eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 08.08.2014-14.08.2014

 

 

 

לפנינו שבוע שבו יעלו רגשות שהם ביטוי לחוסר ביטחון או קינאה. יתכנו חילוקי דעות הקשורים לנכסים משותפים ויהיה צורך לפתור בעיות בנושא זה. קיימת מגמה שגורמת לכם להתבונן על העולם עם משקפיים ורודות ומומלץ שלא תזנחו את העובדות והפרטים לפני שאתם מקבלים החלטות. מופע הירח המלא בתאריך 10.08 מתדלק את המעלה 18 במזל דלי, על אותו הציר בו נמצא גם סאטורן, הגורם לדחייה בקבלת החלטות או להגבלות שיקשו לסיים מטלות. נסו לחפש את האיזון בתהליך המתפתח. אופיו של המופע הזה יכול להשפיע על אירועים דרמאטיים הקשורים באיתני הטבע ומזג האוויר.

בתאריך 09.08 כוכב מארס יפעיל את המעלה שבה התקיים מופע ליקוי החמה בסוף חודש אפריל וזה עלול לגרום לאירוע נפיץ, שעלול להתרחש בכל מקום על פני הגלובס שהוא "חם" ורגיש (אצלנו? אוקראינה? ולא חסרים עוד מקומות נפיצים בעולם ).

החשיבה שלכם תעבור בין רעיונות חדשים ובניסיון להבין רעיונות שהם מחוץ לקופסא, אך עדיין תשמרו על מחשבות בתוך מסגרת יציבה. אל תעצרו את עצמכם מחשיפה לחדש ואחר כך המשיכו בלי לעבור את הגבולות שאתם מציבים לעצמכם.

המציאות חזקה יותר ותעורר גישה רצינית בהתמודדות שלכם עם מטלות שצריך לסיים. סוף השבוע הנוכחי יהיה מתסכל בגלל התחושה שמשהו עוצר אתכם ותחפשו דרך לשחרר את המתח והכעס שאתם מכילים אי שם בפנים. נסו להימנע מעימותים חסרי תועלת ואם אתם מתקשים להשתחרר, ומעדיפים לשמור על איפוק, שימרו על ערוצי חשיבה פתוחים וכך תוכלו בכל זאת להתקדם.

לפניכם הזדמנות למפגשים גורליים. שימו לב שהאינטואיציה שלכם חזקה, תעזור לכם בעיקר במערכות יחסים, תרגישו שכדאי להסיט את הווילון כדי לחשוף מה שמתרחש מאחורי גבכם.

ט"ו באב יתקיים בתאריך 11.08 אבל הוונוס עוברת למזל אריה בתאריך 12.08, ואיתה האהבה תקבל מאפיינים יותר דרמאטיים, העיקר לא להשתעמם. תמצאו דרכים חדשות לבטא את האהבה.

עבודת ניירת ועריכה כדאי לדחות לאחר התאריך 15.08, כאשר המרקורי יעבור למזל בתולה, אז תשומת הלב לפרטים תתחדד. אם תעברו שוב על סיכומים שכתבתם קיימת סבירות גבוהה שתמצאו שגיאות ותהיה לכם הזדמנות לתקן.

 

זמני הירח הבטל:

יום שבת 09.08 הירח הבטל משעה 11:07 עד שעה 16:52 אחה"צ

יום שני 11.08 הירח הבטל 01:10 בלילה עד שעה 15:55 אחה"צ

יום שלישי 12.08 הירח בטל משעה 18:52 עד למחרת בשעה 16:00 אחה"צ

יום שישי 15.08 הירח בטל משעה 18:49 בערב עד 18:58 (אין טעות).

 

כלכלה ושווקים:

הכוכבים בסוף השבוע 07.08-09.08 אינם נחמדים ומשפיעים על השווקים בכיוון שאופיו התכווצות. המבנים של הכוכבים מחזירים את הדאגה לשווקים ולכלכלה בעולם ושוב נשמע על גירעונות כבדים בכמה מדינות שמשפיעות על השווקים בשיטת הדומינו (לאחרונה, פורטוגל, ארגנטינה).

מופע הירח המלא בתאריך 10.8 גם הוא אינו קל.

מצבו של הדולר אינו משתפר. מדינות רבות סוחרות במטבעות אחרים ואם בעבר הדולר היה המטבע הדומיננטי בכל רחבי העולם, יש שינוי שמתרחש בהדרגה ומשפיע על כוחו של המטבע שהיה הדומיננטי לאורך כמה עשורים וגם אם מתפרסמים נתונים חיוביים על התאוששות בארה"ב, אין סימן שאלה שיש התערבות של הרשויות בנתונים שיראו "יפים" יותר.

אצלנו:

היופיטר חוזר לציר 1-7 במעגל הקארמה בתאריך 09.08 וימשיך לאורך כשבועיים, זה מחזק את האופטימיות, הקשורה אולי גם למו"מ וניסיון להגיע להסדר אבל זה גם מרמז על הבטחות וערבויות בינלאומיות בנוגע לדברים עתידיים שהם יותר תקווה על בסיס אופטימיות שאין לה בסיס, מאחר ויהיה קשה לממש אותם. מבנה הכוכבים על ציר 1-7 במעגל הקארמה מציג את הלחץ החיצוני והאכזבה שלנו מהעולם "הנאור". בתוכניות שיציגו לנו יהיה אלמנט אשלייתי, יבטיחו לנו הבטחות באריזה יפה, כאלה שקשה לסרב להן. המבחן של מדינת ישראל יהיה להתעקש ולהיצמד לאינטרסים ארוכי הטווח שלנו.

הכוכבים המציגים את הטווח הקצר מראים שתתפתח תמיכה לעמדותינו בעולם, אבל זה לא יהיה קל, אבל יש סבירות שהתעקשות של מדינת ישראל על האמת בתמונות המוצגות בעולם יעזרו לכך. בימים האחרונים עיתונאים ששהו ברצועת עזה מספרים היכן באמת המחבלים מיקמו את המשגרים, וכתבת ה- BBC, רשת תקשורת שאינה ידועה בתמיכתה אלינו, סיפרה שראתה כיצד הציבו המחבלים משגרים בארגז חול בגן ילדים, כשהילדים משחקים סביבו… ככל שהזמן יחלוף העולם יבין את המורכבות של המציאות איתה מדינת ישראל מתמודדת (ראש דרקון/פלוטו על 4-10 וראש דרקון /נפטון על 6-12) ויראו את "החמאס" שהוא ארגון טרור ותו לא, כזה העושה שימוש ציני במוסדות האו"ם, בתי ספר, בתי חולים ומרפאות כדי לפגוע בנו (סוף סוף, מתפרסמות כתבות ותמונות המציגות את השקרים שלהם) אבל אלה תובנות שיחלחלו לאט לאט (כוכב פלוטו מחלחל בהדרגה) עד שיבינו שההתמודדות של מדינת ישראל היא עם ארגון טרור המתחבא מאחורי החוק הבינלאומי, זה המאפשר לו לגרום רק נזקים לסובבים אותו.

האתגר הוא להניח הנחות עתידיות המבוססות על ניסיון העבר שלנו (4-10) עם גורמי טרור וארגונים המחויבים להשמדת ישראל ושזה בדנ"א שלהם, לכן כל החלטה של מדינת ישראל, הקשורה בהרתעה, צריכה להכיל גם את הידע על "המחויבות" שלהם לחזור ל"מקורות" שלהם. כן, אני רומזת לכם שעלולה להיות עוד פאזה, הסדר ביניים שכנראה ייפול וידרוש "טיפול נוסף".

למעשה, המבנה הכללי של הכוכבים על מפת המדינה, משלב את הצירים 4-10 ו 2-8. שילוב המציג שיש הישג מיידי אותו כולם מרגישים, אבל קיימת גם מודעות שעל מנת להשיג הישגים לטווח הארוך נדרש מאמץ גדול. אנו יודעים שיש הישגים מיידיים משמעותיים! אבל יהיה חשוב לתחזק אותם כדי לשמור עליהם שלא יתמוססו.

הימים 08.08-15.08 הם ימים רגישים ונפיצים מאוד, מקווה להתבדות. הפגיעות גבוהה עם כירון/מארס על ציר 2-8 במפת המדינה, אלה עלולים להתבטא בפיגועים, או אולי הפסקת האש תסתיים פתאום בגלל חוסר הסכמה על התנאים. ( בזמן כתיבת שורות אלו המו"מ בקהיר נמשך) בכל מיקרה שימרו על ערנות.

אחרי הקמת הממשלה נכתב כאן בתאריך 22.03.2013 :

"…המפה המשותפת של הממשלה עם מדינת ישראל, מחזקת את התמונה, שסדר היום עומד להשתנות, על-רקע אירועים סביבתיים משתנים. אנו צפויים לאתגרים לא מתוכננים שידרשו התמודדות, ומאיתנו כעם, ללמוד להיות מאוחדים… "עוד נכתב באותו מאמר על רקע המחאה החברתית כלכלית שהייתה המנוף להצלחתו של יאיר לפיד ומפלגתו בבחירות "…כמה מהשרים הגיעו עם תוכניות גדולות אותן הבטיחו לבוחריהם. המציאות תכתיב את קצב הביצוע (כוכב סאטורן על ציר 1-7 במעגל הקארמה). די מהר הם יבינו מה הןהאפשרויות בפועל… הכוכבים על ציר 2-8 מציגים הרבה רצון טוב אבל גם פשרות… מבנה המפה של הממשלה החדשה, יתבע מבנימין נתניהו, בתפקידוכראש הממשלה, להיות גם המבוגר האחראי… בחינת הנתונים שלשר הביטחון משה (בוגי) יעלון עם מדינת ישראל, מראה שהוא יהיה איש ביצוע, והחשיבות הסגולית שלו תהיה יותר ממה שמצפים, מן הסתם כי הוא יצליח ויתפוס עמדת השפעה בתוך הממשלה…"

היום במבט מפוכח, אנו מבינים שהאיומים הקיומיים על מדינת ישראל אינם נושא שיכול להישאר משני בסדר העדיפויות. נכון שהנושא הכלכלי והחברתי חשוב, אבל כשבוחנים מה קודם למה אצלנו במדינת ישראל, מדינת העם היהודי, היה וכנראה יישאר הביטחון, ההתמודדות עם האיומים הקיומיים שתמיד יחזרו ויצוצו. כצפוי לפי מפת הממשלה, סדר היום של כל חברי הממשלה וגם של האזרחים השתנה והחזיר אותנו להתמודד על הזכות לשמור על מקומנו, על הבית שלנו, על קיומה של מדינת ישראל, לדאוג לביטחון של כל האזרחים לפני הכל. כשאנחנו נהיה פנויים רגשית ונחוש שהבית שלנו בטוח נפנה זמן גם לנושאים אחרים שעולים על השולחן .

מבנה הכוכבים של הממשלה והמדינה בשנה הקרובה , על הצירים 4-10, 2-8 מציג התכנסות של כל המרכיבים בממשלה, גם אם אין אהבה ביניהם, יהיה עליהם לחפש את הפתרונות ולהתמודד בין הרצוי והמצוי בחודשים הבאים ביחד. לצערי הרב, המציאות בשנה הקרובה תחזיר אותנו להתלכד נוכח האיומים שימשיכו לאתגר אותנו מבחוץ, כולל לחץ בינלאומי לחדש שיחות עם יו"ר הרשות מחמוד עבאס, הדובון "לא לא", (כוכבים ציר 3-9) ולהתמודד גם עם הבעיות הפיננסיות של מדינת ישראל. מפת ראש הממשלה עם המדינה, מעידה על הצורך שלו לתמרן ולהתמודד בתוך המציאות המורכבת שלנו, תמרון בין מגוון מצבים עם משאבים שלא תמיד יעמדו לרשותו, כלכלית ומדינית.

לפנינו שנה לא קלה, "הצקות", פיגועים ( 2-8)לא צפויים כמו שחווינו לפני כמה ימים בירושלים, יהיה רצון לצאת ולהשתחרר ממצבים מעיקים, להשתחרר ממתחים (5-11), לחפש להתקדם אבל נדרש גם לגייס כוחות נפש ולשמור שוב על אחדות (4-10) במהלך השנה הקרובה, בעיקר שוב לקראת קיץ 2015. בזה ישמר כוחנו!

בתאריך 07.06.14 נכתב כאן על יחסי ארה"ב-ישראל בעקבות ההתנהלות של הממשל האמריקאי עם הממשיל אצלנו:

"…כוכב פלוטו עובר על הציר 1-7 בהורוסקופ ארה"ב, משפיע על ציר 1-7במעגל הקארמה של מפת המדינה והמשמעות היא שעלינו להתמודד עם החלטות שלהם… העדר הראייה לטווח ארוך של הממשל האמריקני מתבטא בתגובות  המוכיחות שהאמריקנים לא ידעו לצפות מצבים מראש ולכן גם אין עקביות במסרים שלהםעל המוקד של מפת המדינה, יש סידרת כוכבים על ציר 4-10 והמסקנה היא שעל המנהיגות שלנו לעצב את גורלנו לבד … החלטות שיתקבלו, יוכיחו את עצמן כחשובות ומשמעותיות לגורל המדינה שלנו. זה הזמן לקחת יוזמה ולתמרן את המצב הנתון ולא לתת לאף גורם (בממשל בארה"ב או באירופה) החסר אוריינטציה והבנה שלהמציאות באזור ובכלל, להוליך אותנו לדרך ללא מוצא. עם דגש של הכוכבים על ציר 4-10 במפת המדינה שלנו ההחלטות תהיינה מגובות על-ידי רוב העם ויהיה כדאי שאלה יתבצע ובהקדם... . (חשוב לציין שהבעיה תהיה עד סיום ממשלו של אובמה. מערכת היחסים בין מדינת ישראל וארה"ב בבסיסה חזקה ואיתנה)".

שר האוצר יאיר לפיד:

לא מזמן, ברשימה שהתפרסמה בתאריך 13.06.2014 ניתנה כאן הערכה אסטרולוגית על ההבטחות שר האוצר יאיר לפיד: "…במפה לא מפתיע לראות את מקבץ הכוכבים על ציר 1-7, המעידים שאין תשתית למה שלפיד רוצה לעשות או לקדם. הוא הגיע עם הרצון לשנות, עם כוכב אורנוס על ציר 4-10, אבל הנפטון בעיקבותיו מוסס הכל…על-פי ההתנהלות שלו עד היום הוא חסר יכולת להבין את כוחות השוק ולכן מתקשה לחזות את ההתפתחות העתידית. יש לו הנחות יסוד אופטימיות, שהמציאות בשווקים אינה מכירה אותם, בלשון עדינה. הדברים שהוא עושה, או רוצה לעשות, אינם מסתדרים עם מה שהמדינה באמת צריכה ואפשר להניח שבשלב מסוים יבין שעליו לרדת מהעץ הגבוה… המפה שלו בשילוב עם מפת המדינה, מציגה שהמציאות תלמד אותו שאם ינסה לחרוג מהישגיםקטנים וצנועים מוגדרים, הוא יכשל! תחושה שהוא יתקשה להכיל כבן מזל עקרב. כל ההצהרות הגרנדיוזיות, שהוא אוהב להצהיר, במסיבת העיתונאים אינן עומדות במבחן המציאות… ירידה מהעץ הגבוה וניסיון להתיישב על אחד הענפים הנמוכים, שאינו יציב דיו, עלולה לגרום לוליפול מהעץ…"

אני מביאה את הדברים האלה שנכתבו ערב המלחמה, ששינתה בחדות את הנתונים הפיננסיים שיופיעו לפני שר האוצר כשיצטרך לקבל החלטות חדשות על תקציב המדינה כאלה שלא יעלו בקנה מידה אותה הבטיח לאזרחים. עוד לפני המלחמה גם הנגידה ובנק ישראל הודיעו שהמציאות אותה מנסה ליצור השר לפיד אינה מתאימה לנתונים הכלכליים. על כך נאמר : " …אַל-יִתְהַלֵּל חָכָם בְּחָכְמָתוֹ, וְאַל-יִתְהַלֵּל הַגִּבּוֹר, בִּגְבוּרָתוֹ; אַל-יִתְהַלֵּל עָשִׁיר, בְּעָשְׁרוֹ". ( ירמיהו ט' פסוק כ"ב), במילים פשוטות, שר האוצר, תשתדל ותהיה יותר עניו וצנוע בהצהרותיך…

עתה, כשכולנו מצדיעים לצה"ל ואומרים תודה גדולה לכל הקצינים והחיילים שלנו, הנה פסוקים לכבודם מתוך שירת הים:

"…יְמִינְךָ יְהוָה, נֶאְדָּרִי בַּכֹּחַ;  יְמִינְךָ  יְהוָה, תִּרְעַץ אוֹיֵב.  וּבְרֹב גְּאוֹנְךָ, תַּהֲרֹס  קָמֶיךָ; … נָחִיתָ  בְחַסְדְּךָ, עַם-זוּ גָּאָלְתָּ;  נֵהַלְתָּ בְעָזְּךָ, אֶל-נְוֵה קָדְשֶׁךָ." (שמות ט"ו)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .