eXTReMe Tracker

2.11.12-26.10.12

לפנינו ימים שכדאי להיות בהם קשובים, גם אם חלק מהדברים שנשמע בימים הקרובים יהיו לא נוחים לאוזן, חסרי טקט, למרות שיהיו כנים ואמיתיים מצד הדובר, ואולי יכללו חשיפה של דברים קטנים שיגרמו לאי-נוחות למי ששומע, אבל התכנים האלו יכולים להראות את הכיוון שכדאי להתקדם לאורו.גם מעברו של כוכב מארס במזל קשת, חם המזג, יוצר מצבים של חוסר הסכמה על שטויות, דברים קטנוניים שמסתירים את מה שבאמת מטריד וקיים מתחת לפני השטח. אל תאמינו לכל מה אומרים לכם בעיקר לקראת אמצע השבוע הבא, בין התאריכים 31.10-28.10. מבנה הכוכבים מביך ויוצר אי-בהירות, נסו להשתמש במסננת האישית כדי לברור את התכנים העיקריים והנכונים כדי לא להיתקל במכשולים בדרך.

הירח בטל מיום שני, 29.10, בלילה, עד שעות הערב המאוחרות של 31.10, כך שנסו לדבוק בשגרה במהלך הימים האלה, כיוון שסביר להניח שהרפתקאות חדשות ייכשלו. האגו של כל אחד יכול לצאת מפרופורציות, עד כדי כך שהסיטואציה תיראה מגוחכת. נסו להציב לעצמכם גבולות ריאליים, מה שלא תוכלו למעשה לעשות עם תגובות של אנשים אחרים ובעיקר אל תיתנו למילים גבוהות שאחרים יודעים להשתמש בהן להשפיע עליכם.

לירח המלא בתאריך 29.10 במזלות עקרב-שור יש היבט פיננסי, שישפיע על נושאים כלכליים בשבועיים העוקבים, ויכול להביא להתפתחות שעלולה לגרום לדאגה. הימנעו מהחלטות פיננסיות ארוכות-טווח. מבנה הכוכבים סביב הירח המלא עלול להביא להתפתחות מפתיעה ומוזרה ברמה האישית, או בתחום המקצועי, או לאירוע מוזר שאופיו סקנדל בתחום הפוליטי.

בתאריך 1.11 מערכת יחסים יכולה לקבל אפיונים מרגשים, וייתכנו גם תגובות לא צפויות. בהמשך יש הזדמנות לנקות מצבים תקועים במערכת היחסים כדי לאפשר התפתחות.

אין ספק שאנו נמצאים בתקופה אינטנסיבית, בה חלקנו ירגישו שהם הגיעו עד "לקצה". נסו לזרום ותנו אמון בעצמכם ובמה שאתם חשים. גם היקום בדרכו מראה לכם את הדרך.

כוכב מרקורי יחל בנסיגה בתאריך 6.11. נצלו את הימים שניתן לפעול בהם, שהם יום שני, 29.10, או יום חמישי, 1.11. כדאי לסגור השבוע כל מה שאפשר.

השבוע…
 
שימו לב לזמני הירח הבטל השבוע!!!

26.10 חוסר השקט מביא עימו רצון לשינויים. זהו יום טוב לתקשורת והבנה של מצבים, עם יכולת להקשיב לזולת. הירח בטל משעה 17:03 אחר-הצהריים עד שעה 21:31 בלילה.

27.10 קיים צורך לשבור את השגרה. מאבקים בין רגש והיגיון ישפיעו על תוכן השיחות של היום.

28.10 הירח בטל משעה 03:11 בלילה עד יום שני בשעה 08:15 בבוקר. היום מתאים להמשיך את מה שאתם עושים, ולדחות למחר יוזמה או פעולה שאתם רוצים בהצלחתה.

29.10 חוש ההומור בשעות הבוקר הוא פתיח נחמד להמשך היום. יש צורך למצוא איזון בין הרצון לריגושים ובין השמירה על שיגרה. שימרו על קשר עם המציאות. הנטייה לשמוע מעשיות מתרחבת היום, עשו ניפוי מה אמיתי ומה לא. הירח הבטל יתחיל הלילה בשעה 22:57 ויהיה ממושך במיוחד עד יום רביעי, 31.10, בשעה 20:14.

30.10 התמקדו במטרות שכבר הצבתם לעצמכם. אל תכשילו את עצמכם עם הרפתקאות חדשות. (הירח בטל כל היום).

31.10 המשיכו את השגרה. אל תצאו למסע רכישות מאחר שהדברים יישארו בארון או שתבינו שהדברים אינם עונים על הצרכים שלכם. הירח בטל היום לאורך היום עד שעה 20:14 בלילה. ייתכן שמתעורר רעיון מדליק הלילה, תכננו את המחר ליישומו.

1.11 יש תשוקה עזה לעשות משהו שרציתם כבר מזמן ואתם מוכנים לעבוד קשה כדי לממש את החזון שלכם. אין זה יום להתחייבויות מאחר שאתם נוטים להתלהב ואולי מפספסים משהו חשוב.

2.11 אתם חשים חוסר תמיכה. אולי חסר לכם מימון או גיבוי לתוכניות שלכם, וזה משפיע על מצב הרוח שלכם. הירח בטל היום משעה 11:19 בבוקר עד למחרת, יום שבת, בשעה 09:43 בבוקר.

 

כלכלה ושווקים
 
אנו ברצועת זמן שאין בה שקט או שיגרה. שינוי מגמות התרחש עם מעבר השמש למזל עקרב וטיולו של כוכב מארס במזל קשת. עקרב הוא בין השאר סמל לחובות, גירעונות ומיסים. המארס בקשת אוהב סיכונים, מתלהב ונהנה מהמתח המתלווה להימור, לכן לוח הזמנים בין התאריכים 4.11-25.10 יש בו שמחה ופחד לסירוגין.

הימים 3.11-1.11 מעוררים את הריבוע אורנוס/פלוטו ולכן כדאי לזכור שהשמחה יכולה להביא להפסדים כואבים, בעיקר אם אינכם זהירים.

חודש נובמבר מכיל גם שינוי מגמה של כוכב מרקורי, שיחל בנסיגה בתאריך 6.11 ובהמשך יתקיימו הליקויים. השבוע שמתחיל בתאריך 11.11 יהיה רגיש במיוחד ויהווה מבחן לכלכלה באירופה ובארה"ב.

המבנה של ליקוי החמה מאותגר מאורנוס ומפלוטו, ומבנה כזה גורם לתנודתיות חזקה ושינויים משמעותיים בכל הנושא הפיננסי ברחבי העולם. לא נופתע אם נשמע על עוד משבר, או טעות של חברה כלכלית גדולה, או על גירעונות קשים באירופה.

הליקוי המתרחש במזל עקרב מעורר אפשרות שנושא קידוחים, חיפוש אחר מינרלים במקומות מתחת לפני המים, כמו בים או באוקיינוס, יהיה מוקד לחוסר הסכמה באזורים בהם הליקוי עובר מצפון אוסטרליה עד חופי צ'ילה. מדינות בדרום אסיה או בדרום אמריקה יושפעו מהמופע הזה.

כפי שכבר נכתב כאן בעבר, לא משנה מי ייבחר כנשיא ארה"ב, הגרעון והתקציב שם ימשיכו להיות הנושא שלא ניתן לפתור אותו באמצעים מוכרים. גם הוקוס פוקוס לא יעזור. ההידרדרות תימשך ושיאה יהיה בשנת 2014, אז מצב הכוכבים ישפיע על שינוי משמעותי של החיים שרבים מכירים שם. השינוי יכול לגרור למהפכה בארה"ב, נוסח שנות השישים, שתביא בעקבותיה שינוי מהותי.

 

אצלנו – מחשבות אסטרולוגיות
 
אנו לפני שני ליקויים במהלך חודש נובמבר הקרוב, ובנוסף צפוי במהלך נובמבר מבנה כוכבים אלים – מארס עם פלוטו במזל גדי, אחרי שהוא הדליק את האורנוס כמה ימים לפני, וביחד אלה מסמלים מבנה כוכבים נפיץ מאוד.

ליקוי החמה במזל עקרב בתאריך 14.11, משפיע כבר כחודש לפני המופע, וגם אחריו (לאורך כמה חודשים). בנוסף כוכב סאטורן "מבקר" את ההורוסקופ של מדינת ישראל על ציר 1-7 וכירון על ציר 2-8 – שילוב שיוצר אי-נוחות ופגיעות, בלשון המעטה. נקודת הביניים של ראש דרקון/מארס על ציר 2-8 כבר החלה להשפיע בחודש אוקטובר וגם היא מוסיפה שמן למדורה, וממשיכה להשפיע גם במהלך נובמבר.

משהו "מתבשל" באזור. האם המצב בדרום יסלים? האם המאבק בסוריה יגלוש לגבולות ישראל, או החיזבאללה בחסות הסורים? זו תקופה שבה כדאי יהיה להיות זהירים גם ברמה האישית, במקומות ציבוריים בעיקר. ולנו נותר רק להתפלל שהכל יגיע ל"כמעט", ויתפוגג.

 

עוד על השפעת ליקוי החמה

 

ליקוי החמה במזל עקרב משפיע על ההורוסקופ של קונדליסה רייס, שהייתה מזכירת המדינה בממשל בוש, ונולדה בתאריך 14.11.1954 ויכול להבטיח שהיא חוזרת לתפקיד מרכזי. הכוכבים אורנוס ופלוטו משפיעים על ההורוסקופ האישי שלה ומעידים שקרוב לוודאי תשנה את מעמדה, את הסטאטוס שלה.הגברת הילרי קלינטון, מזכירת המדינה האמריקנית הנוכחית, שנולדה בתאריך 26.10.1947, מושפעת גם היא מהליקוי שיהיה על זנב דרקון/מרקורי במפה האישית ובתוספת אורנוס/פלוטו המשפיעים על השמש המקודמת שלה ב-8 מעלות גדי (ובנוסף סאטורן/כרונוס מכבידים עליה גם). כל אלה כוכבים שאינם מבשרים לה בשורות טובות. משהו חיצוני שקורה משפיע על מעמדה, או שישנם קשיים הנובעים מתפקידה, הגורמים לה לחשוב שדי לה בתפקיד הנוכחי והיא זקוקה לפסק זמן.

"אותיות אמת מרוחקין זה מזה ושל שקר מקורבין" [ילקוט בראשית ג'].

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .