדם תוכניות תמיד בהתנגשות. כוכב יופיטר בריבוע מדויק לשמש שלו, הצהרות והבטחות שיתקשה לממש למרות שיש לו רעיונות טובים. במפה המשותפת שלו עם המדינה, השמש במעלה 29 טלה, גם מבודדת. הירח במנעד למרקורי, והאמוציות משפיעות על החלטותיו. ירח ונפטון גם מצביעים שהוא לא פעם "יוצא מהמציאות". גם בהתבוננות קדימה, יש מצבים שלא יאפשרו לו להתקדם. הנסיקה שלו בסקרים התפתחה בזמן המארס בנסיגה. השאלה מה יקרה אחרי נובמבר, כשהמארס יחזור למסלולו? חשוב לזכור שבנט בן מזל טלה, ולכן המארס משפיע עליו במיוחד. גם במפלגת ימינה, שהוא היו"ר שלה, כוכב אורנוס נמצא על ציר 1-7 וגורם לאי-יציבות. אי-השקט עלול אולי לגרום לפירוקה. במפה המשותפת שלו עם המדינה יש כוכבים על הצירים 4-10, 2-8, 3-9 שממליצים על דרך שמרנית יותר – לבחור בבניית הבסיס, קרי מפלגתו, לטווח ארוך, ולשמור על הקיים. הקושי שלו זה השיעמום. הוא מרגיש מבוזבז, שאינו זוכה לגמול על תרומתו. כבן מזל טלה, רוצה להיות "פורץ דרך", להיות מספר אחת, אבל הכוכבים לא תומכים בו בשנה הקרובה. בנוסף, קיים מעגל על ציר 1-7, 5-11, 6-12. …המניעים שלו ליזום ולפעול בלי חשבון, ובכך ליצור לעצמו שם ייחודי שלמעשה יעמוד במבחן כל רגע – בלי להתחשב בנורמות ודווקא לפעול נגד הזרם. … אדם שלא משלים עם המציאות ולכן מעז".

במבחן המציאות החל מדצמבר 2020, נפתלי בנט וימינה למדו ש"סקרים הם כמו בושם, אפשר להריח אותם, לא כדאי לשתות".

 

גדעון סער ו"התקווה החדשה":

בהתבוננות על המפה האישית של גדעון סער ( על בסיס נתונים מלאים), קל לראות שהוא היה ויהיה חצוי בין הרצוי והמצוי, חיפוש אחר משהו ערטילאי שמקשה עליו להתמיד. קשה לראות אותו שבע רצון. הוא נמצא וימצא תמיד בחיפושים אחרי משהו שלא קיים, או לא יקבל. (זהו אופי!).

במפה המשותפת שלו עם המדינה, הירח מבודד. ( ירח מסמל את העם). בשנה הקרובה, על המוקד 1-7 מופיעים אורנוס/נפטון (ממה הוא מתעלם?) וסאטורן שמשי 2-8. על מעגל אחר במפה המשותפת, אין כוכבים על ציר 1-7,( שהוא ציר חשוב מאוד להניע תהליכים). יש 2-8, ו6-12. הכוכבים מספרים שסער יצטרך להוכיח את עצמו ואת כישוריו בתוך מציאות תובענית. אבל אין מה שיסייע לו.

את המיפלגה שלו "התקוה החדשה" , רשם ב17.12.1970 בבוקר. במפת המיפלגה קשה להתעלם ממיקומו של המארס (הירחי) על ציר 3-9, המסמל בין השאר מלחמות אבודות. במפת המיפלגה עם מדינת ישראל יש רק מעגל אחד שם מופעלים נכון לשנה הקרובה הצירים 4-10, 2-8, 6-12 . התמקדות במטרות, רצוי שיבחר בדרך שמרנית, אבל יהיה עליו להוכיח את עצמו בתוך מציאות תובענית, וגם לחפש דרך להיות ייחודי, לבטא את עצמו עם ערכים שלא כל כך מקובלים, מהלכים שעלולים להקשות על התפתחות. על פי רוב, זה מצב שבו עוצמים עיניים, ולכן מתקשים לראות את העתיד.

 

רון חולדאי ו"הישראלים":

חולדאי, הצהיר על כוונותיו ב 29.12.2020. נראה שהוא עוד אחד מאלה שעומד לאכזב ולהתאכזב. המפה האישית שלו, ומפת מדינת ישראל בנתיבים שונים! כוכב אורנוס בהורוסקופ של חולדאי נצמדת לכוכב התקשורת, מרקורי במפת המדינה. שילוב שמציג בין השאר רצון להתעורר אבל גם אי שקט ועצבים. כוכב סאטורן (חינוך, נוקשות והגבלה) שלו על כוכב וונוס (הדדיות ושיתופי פעולה) של המדינה. כוכב פלוטו במפה שלו על הירח (העם) במפת המדינה. "אני אכפה עליכם את דרכי".

במפה המשותפת של "הישראלים" ומדינת ישראל, כוכב מארס צמוד לרום שמים במולות לכוכב נפטון. מרקורי בריבוע לנפטון, וירח מול היופיטר. הלוחמנות תתמוסס מהר, בעיקר בגלל הבטחות שאי אפשר לקיים.

אם חולדאי והמיפלגה שהקים, ישאר כך נטו, (בלי ליצור שיתופי פעולה עם מיפלגות אחרות), הצירים הפעילים במפה המשותפת הם 4-10 ו 5-11, מעידים שהוא מציע משהו חדש וומרענן. וצפוייה גם תמיכה. אעפ"כ, כוכב סאטורן מגיע לציר 1-7 לקראת חודש מרץ 2021 וילווה אותו לאורך זמן, מה שקצת יקלקל לו. הסגנון יהיה "זאת עמדתי, אני מתחשב רק בה" החלטות לבד, חוסר סבלנות להקשיב לסובבים אותו. כולל מחלוקות בתוך המיפלגה שיתקשו לפתור אותן.

נצטרך להמתין ולראות, מה התוכניות שלו, להשאר נטו "הישראלים" או לצרף אליו אחרים.

 

מפלגת העבודה:

לא נאריך, 02.06.2017 ואחר כך ב 14.07.2017 חזרתי והמלצתי ברשימות כאן, למיפלגת העבודה, רק "פינוי בינוי", ההורוסקופ שלהם העיד שאין להם תוחלת. בשנה האחרונה הם כמעט מימשו את החלק הראשון…

 

יאיר לפיד =יש עתיד + תל"ם = בוגי יעלון

למעשה, יאיר לפיד חזר להיות מספר אחד במיפלגתו. לאחר הפיצול מ"חוסן לישראל" (המיפלגה של בני גנץ שנשאר עם השם "כחול לבן". שיתוף הפעולה בין יאיר לפיד ויעלון מציג מצב כוכבים שמספר שהם שומרים על הקיים. 4-10, 2-8, 3-9. וכדאי שיטפחו את מה שיש. הבעיה שלהם, אותה הם חווים כבר עתה וימשיכו להרגיש, היא נקודת הביניים ראש דרקון/סאטורן על ציר 1-7. זה מצב שבו יתקשו למצוא פיתרונות מיידיים לבעיות או מהמורות שלא ציפו להם. (זוכרים שעופר שלח, חברו הטוב והיועץ שלו במיפלגה עזב) זה כולל אכזבות, התמודדות שתדרוש מהם לעשות הערכות חדשות, אולי בגלל עמדתם החד משמעית. יהיה עליהם להבין את מיגבלות היכולת שלהם להשיג את המטרה. ללמוד להתקדם ולהאמין רק בעצמם ובדרכם.

 

"הדבר הקשה ביותר,הוא להכיר את עצמך" (הפילוסוף תאלס ממילטוס)
 

 

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .