eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 08.02.2013-15.02.2013

ערכים ואמון יאפיינו את התקופה הקרובה ולכן תעדיפו מפגשים עם אנשים שניתן לבטוח בהם ולקבל מהם תמיכה, בעיקר כשאתם עוברים מהמורות וקשיים במעלה הדרך.
יתכן שבעת הזו תבינו שיש אנשים שנתתם בהם אמון עיוור והם אכזבו אתכם, זו תהיה התפכחות לא נעימה. אולי יש דמויות, שליוו אתכם לאורך זמן ובטחתם בהם עד לאחרונה, אך הם אינם מתאימים עוד לסדר היום שלכם.
שילובי הכוכבים עוזרים לפתיחות, לקבלת כלים חדשים שיחסנו אתכם מפגיעות, להבנה כיצד לסיים מצבים שמשכו אתכם למטה ולעלות על מסלול שהמנוע שלו הוא כוחות אופטימיים עם השראה המגיעה מתוככם. אתם תרגישו שהחשיבה שלכם מכילה הבנה לניואנסים דקים שמשפיעים על החיים, תבינו את הקשיים והבעיות של הסביבה ותחושו יותר אמפתיה וחמלה, גם כלפי עצמכם. בהדרגה נלמד כולנו לתת אמון בתהליך המתרחש, לאחוז בהגה ולנווט את הספינה, האישית והמשפחתית, בין הגלים הגבוהים והסוערים לכיוון הרצוי.
הדמיון והיצירתיות יהיו במיטבם. אבל שימו לב שאינכם גולשים לחלומות שאין להם קשר למציאות.

בתחילת השבוע יהיה לכם צורך להיות עם עצמכם. בהמשך השבוע היו יותר זהירים, כדי שלא תבטיחו משהו שהוא מעבר ליכולות שלכם. שימו לב שאינכם אופטימיים יותר מדי ומקצינים לכיוונים שעלולים להיות מסוכנים.

בתאריך 10.02 יתקיים מופע מולד הירח במזל דלי, שאופיו "מדליק" ולא צפוי בתוך מיבנה הכוכבים. אפשר שנשמע על שינויים, אולי אכזבות, בעיקר במו"מ עם אנשי אוטוריטה, כך שהבוס/מנהל יכול לשנות עמדה או יעדים בפתאומיות. מערכות יחסים עם חברים יעברו תהליכים פתאומיים שיביאו לשיפור, אבל אל תצפו ליציבות בטווח הקרוב. המבנה הזה ימשיך להשפיע גם בתוך המו"מ הקואליציוני, הכוכבים במזל דלי עוזרים לעבודת צוות ולתקשורת חברתית. גם עם בני משפחה. אופי התקופה הוא יותר חברתי מרומנטי ויתכן חידוש יחסים עם קרובי משפחה מהמעגל הרחוק.

המולד הירח הקרוב פותח את השנה הסינית החדשה, שנת הנחש שגם היא מסמלת שינוי עמוק, חשבו על הנחש שמשיל את עורו ומתחדש.

נושא הבריאות גם הוא משפיע על סדר היום, המערכת החיסונית זקוקה לתשומת לב. אולי זה הזמן לחפש דרך לעודד שינוי בהרגלי אכילה, בהרגלים לא בריאים ולשלב גם פעילות ספורטיבית, זה יעזור גם לחיזוק הרוח.

כוכב מארס צלל למזל דגים, מזל שמעורר חלומות ואמונות, השראה, מיזוג, חמלה והססנות. יש כאן משהו ניסתר שמחזק תסכולים ולכן אפשר לצפות שהכוכב הלוחמני במזל דגים יעורר אנרגיה לא נחמדה אצל טרוריסטים ואצל אלה שהצד ההזוי באופיים מחכה לטריגר, ובלי לייפות את התמונה, אנו ניפגוש במהלך התקופה הקרובה גם אנשים לא שפויים.
הימים שבין התאריכים 13.02 עד 17.02, חיוביים לפעילות תכליתית מתקדמת. אנו בתוך רצועת זמן שבה נתמודד עם מצבים אישיים ורגשיים שיש בהם הזדמנות גם להשראה, הזדמנות לנקות, לגלות את הסודות ולהבין שיש תהליכים שהסתיימו ועלינו לנוע הלאה, למקום חדש. היו נאמנים לעצמכם בימים האלה, זה יעבוד עבורכם.

עד לתאריך 25.02 הראייה הפנימית תעזור לכם למצוא פיתרונות לבעיות ארוכות טווח, קיימת הזדמנות להתפתחות עצמאית ספונטנית, לצד אופטימיות עתידית.

לאלה מכם שעושים תוכניות לחודש הקרוב כדאי לשים לב, כוכב מרקורי מתחיל להאט את הקצב  בתאריך 18.02.2013 לפני שהוא מתחיל לחזור על עקבותיו בתאריך 23.02 הנסיגה תימשך עד לעצירה בתאריך 18.03 והחזרה להילוך קדמי תהיה בתאריך 25.03.

מאחר כוכב סאטורן מאיט את התקדמותו והחל מה 17.02 יתחיל בנסיגה, שימו לב שהוא יגרום לעומס עבודה ויוסיף אחריות, לכן יש לכם את כל הסיבות להקדים התחלות פרוייקטים, בעיקר כאלה שיש להם "מועד אחרון".

08.02 (כח שבט)  הירח הבטל ממשיך היום עד לשעה 21:12 בלילה. אם אתם מזמינים את בני המשפחה ו/או חברים לארוחת ערב, מומלץ לא לנסות מתכון חדש שעדיין לא הכנתם, הירח הבטל אינו עוזר להצלחה ולכן העדיפו הכנת מתכונים שכבר מוכרים ושהוכיחו את עצמכם.

09.02 (כט שבט) מצד אחד אתם עצמאיים ופועלים באופן אינדיבידואלי, ומצד שני אתם מחפשים כתף להישען עליה. היום נחמד למפגשים חברתיים, לאינטראקציה עם חברים ומצב הרוח משתקף בסגנון הדיבור. עם זאת, היזהרו מהתבטאות נמהרת שאתם עלולים להצטער עליה אחר כך.

10.02 (ל שבט) יש חוסר סבלנות הגורם לכם לקפוץ מעניין לעניין. הירח יהיה בטל משעה 09:19 עד 23:20 בלילה. המשיכו במטלות היומיומיות והימנעו מהפיתוי להתחיל משהו חדש.

11.02 (א אדר) קיימת קצת מבוכה, בעיקר בניסיון למצוא פיתרון לבעיה שצצה לאחרונה. אתם חשים שאין אדם בסביבה שיעזור לכם בנקודת הזמן הזו. שימרו על פתיחות ותופתעו לטובה. הרגישות תתבטא בהתלבטות שלכם בין הרגש וההיגיון. הירח הבטל יתחיל היום בשעה 18:53 לפנות ערב עד יום רביעי בשעה 03:51 לפנות בוקר.

12.02 (ב אדר) היום כולו יהיה בצילו של הירח הבטל. יש נטייה לשמור על סודות. אתם מערבבים היום בין הרגש וההיגיון, מה שעוזר לכם לעשות סדר במשרד ובבית. היום טוב לטפל בניירת שדחפתם למגירות.

13.02 (ג אדר) קיימת היום מגמה לפעול באסרטיביות. יש לכם צורך בריגושים ואתם דואגים לעורר כאלה. היוזמה מניעה אתכם לעשות וליישם. הישמרו ממאבקי כוח ובלי מרירות.

14.02 (ד אדר) למרות האימפולסיביות שלכם, אתם משתדלים לשמור על רגישות. יש לכם תחושה של כוח, חישבו כיצד לנווט אותו בלי מניפולציות, השליטה העצמית תעזור לכם לחוש בכוח אבל עם תחושת ביטחון חיובית.

15.02 (ה אדר) הירח בטל משעה 05:34 עד שעה 12:08 בצהרים. יש לכם צורךלתת ולהעניק,כךששעות הערב מתאימות לאירוח סביב השולחן, לארוחת גורמה שאתם תכינו לאלה שאתם רוצים בקרבתם.

שווקים וכלכלה:

התקופה הקרובה תביא לתגובות שונות בשווקים, יהיו שווקים שינסקו למעלה ויהיו כאלה שיגיבו הפוך בה בעת. אין ספק שבתקופה הקרובה הכותרות הפוליטיות, בכל מקום, תשפענה על המגמות. מבנה הכוכבים עוזר לאופטימיות, אבל גם להגזמה, יש כאן ציפיות מעל ומעבר, אולי בגלל שמועות. כוכב סאטורן מתחיל להאט ולהיעצר לקראת התאריך 18.02, זכרו שזה הכוכב הגורם להתפכחות.

וונוס המסמלת את הכספים, בנקאות ופיננסים, מתחילה לבנות חוסר הסכמה עם כוכב סאטורן בסוף השבוע, וההשפעה תתחזק בתחילת השבוע כולל יום שני, שימרו על ערנות, השווקים יהיו מפתיעים, אל תגלשו לאשליות, מאחר וכל הבטחה אופטימית עלולה להביא אחריה אכזבה.

הנפט, ימשיך "לשמור" על מחירים נמוכים, אולי אף ימשיך לרדת, והתחתית תהיה סביב יולי 2013. אחר כך, אולי בגלל הסלמה ומתחים במזרח התיכון, ובעיקר מתחים הקשורים באירן, בה צפויים להתעורר בעיות פנים שיגרמו למהפך הממשל שם במהלך השנה הקרובה המחירים יעלו מעלה, גם מעבר למחיר 100-120 דולר.

לאלה ששואלים:

המינוי שקיבל ראש הממשלה בנימין נתניהו מהנשיא להרכיב את הממשלה החדשה בתאריך 02.02 בשעה 20:10, הוא נקודת מוצא אסטרולוגית.
המפה המשותפת של הטקס ושל מדינת ישראל מושפעת מכוכב פלוטו על ציר 4-10. כלומר אין סימן שאלה בנוגע לכך שבנימין נתניהו יהיה ראש הממשלה גם בכנסת ה- 19.

בחינה של כוכבים נוספים במעבר מתארת שהאצה במו"מ, עם הסכמות, תחל בסביבות  20-21 לפברואר והגיבוש נראה בשבוע הראשון של חודש מרץ, 05-06.03 בערך.

מקבץ הכוכבים של נתניהו במזל מאזניים, הושפע בשנתיים האחרונות מכוכב סאטורן, שהכביד והקשה על תהליך קבלת ההחלטות. עתה כשכוכב סאטורן יצא ממזל מאזניים, יהיה לו קל יותר לקבל החלטות ולפעול מהר ובדרך חד משמעית. אזכיר שליקוי החמה בחודש מאי 2013, גם הוא יחזק את המדינה ואת המוניטין של העומד בראשה. ( ליקוי חמה משפיע כבר חודשיים-שלושה לפני המופע שלו).

בעקבות החדשות על הניסיונות או הכנות לחדש מו"מ עם הפלשתינאים:

ברשימה שהתפרסמה כאן בתאריך 14.12.2012 על הסכמי אוסלו נכתב:

"…זהו חזון שמתרחק, מאבד מהתוקף שלו, למרות שיש ניסיון מגורמים שונים "להחיות" אותו, אבל ההנשמה היא מלאכותית. המציאות תחזור ותוכיח שאין לכך סיכוי. אנו נהיה עדים אעפ"כ למאמץ הזה סביב מרס-אפריל 2013 או ברצועת הזמן בין אוקטובר 2013-פברואר 2014. אבל כל הניסיונות לפזר תקוות ביחס לאפשרויות שהנה אפשר יהיה להגיע להסכמה, יביאו להתנפצותן של האשליות, מה שעלול לגרום נזק גדול יותר, וימחיש בצורה חד-משמעית את חוסר הרלוונטיות של ההסכמים להביא משהו טוב לאזורנו…"

מאחר והנשיא אובאמה מגיע במחצית השנייה של חודש מרץ לביקור, אצלנו ברשות הפלשתינאית ובירדן, יש להניח שיהיה ניסיון להתניע שוב את השיחות, כפי שניכתב ברשימה בדצמבר האחרון, אבל זה יהיה עוד ניסיון בשרשרת הניסיונות מאז נחתמו הסכמי אוסלו.

מחשבה אסטרולוגית מעודדת:

הכוכבים האורניים כרונוס וזאוס טובים לאנשים העוסקים בארגון ועוזרים לכוון אנרגיה. את המבנה הזה נמצא על פי רוב בהורוסקופ של אנשי צבא או אנשים הנמצאים בתפקידים שמשמעותם יוזמה והוצאה לפועל של תוכניות. אצל אנשים כאלה השמש או בית הקריירה והסטאטוס נמצאים על הציר הזה. בהורוסקופ של מדינת ישראל, השמש במזל שור צמודה לכרונוס בריבוע לזאוס. המבנה הזה שמסמל חוזק וכוח גדול מסביר אולי את היכולת והכוח (טפו טפו טפו) של מדינת ישראל להתמודד לאורך כל הדרך בתוך השכונה ה"נחמדה" והמאתגרת בה אנו חיים.

" תקווה היא סיכון שיש לקחת" ( ג'ורג' ברנאנו)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .