eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 14.02.2014-21.02.2014

מחר, יום שבת יתקיים מופע ירח מלא במזל אריה, האגו במיטבו וזה גם מה שישפיע על ההתנהלות במהלך השבועיים הקרובים. כדאי לשמור על זהירות כשמגיעים לשיחה עניינית או כאשר מתמודדים עם משהו תכליתי, הנטייה לאבד שליטה ולהגיב בסגנון בוטה מובילה לפיצוץ. מזל אריה עם כוח הרצון שלו עלול לדחוף דברים לעימות, בלי להיות נחמד, השפעת הירח המלא מרמזת גם על קושי במימוש תוכניות בגלל שחסר בסיס ריאלי או משאבים.

אחרי יום האהבה, שהיה אתמול בתאריך 14.02 מעורבות ברומן חדש כשהדגש הוא על ה"אני" לא יביא לשיתוף פעולה, המנוע יכבה בלי הדלק המגיע מה "ביחד", או שפשוט תעברו הלאה עוד לפני הנשיקה הראשונה. אם זה לא יסתדר איכשהו אז בגלל חוסר סבלנות כל אחד ימשיך הלאה לדרכו. במולות בין שמש וירח, למעשה יושבים השניים זה מול זה משני צידי השולחן, מתבוננים זה אל זה, האנרגיה של כל אינדיבידואל שונה ובכל זאת מחפשים את החיבור על בסיס דומה.

בשבוע שעבר נכתב כאן על מופע הירח המלא אצלנו, שיציג מחסור במשאבים בכל הקשור לבתי חולים או מוסדות רפואיים אחרים, אולי בתחומים שנמצאים בחצר האחורית, או בנושאים סודיים שאינם חשופים לציבור, שמענו וקראנו לאורך כל השבוע האחרון על ההתנהלות הכלכלית של בית חולים "הדסה" וכמובן שגם מעברו של כוכב פלוטו במזל גדי מאז 2008 ממשיך  לחשוף כל גוף כלכלי שהניהול שלו קלוקל, בלשון המעטה, כך שהאמת יוצאת לאור ומה ששמענו או קראנו על סדר הגודל של המספרים בטור ההוצאות שם נותן תחושה קשה מאוד. מן הסתם, כוכב פלוטו ימשיך ויחשוף את הסודות של גופים כלכליים המתנהלים בדרך שגויה כלכלית (בשפה אחרת – עם "קומבינות" פיננסיות) גם בעתיד ולא רק במדינת ישראל. עם כניסתו של כוכב פלוטו למזל גדי החלה המפולת בשווקים, נחשפו גופים כלכליים המבוססים על הרבה אוויר ויחסי ציבור נוצצים אבל עם בורות עמוקים בתקציב, שגרמו לאלה לקרוס ברחבי העולם.

מצב הכוכבים בימים האלה עלול לגרום משבר בגלל חשיפת מידע סודי המגיע למקומות לא טובים, מסמכים, בעיקר נתונים כספיים, עלולים להגיע לידיים הלא נכונות, מילה היוצאת מהפה עלולה להיות לא מובנת, או שתקבל פרשנות לא נכונה ולכן עצרו וחישבו בזהירות על כל מילה היוצאת מהפה, אולי אינכם מבינים וקולטים את ההשפעה שיש לה על אחרים. אנחנו ברצועת זמן של מרקורי בנסיגה במזל דגים, רצועת הזמן הקלאסית לשמועות ורכילות, סחרירים ומילים שכל אחד יפרש אותן בדרכו ולא בהכרח הפירוש הנכון, יש נטייה גם לומר דברים בלי מסננת… רק לפני יומיים, הופעתו בכנסת של נשיא הפרלמנט האירופי, מרטין שולץ, עם נאום שחלקו היה מבוסס על שמועות ששמע, בלי לבדוק אם יש בהן אמת, וגם התגובות האימפולסיביות, הכנות והלא מסוננות של "הבית היהודי", זה מצב קלאסי למרקורי בנסיגה במזל דגים.

גם התקלה במכונות הגבייה של כרטיסי האשראי, ביום חמישי האחרון, אופיינית לחוסר תיקשורת, במחשבים בחסות הנסיגה של מרקורי.

האינטואיציה יכולה לעזור אך קשה לדעת מה נכון יותר, האובייקטיביות לא משרתת ואת האמת על מה ששמענו או נשמע בימים הבאים נדע רק אחרי שהמרקורי יחזור להילוך קדמי אחרי התאריך 28.02.

מבנה הכוכבים יופיטר ואורנוס בונה מנעד מתוח אחרי המחצית השנייה של החודש וההשפעה כבר מורגשת ותמשיך להשפיע עד אפריל. בשנת 1962 כאשר התקיים המבנה הזה היה משבר הטילים בין ארה"ב וקובה, עכשיו המבנה הזה "יושב" על השמש של אירן ואלה הצהירו ששלחו ספינות מלחמה לכיוון ארה"ב… הפעם המבנה חזק יותר מהרגיל (היופיטר יהיה על ראש הדרקון שלו במפות הליוצנטריות) יביא הזדמנויות אבל האופי יהיה חם ומהיר, כזה שעלול גם להתפספס, עם זאת המבנה הזה יביא לשחרור ממצבים קשים. זהו מצב העלול להתפתח ולהסלים במהירות, הפוטנציאל נפיץ בשנת 2014 ועלולות להיות תאונות קשות ולא צפויות, כאילו משהו דוחף את הגבולות של ההתנהגות הנורמטיבית לשינוי המביא להתמרה בצמתים לא צפויים, גם אירועים שאופיים פראי "נכנסים למשחק". בהמשך המבנה יכלול גם את הפלוטו ויביא לסדקים בהרבה מוסדות, מסגרות ותבניות חשיבה.

ברמה האישית, עדיף להרפות ולא לדחוף, עם כוחניות לא תקבלו את התשובות הנכונות. אין כאן המלצה לפאסיביות או להתנתק מהמסלול הראשי אלא לתת אמון בעצמכם, לזרום ולשחרר, פנו מקום לחוויות שהן שלכם ותופתעו איך הדברים יסתדרו מעצמם בהלימה לצרכים שלכם.

השבוע בתאריך 18.02, השמש עוברת למזל דגים, מזל שמביא איתו סיומים ופחות מתאים להתחלות חדשות. מזל דגים הוא יצירתי ורוחני יותר,  מסמל עזרה לזולת, התנדבות, זה יהיה נכון לנקות שולחן, לסיים את מה שמרחתם כבר הרבה זמן.

התאריך 19.02 אינו מוצלח לתקשר עם אנשים, תתקשו לבטא את עצמכם בחופשיות והמתח יורגש מתחת לפני השטח. אל תתחילו פרויקט חדש, העדיפו לסיים מה שנשאר. מצב הרוח הוא עגמומי כך שאתם רואים רק את חצי הכוס הריקה, לכן אל תקבלו החלטות חשובות עם התחושות האלה.

ירח בטל:

יום שבת 15.02 הירח בטל משעה  05:13 לפנות בוקר עד שעה 09:26 בבוקר

יום שני 17.02 הירח בטל משעה 06:55 בבוקר עד שעה 20:23 בלילה

יום רביעי 19.02 משעה 23:52עד למחרת יום חמישי בשעה 05:33 לפנות בוקר.

יום שבת 22.02 הירח בטל מחצות (של יום שישי) עד שעה 12:12 בצהרים.

 

 

כלכלה ושווקים:

ההורוסקופ של האיחוד האירופי מראה שהם שומרים על המסגרת למרות המוגבלויות, הם ימשיכו לחלץ את המדינות שצריך לעזור להן, גם אם המשמעות לתמרן את החוקים והכללים שהם קבעו לעצמם בזמן האיחוד בנובמבר 1993 וכל זה כדי לשמור על כל המדינות החברות בארגון, הכוכבים על צירים 2-8 ,4-10 ו- 6-12 מצביעים על כך שהרעיון העיקרי הוא לשמור על הקיים אבל זה למעשה מיבנה חלש והרסני, המעיד שכל המחויבויות שלהם לצרף מדינות חדשות מהגוש המזרחי באירופה יהיה לו מחיר לקראת שנת 2018, המציאות תכתיב בהדרגה (כוכבים על ציר 1-7, 5-11) את ההתפתחויות והמדינות שתרומתן היחידה היא חובות ואבטלה יפרשו בסופו של דבר כדי להשתקם מחוץ לגוש האירו.

במזרח הרחוק קיימת האטה שאט אט תעלה ותצוף מעלה ובמהלך שנת 2015 נשמע כבר על בעיות בגלוי, אולי בגלל הכלכלה העולמית או בגלל מה שקורה בשווקים הקשורים למזרח הרחוק.

למעשה התקופה הקרובה, בעיקר עד סוף אפריל, תהיה מאוד תנודתית, הרבה שמועות "ירוצו" מסביב וזה יתחזק לקראת אפריל ובמהלך אפריל, צפו להרבה מילים ואירועים שישפיעו על סדר היום. 

ממעקב, תקופת האמצע של מסע המרקורי בנסיגה, רגישה מאוד. ב 17.02-18.02. אבל ההשפעה יכולה להיות בערך מארבעה ימים לפני ועד ארבעה אחרי.

 

אצלנו:

מבנה הכוכבים על הורוסקופ המדינה, עם דגש על מעלות הקארמה, המסמלות אירועים חיצוניים, מציג תמונה לא פשוטה. סביבנו בשכונה הרבה אירועים היוצרים מציאות כללית שיכולה גם לאיים עלינו ( סוריה והמורדים, אל-קעידה והג'יהאד המוסלמי מתאחדים ומחליטים שהאויב המשותף זה מדינת ישראל, אבו מאזן בוחר לאחד עם הנייה את אש"ף והחמאס, ולהפוך אותנו למטרה משותפת ועוד כמה תסריטים שמשתנים מאז שהחליטו על "האביב הערבי", ששמו צריך להיות "החורף הערבי") וזה קורה בזמן שאנחנו משתדלים להמשיך בשגרה. זה לא יהיה נכון לייפות מצבים אלא לעשות כל יום הערכה מחדש (ציר 1-7), אצל מקבלי ההחלטות מה שיעזור להערכות נכונות יותר, עם ההכרה  בעובדות שכותרתן היא שהמציאות משתנה סביבנו כל הזמן. החלטות חדשות שיתקבלו יום יום שכל אחת תהיה התשובה לכאן ועכשיו, למרות כל ההסברים של הפרשנים או כאלה שהיו (דגש על "היו") בתפקידים של משרתי ציבור (תפקיד שהוא מינוי של ראש ממשלה ושרים). זו תהיה טעות קשה לחזות התפתחות עתידית על בסיס העבר, או להניח הנחות אופטימיות כבסיס לפעולה, עם כוכבים על ציר 1-7. צריך לדעת לנהל מצב עם תשובות המתאימות להתרחשויות בהווה המשתנה, תוכניות לטווח ארוך עלולות להתגלות כטעות קשה.

למעשה, לפי מה שניתן להבין מהמידע הזורם אלינו בין השורות, ראש הממשלה ושר הביטחון מזהים את המציאות בדרך ריאלית, מבינים את חוסר היציבות האזורית ונמנעים מהינעלות על קונספציה אחת, הם שומרים על אופציות פתוחות לאורך כל הדרך, זאת לעומת הגישה האמריקאית שמתחילה תמיד עם אופטימיות ואחר כך, אופס, נודע להם שהבלון שהפריחו לאוויר התפוצץ ואז הם מתחילים לחשוב מה ניתן לעשות כדי לתקן. אצלנו כבר למדו בעיקר אחרי הסכמי אוסלו וההנתקות שאופטימיות היא לא אופצייה ריאלית.

בסופו של התהליך הארוך מדינת ישראל תפעל בדרכה, גם אם המשמעות תהיה ללכת בניגוד לנורמות הצבועות של העולם (4-10, 6-12) ולא תחכה לקבל הסכמה מאותן מדינות שתמיד ברור מראש באיזה צד יבחרו, המנהיגות תבחר כיווני פעולה שיתרמו לביטחון ולא פחות חשוב, יענו למערכת הערכים שלנו.

דרך אגב, שמתם לב שיפי הנפש התרבותיים, בשוויץ, החליטו במשאל עם למנוע כניסה של פליטים ומהגרים ונורבגיה בעקבותיהם רוצים חוק דומה… באוסטרליה זה כבר קיים בלי משאלים. זהו המבנה של אורנוס-פלוטו שמביא לחזק את הלאומנות או הלאומיות, במדינות שונות בעולם, מבנה שממשיך לתוך 2015. חומר למחשבה.

 

" אין גאולת ישראל דבר שיש לקבלו בחסד אחרים" (ברל כצנלסון)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .