eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 27.09.2013-04.10.2013

כמה רעידות קשות פקדו את העולם, כפי שרק כוכב פלוטו יודע להביא עם הדראמה. ברשימה בשבוע שעבר נכתב: "כוכב פלוטו שנעצר היום,  בתאריך 20.09, משפיע חמישה ימים לפני וחמישה ימים אחרי העצירה. אלה ימים בהם המתח ניבנה וניבנה בהדרגתיות… וכוחות הטבע "מתבטאים" בעוצמה, ברעידות אדמה, התפרצות הרי געש, הוריקנים וכד', וגם באירועים אלימים קשים שהם תוצר ידי אדם. למעשה עד לתאריך 08.10 אלו ימים שבהם המתחים יסלימו ברמה בינלאומית, מדינת ישראל והפלשתינאים שוב "יתקוטטו"…"

אלימות: אצלנו נרצחו חיילים הי"ד בידי "נציגי הרשות" בהנהגת אבו מאזן המשתוקק להגיע להסכמי "שלום"… עקבנו בחדשות אחרי הטרור הקשה המתמשך בקניון הגדול בניירובי שבקניה, גם במצרים ובסוריה נמשך ההרג… הייתה רעידת אדמה בפקיסטאן, שגבתה מחיר כבד בחיי אדם, ועוד רעידות אדמה במקסיקו ובפרו.

אנחנו בתקופה של מזל מאזניים מהתאריך 22.09, לכאורה תקופה המסמלת איזון והרמוניה. כפות המאזניים מביאות את שני הצדדים לראות את האיכות שיש בהדדיות תרבותית. מזל מאזנים מביא אותנו לקבל אחד את השני ולהקשיב עם יותר סבלנות, ולהכיר בצורך של החברה, במושגים תרבותיים ואסתטיים גם במילים הנבחרות בזמן שיחה וכך לשמור גם על נימוסים והליכות במיפגשים אישיים חברתיים וציבוריים. הקושי של המאזניים זו התכחשות עצמית והתנהגות המשלבת תרבות ונימוסים שאנשים חושבים שזה מה שמצפים מהם, והציפייה הזו מקשה על התבטאות עצמאית ומשוחררת.

תקופת הסתיו, שבה אנו נמצאים, מחליפה את הגוונים מסביב, צבעים של שלכת שעוזרים גם להתכנס פנימה.

הכוכבים מאפשרים לעשות בחירות חכמות בין התאריכים 28.09-29.09, כאלה הקשורות בסביבה הקרובה וגם בנושא הבית והבריאות. עם זאת, התאריכים הללו אינם אידיאליים למפגשים רומנטיים, ובכלל נסו לא להיכנס למעורבות בחייהם של אנשים, גם אם הם קרובים, זה לא עניינכם.

בתאריך 04.10 תצוץ בעיה אתית אצל אינדיבידואלים רבים. יתכן שנשמע על כך במסגרות סמכותיות ו/או אצל אנשים הנמצאים בעמדת השפעה. מאחר ואצל הפרט זה יישאר עניין פרטי, הכותרות יהיו רק על כאלה הפועלים במסגרות הרשויות ואו בשם הסמכויות שקיבלו,  עם קריאה ציבורית ל"טפל" באנשים כאלה.

מולד הירח במזל מאזניים בתאריך 05.10 יאפשר להשתחרר ממה שמגביל אתכם בימים הקרובים, ומכל מה שגרם לתחושה של ריסון או כפייה בהתנהגות.

בתחילת אוקטובר, המנעד המתוח בין סאטורן ואורנוס יביא לשינוי סדר העדיפויות. לאחדים שביניכם יהיו התפתחויות בלתי צפויות בשיגרה, ולאחרים הנושאים הפיננסיים יטרידו וידרשו התייחסות עניינית. נסו להישאר גמישים בימים האלה, וזה יעזור לכם להרגיש שאתם מקבלים "סוג" של כוח, על חייכם.
הצורך בשינויים יתעורר בעיקר בתחילת אוקטובר. השמש במזל מאזניים תאתגר את האורנוס – פלוטו, כך שיתכן שבימים האחרונים של חודש ספטמבר ועד לתאריך 10.10 נשמע על אי שקט וחוסר שביעות רצון הקשורים במערכת החברתית במדינות שונות, ועל חוסר שביעות רצון אישי, שיהיה מנוף לשינוי ברבדים פרטיים. שינוי לא תמיד צריך להיות רדיקאלי וקשה, אלא מספיק שהוא "שובר" את הסטאטוס קוו. זה גם יכול להיות שינוי בארון הבגדים, או על שולחן העבודה… ההכרה שיש פריטים שאינם משרתים אתכם יותר.

להזכירכם, כוכב מרקורי יתחיל בנסיגה בתאריך 21.10, מומלץ לחשב את העצירה כבר כחמישה-שישה ימים קודם. הנסיגה תימשך עד לתאריך 09.11, וגם כאן הוסיפו חמישה ימים אחרי. יש קושי למצוא בזמן הנסיגה כיוון חדש, לכן עליכם להשתדל לסיים הסכמים, חוזים וכד' לפני שהנסיגה תתחיל. כך גם בנוגע להתחלות חדשות, בכל התחומים, התחילו עד לתאריך 15.10 או דחו לאחר התאריך 15.11.

 

זמני הירח הבטל לשבוע הקרוב:

 29.09 יום ראשון משעה 10:29 בבוקר עד שעה 10:57 בבוקר ( אין טעות)

01.10 יום שלישי משעה 07:45בבוקר עד שעה 21:52 בלילה

 03.10 יום חמישי משעה 21:56 בלילה עד למחרת בשעה 05:59 לפנות בוקר.

 

כלכלה ושווקים:

מולד הירח בתאריך 05.10 מציג בעיה כלכלית בוושינגטון, משהו שמקשה על השירותים החברתיים והצבאיים. זו תזכורת לבעיה של צמיחת הגרעון והדרישה של הממשל מהקונגרס להרחיבו, התמודדות שתגיע להסכמה קטנה בניסיון לפתור בעיה גדולה שלא נראה שניתן יהיה לפתור אותה בזמן הקרוב.

המנעד המתוח בין סאטורן ואורנוס הוא תזכורת למשבר הפיננסי שהיה בשנת 2008, כך שתחילת אוקטובר תביא לגלים עולים ויורדים וחוזר חלילה.

בשבוע שעבר ראינו גם את השילוב של ראש דרקון וסאטורן, עליו נכתב כאן, שהגיע לקראת התאריך 25.09 ועורר השפעה יותר רצינית עם פחות שימחה. השפעה זו יכולה להימשך. כוכב וונוס (כסף, השקעות ופיננסים) במעלה ה-11 במזל עקרב יהיה על מיקום מופע ליקוי החמה שיתקיים בתאריך 3.11 ולכן התאריך3.11 יהיה יום שכדאי לשים לב אליו.

יש להניח שאחרי הבחירות בגרמניה, שהיו בתאריך 22.09, גם המצב באירופה יתחיל להיות ברור יותר וישפיע גם על מה שיקרה בשווקים. הבחירות שם כאילו העלימו את הבעיות באירופה, כאילו ש… ש… שקט… אבל הכל יחזור לחדשות, מה שיעיד שוב שגרמניה היא זו השולטת באיחוד האירופי, וזה עלול בסופו של דבר להביא איתו גם מחסור או כישלון. מצב הכוכבים בחודשים אוקטובר-נובמבר 2013 מזכיר את תקופת המשבר בקפריסין. מאחר והריבוע אורנוס/פלוטו יהיה על מעלה 9 במזלות הקרדינאל, זה "נוגע" בהרבה מדינות באירופה, כך שזה רמז שהמשבר באירופה מתעורר שוב.

מצבור של כוכבים עלול להביא בשבועות הקרובים לשווקים הפכפכים, ולכן עקבו אחרי המתרחש בזהירות רבה.

 ביפן, צפויים קשיים פיננסיים, בגלל הגישה האופטימית של ראש הממשלה. מופע ליקוי החמה, בתאריך 03.11, על נקודת ביניים אורנוס-פלוטו בהורוסקופ שלו, יעמת אותו עם המשבר הפיננסי. עלולה להיות מפולת בשווקים בגלל החלשות היין. גם העימות ואי השקט שיש ליפן עם סין, על כמה איים עשירים בנפט, עלול להביא לתנודתיות גבוהה.

למעשה בחודשיים הקרובים מומלץ להיות בעמדת "היכון". שינוי המגמות צפוי כמעט כל הזמן. זמני ליקוי הם חזקים, זכרו שיש מופע ליקוי לבנה בתאריך 19.10 ובתאריך 03.11 מופע ליקוי חמה. עקבו, אם השווקים יהיו  על הגלים הירוקים תבוא צניחה לאדומים ואם השווקים יהיו על גלים אדומים צפו לנסיקה ירוקה.

בין התאריכים 12-14.11 כוכב יופיטר, הליוצנטרי, במנעד מתוח לאורנוס ומול פלוטו,
וה- T הוא הפוטנציאל הקלאסי לפשיטות רגל במדינות, מפעלים, חברות, קבוצות ואינדיבידואלים.

 

בעולם:

 בתאריך 25.05.2012 ברשימה כאן נכתב על  אנגלה מרקל, קנצלרית גרמניה:

"אנגלה מרקל, ילידת 17.7.1954, בת מזל סרטן עם אופק במזל קשת. למרות שהיא מופיעה בכל מקום כאישה חזקה, אינטליגנטית, מקורית ולעיתים גם לא צפויה, היא יודעת מה הן מטרותיה. במהלך השנה הקרובה (2012) מרקל חווה בדידות פנימית, כשכוכב ונוס בקידום נמצא במפגש עם כוכב סאטורן בקידום ועל-פי רוב זהו שילוב הפוגע גם בהערכה עצמית.
במפה המשותפת של מרקל עם גרמניה, הכוכבים אורנוס ופלוטו משפיעים לסירוגין, כך שהיציבות שלה כראש המדינה אינה בטוחה ובמהלך שנת 2013 גם ההורוסקופ של איחוד גרמניה (3.1.1990), עם שמש (המסמלת ראש מדינה, נשיא או ראש ממשלה, תלוי במשטר של אותה מדינה) במעלה 9 במזל מאזניים יעבור טלטלה עד אוקטובר 2013, שם "יעבדו" הכוכבים ביחד ובעוצמה. המשבר בדרך גם לגברת מרקל ולמדינה החזקה ביותר באירופה, שבראשה היא עומדת.
זו עוד אינדיקציה לכך שהמצב הכלכלי באירופה שברירי ושאין לו פתרון בטווח הקרוב"

בהווה, אנחנו כבר יודעים שמה שניראה כחוסר יציבות במפה זו הייתה תקופת בחירות, שהייתה מאתגרת עבור הגברת מרקל. למרות שכוכב יופיטר המקודם, המבטיח, הגיע לשמש במפת הלידה והיא זכתה ברוב חד משמעי, תוצאות הבחירות בגרמניה הן לא כפי שהייתה רוצה, בעיקר בגלל האופוזיציה שאיתה יהיה עליה לנהל מו"מ, ולפי הכותרות גם אין לה הרבה ברירות.
כוכב מרקורי שלה נמצא במעלה  9.18 במזל סרטן, כך ששוב הכוכבים שמאפיינים צובעים את אופייה של התקופה הנוכחית, אורנוס ופלוטו משפיעים על המילים הגולשות מפיה. השמש שלה בבית שמונה, המסמל פיננסים, ומרקורי בבית שבע, המציין מערכות יחסים. מיקומי הכוכבים מדגישים את הייעוד שלה לעסוק בעיקר בתחומי הפיננסים ויהיה עליה להיזהר כאשר מוסרת מידע בתחומים הללו, מאחר והמילים שלה, בהשפעת כוכב פלוטו, יכולות להביא לתוצאות בלתי צפויות. המו"מ הקואליציוני לא יהיה פשוט עבורה, בגלל שהצד השני לא יהיה מוכן התפשר, ועלול לשנות גם עמדה במהירות.
ליקוי הלבנה בתאריך 19.10.13 משפיע גם על השמש בהורוסקופ האישי שלה, ובסביבה יש השפעה נוספת של הכוכבים חזקים כמו אורנוס, כירון, נפטון ואדמטוס. בחודשים הקרובים הגברת מרקל תתמודד עם קשיים, ובעיקר אתגרים, ל"אני מאמין" שלה בתחום הפיננסי. הוויכוחים שיהיו לה בגלל דרך חשיבתה יהיו לא רק עם היריב והאופוזיציה, אלא גם עם עצמה. הקושי ישפיע על קידום ההסכמים, בכל הקשור למיסים, תקציב מדיני וכן הלאה. חילוקי הדעות יהיו מעבר לציפיות שלה. בכדי למצוא פיתרונות יצירתיים הגלגלים במוחה של הגברת מרקל יעבדו הרבה יותר מ-24 שעות בכל יום.

דרך אגב, אנגלה מרקל החלה לכהן כקנצלר בתאריך 22.11.2005, כוכב מארס היה בנסיגה במעלה 10.30 במזל שור, בריבוע לכוכב סאטורן. בהווה, מתקרב הסאטורן בדיוק למולות, עוד סימן לאבני הנגף העוצרים את הקצב ופוגמים באנרגיה שלה בתפקיד כקנצלרית גרמניה.

המפה המשותפת של גרמניה המאוחדת עם הקנצלרית מרקל, גם היא רומזת שההתמודדות תהיה לא קלה, וחלק מההחלטות יהיו שינוי במגמה, שאפיינה את המדיניות שלה עד עכשיו (1-7). כדי להחזיר את היציבות לגרמניה יהיה עליה לשתף פעולה עם הסובבים אותה (4-10).

ההסכם עם סוריה על מסירת הנשק הכימי:

לאחר התאריך 21.08.13, כתאריך מכונן שהשפיע על המערב בעזרת התמונות הקשות, המנהיגים של רוסיה וארה"ב הגיעו להסכמה, שהביאה את באשר אסד לוותר על הנשק הכימי. ניראה גם שיש הסכמה אילמת של סוריה לתת לפקחי האו"ם את התפקיד הטיפול בנושא. אפשר להאמין שמצבי הכוכבים, שהיו מיוחדים בתקופה האחרונה (המשולש, יופיטר, סאטורן ונפטון), תמכו בתהליך, עם חלון הזדמנויות לשליטה ואולי להשמיד את הנשק הנוראי.

באשר אסד הוא אדם משכיל, היודע להשמיע לאנשים את מה שהם רוצים לשמוע. אבל התבוננות על המפה האישית שלו מראה שגם בית המשפט הבינלאומי לצדק לא יאמין לו שהוא לא השתמש בכל הכלים להרוג אנשים (מארס/נפטון במזל עקרב)…

האמון של המערב בסוריה מוגבל, ולכן ארה"ב, באמצעות שר החוץ ג'ון קרי, הציגה בתקיפות לוח זמנים מהיר. אבל המוטיבציה של סוריה תהיה לגרור, והכוכבים בחודשים הקרובים "יעזרו" לתהליך לצלוע. כוכב מרקורי במזל עקרב יתחיל בנסיגה במהלך חודש אוקטובר הנוכחי, וייפגש עם כוכב סאטורן שלוש פעמים. כלומר הגיעו להסכמה אבל משהו יפריע ויאיט או יכשיל את הקצב ו"הרצון הטוב" שגילה באשר אסאד לעולםהמו"מ ילווה בהרבה תככים ואלה יביאו לתחושה בהתחלה שהם מגיעים לשום מקום. מופע ליקוי החמה בתאריך 03.11.2013, יחד עם שאר הכוכבים, מעיד שהאיום של כוח עדיין ברקע. סוריה שתעשה מה שאפשר בכדי לערפל, לעכב ולהקשות על התהליכים הנדרשים ממנה, תעמוד מול קהילה חזקה במערב. יתכן שיהיו סודות (מרקורי/סאטורן בעקרב) שיצטרכו להיחשף, אבל לקראת סוף נובמבר 2013 יש סיכוי טוב שנדע מה קורה וניתן גם מקום לחשיבה אופטימית.

 

"הושטת היד הדיפלומטית" של רוחאני :

הרצון הטוב, שמציג המנהיג רוחאני, נראה כלפי חוץ והוא משיג זאת עם הכוכבים וונוס ונפטון במזל מאזניים הדיפלומטי, המופיעים בצמידות בהורוסקופ האישי שלו, ומציגים גם את האפשרות שלמילים שלו יש עוד משמעות…

הקושי שלו עם ארצות הברית למעשה הוא כוכב מארס במפה שלו הנמצא במזל קשת, בריבוע למארס במזל בתולה במפה האישית של אובאמה, ומול המארס במזל תאומים בהורוסקופ של ארצות הברית. מדובר באינטרסים שאינם יכולים להגיע ליעד משותף. גם הושטת ידו בעת הזו היא בבעיה. כוכב סאטורן, מקשה בעת הזו על כוכב מארס המקודם במפתו האישית. הקונפליקט הבינלאומי ישאר. סימני שאלה לנחמדות שלו ולכוונות שלו בנושא הגרעין בארצו לא ייעלמו. בנוסף הכוכבים על ההורוסקופ של אירן מציגים את הלחץ החברתי הפנימי המתעורר שם, והלחץ הבינלאומי שלא פוסק עם "חשדהו וכבדהו". אורנוס ופלוטו יגרמו לאירועים שם לצאת משליטה.

"הפייסן מאמין שאם ימשיך לזרוק אומצות בשר לנמר בסופו של דבר יהפוך הנמר לצמחוני" ( היווד ברון)

 

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .