eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית שבועית 27.05.2016-02.06.2016

 

כוכב מרקורי חזר למסלולו ואחרי סידרת התקלות שחוויתם הבהירות חוזרת ואפשר לנשום, יש אתגרים חדשים, ההיבטים וההבנות יתחדדו אחרי התאריך 05.06 וכל הערפילים יתפוגגו.

השילוב של מרקורי ומארס בנסיגה, בעיקר במהלך הימים 19.05-23.05, הביא להתלהמות ללא מעצורים בכל מקום. מרקורי בנסיגה "אוהב" ספינים והכותרות בכל כלי התקשורת היו על בסיס "היה או לא היה". כזכור, המבנה של יופיטר, סאטורן ונפטון, ממשיך ברקע ואלה מעוררים את הפחדים ממה "שיהיה או לא יהיה", בלי הגיון.

ועדיין ההמלצה עם השילוב של יופיטר, סאטורן ונפטון, אל תאמינו לכל מה שאומרים לכם או שאתם קוראים או שומעים. אצלנו, פרשה ארוכה מאוד, על נסיעות נתניהו ובני מישפחתו, הסתיימה בביקורת המבקר. בצל הכוכבים האלה, כל פרשן עיתון ואזרח ידע לספר לעצמו את התוצאה והמשמעות שהוא רוצה לראות או לשמוע וגם להשמיע.

"בית דין לא יהא רך לזה וקשה לזה" (כתובות מו ע"א).

תקבלו כעת הזדמנות למצוא את האיזון הנכון בין המציאות והתקווה, להתגבר בעזרת ההיגיון על הפחדים שאינם רציונליים. אנחנו ברצועת הזמן של מזל תאומים, כך שהחשיבה מבוססת על עובדות.

כוכב מארס חוזר היום למזל עקרב וישהה בו עד לתאריך 2.08.2016. המיקום הזה יעורר את הרגשות האינטנסיביים והעמוקים יותר. קשה להתפשר, בעיקר במערכות יחסים, בגלל שגוון הרגשות הוא שחור או לבן, מה שמקשה על גמישות. עם זאת, מהרגע שמגיעים להסכמה היא על בסיס רגשי אמיתי, כוכב מארס מעורר את המודעות לעולם הרגשי, לכן ההמלצה היא להיזהר עם הבטחות שאתם נותנים, מאחר והאדם מולכם אינו נוטה לקבל דברים בקלילות. כמו כן מזל עקרב, מוכר כבעל זיכרון ארוך, כך שחשוב להיות זהירים ובטוחים לפני שמתחייבים.

בתאריך 29.05, מבנה הכוכבים בקצב איטי יותר עד עצירה מושלמת (הכוכב האורני אדמטוס באזור המארס וסאטורן), יש המכנים את הנקודה הזאת "פאניקה" והוא יוצר אירועים פתאומיים היוצרים שינוי לא צפוי, או משבר בקבוצה, משפחה וזוגיות. יתכנו חילוקי דעות אודות כספים, או קינאה ואלה יוצרים בעיות. מבנה הכוכבים הזה משחרר רגשות נשכחים הקבורים עמוק ועלולים להתפרץ החוצה ולצוף למעלה.

הנפטון משפיע ויוצר קושי ומבוכה בניווט. גם כאן ההמלצה היא לשים לב למילים היוצאות מפיכם לבדוק אם אלה הנמצאים מולכם מבינים אתכם, והאם אתם מבינים את מי שמולכם. הימנעו משיחות חשובות סביב נימים 01-02.06, בעיקר אם אלה שיחות ראשוניות או "דייט ראשון".

בהמשך השבוע, בתאריך 03.06 (אפשר להרגיש גם יומיים שלושה קודם) יתעורר הרצון להתפתח אבל המגבלות אינן נעלמות. לדוגמא, טיפול בנושא כספי לא יתקדם כמו שרוצים.

השמש וכוכב וונוס נמצאים שניהם בתוך מבנה הכוכבים סאטורן, יופיטר ונפטון, מבנה היוצר חוסר הבנה בתוך מערכות יחסים ולמעשה סך כל הכוכבים גורם אי נוחות, תחושה של קדרות והגבלה. אולי כדאי להישאר בשולי הדרך, בלי לתכנן לוח זמנים עמוס שידרוש מאמץ על, בעיקר כשהאנרגיה אינה במיטבה.

רצוי לנצל את הימים 02.06-04.06 בכדי לסיים עבודה או להתמודד בדרך רצינית יותר עם מה שמתרחש בחייכם. אין אלה ימים אידיאליים לעסקים או למערכות יחסים בינאישיות. אל תנסו להיחשף רגשית בימים האלה, אתם עלולים ל"קבל" דלי מים קרים… תחושת הבדידות נוכחת יותר.

וונוס היא גם סמל הכסף, לכן מבנה הכוכבים הזה ישפיע גם על השווקים. השווקים מגיבים לא פעם לרגשות ופסיכולוגיה, ולא ללוגיקה.

בתאריך 05.06, צפוי מופע מולד הירח, במבנה כוכבים שיביא את הרצון לפתור קשיים בתחום המסחר. הרצון להגיע להסכמות יתקל בקשיים וחילוקי דעות. התוכניות שלכם עוברות הערכה מחדש, אולי גם תבינו שעליכם לגזום את התקציב, לעשות הערכה זהירה מחדש כדי להתקדם.

הקוראים הקבועים זוכרים שתקופות הנסיגה, אינן זמן אידיאלי להתחלות חדשות, כך שרק אחרי 29.06 אפשר לחזור ולהתניע. (רצוי רק מאמצע יולי).

 

זמני ירח בטל:

יום שבת 28.05 הירח בטל משעה 23.18לפנות בוקר עד שעה 24.05 אחה"צ.

יום שלישי 31.05 הירח בטל משעה 02:10 בלילה עד שעה 04:09 לפנות בוקר.

יום רביעי 01.06 הירח בטל משעה 18:43 בערב עד למחרת בשעה 05:46 בבוקר.

 

כלכלה ושווקים:

27.05 כוכב מארס יחזור למזל עקרב, יש ציפיה שהמעבר הזה ישפיע גם על  מחירי הזהב.

הכוכבים יופיטר ונפטון מסמלים הונאה אילוזיה, משהו שאינו ריאלי לכאן או לכאן. הקשר שהם יוצרים עם כוכב סאטורן ממקד פחד מארוע דראמטי. בדרך, בגלל המיקום של סאטורן, ממשיכים להחשף שקרים והונאות.

סאטורן,יופיטר הם כוכבים עם משמעות בעסקים. בנוסף המולות של יופיטר ונפטון המקור להונאות ואשליות הקשורים בפיננסים ועסקים.

יש להניח, שהעולם העיסקי והכלכלי באירופה מושפע מההגירה, ויהווה נקודת ציון בהיסטוריה הכלכלית של אירופה, נתונים שיבינו ב2020.

אפשר לצפות לנקודות מיפנה גם בגלל אלימות, סביב ה06.06.2016.

ב04.06 כוכב סאטורן יעבור על האופק בהורוסקופ של ארה"ב, סאטורן כזכור נמצא כחלק  מה T ( עם יופיטר ונפטון) שקרים והונאה. סאטורן מסמל את הצדק הקארמתי, ב05.06, יהיה מופע מולד ירח על כוכב סאטורן במפת 11.09.2001…והסטורן יגיע ויעבור על כוכב פלוטו מאותו אסון.

התחושה שיש משהו לא נוח הקשור בפדראל, אולי ההבטחות להעלאת ריבית, שעלולות "ליפול" תחת מיטרייה של שקרים, תרמית והונאה.

מפת ארה"ב עם כוכב פלוטו על ציר 2-8, זו משמעות נפיצה, בגלל מידע סודי שמישתחרר שם.

אנחנו ממשיכים להיות ברצועת זמן רגישה עד 04.07-05.07.

 

 אצלנו:

בשנים האחרונות, נכתב כאן ברשימות על הכוכבים אורנוס-פלוטו. אני מזכירה לקוראים, שאלה הכוכבים שהופיעו בתחילת שנות השלושים ובמבחן הזמן הביאו להקצנה בדעות, כשחלק ממדינות אירופה, הקצינו מתוך כוונה לחזק את הזהות הלאומית, או הזהות הלאומנית, וזה השפיע על העמים והבחירות שעשו.

בהווה אצלנו, במדינת ישראל קמה ממשלה שהזהות הלאומית מאפיינת אותה, שמעתי שיש כאלה שמציגים את הממשלה כלאומנית וקיצונית, אבל הכל בעיני המתבונן, תלוי מאיזה צד של המדרכה הוא הולך. אלה הנמצאים ומזדהים עם השמאל ידברו במושגים של קיצוניות, לאומנות וכל המשתמע מכך, ואלה הנמצאים בצד הימני, חושבים שקיבלו ממשלה שתחזק את הזהות הלאומית של מדינת ישראל. מי צודק? את התשובה נדע רק  במבחן הזמן.

המו"מ להרחבת הממשלה, עם המחנ"צ או מפלגת העבודה, התנהל בחסות מרקורי ומארס בנסיגה, ועם עצירת כוכב מרקורי, לפני ששינה כיוון. הכוכב שוב הציג את הטריקים והשטיקים,שהוא מומחה בהם ומצליח להתל בכולם, ופליפ פלופ, שמענו שיש עוד מו"מ שקורם עור וגידים,עם אג'נדה שונה לחלוטין.  מרקורי ומארס בנסיגה שיחררו את הלשונות לפוליטיקאים "המנומסים", שמענו אותם מתבטאים בתסכול, בעיקר אלו שחשו דחויים, מנוצלים וכו'. אבל האמת האסטרולוגית היא שמו"מ המתקיים בזמן נסיגת מרקורי ומארס בנסיגה, אם אינו מסתיים, ניסגר ונחתם בתוך הנסיגה , "מתפוצץ". גם המו"מ עם "ישראל ביתנו" שהחל עם עצירת המרקורי, "נתקע" ליום יומיים, עד שמרקורי חזר למסלול והחל לנוע, ואז הגיעו הפשרות לצד השינויים הרלוונטיים, והוא נחתם. בעת החתימה, כוכב מארס נמצא עדיין בנסיגה, ב- 0.47 מעלות בקשת ויחזור לאותה מעלה בימים 03-04.08.

לא נתעלם מהתפטרותו של שר הביטחון בוגי יעלון ביום שישי ה-20.05, בבוקר. הבחירה לקבל החלטה כל כך משמעותית בימים האלה הייתה, ללא ספק, טעות. מרקורי ומארס בנסיגה, יופיטר, סאטורן ונפטון ברקע, החלטות שבסיסן הוא פחד, שמתגבר על שכל הישר. רצועת הזמן 19.05-23.05 מביאה להודעות חדשות בלתי צפויות, הכוכביםבמזלות המשתנים גורמים לאנשים לשנות דעות, אין משהו יציב בהחלטה הזו (התמרור על תקופה זו, נכתב לאורך הרשימות  האחרונות). סביר להניח שבעתיד הקרוב ישאל את עצמו האם אכן החליט ופעל נכון או אולי היה צריך לחפש דרך להשאר על הגלגל.

מפת ההשבעה של יעלון בתאריך 14.05.2015 מציגה שהנסיבות לאורך החודש האחרון גרמו לו להרגיש שאינו יכול לתת אמון בסובבים אותו, וזה הפריע לו לפעול. חוסר שליטה (1-7), לצד הרגשה שהוא תלוי ברצון הטוב של אחרים (6-12). במצב כזה הנטייה (גם כבן מזל סרטן, הפגיעות גבוהה יותר) לקחת מרחק כדי לא להיכנס לתחרות עם אנשים חזקים יותר, או הבנה (תחושה סובייקטיבית ) שהוא מורחק מהמקום שבו מתקבלות ההחלטות במערכת בגלל הרצון שלו בנורמות אחרות מהמקובל. האורנוס שהופיע על ציר 1-7 של המפה הזו, הביא את הניתוק.

"המילים אינן אלא תמונות של מחשבותינו" ( ג'ון דריידן)

על כניסת ליברמן לממשלה, אכתוב אחרי טקס ההשבעה שאמור להיות ביום שני, 30.05.2016.

 

בעולם:

עצירת כוכב מארס על המעלה ה- 23 במזל עקרב, החל מהתאריך 19.06 ועד לתאריך 11.07, צפויים להביא לימים אגרסיביים מאוד. אורנוס "יעזור" במנעדים צורמים, מה ששוב מציב תמרורים אדומים על תאונות, התקפות ואיבוד שליטה. אלו ימים נפיצים מאוד, בעיקר סביב סוף חודש יוני ותחילת חודש יולי בעולם כולו.

אחת המדינות שצפוי בה אי שקט זו אירן, כשכוכב מארס ייעצר ב-23 מעלות עקרב. בגלל הקרבה לכוכב אורנוס צפויה הקצנה וחוסר רגיעה, וליקוי החמה, הצפוי בתאריך 01.09 במזל בתולה, יגיע לכוכב סאטורן במפת הרפובליקה, מה שיקהה את האמביציות להתפשטות טריטוריאלית של ההנהגה בטהרן.

בנוסף אירן אינה עומדת בהסכמים שהיו בשנת 2015 ומופע הירח המלא, הצפוי בתאריך ,20.06 יהיה על אפס מעלות במזל גדי, נקודת העולם.

עצירת כוכב מארס במפות אסטרו-קרטו-גראפיה, כולל הליקויים עוברים על רוסיה ואירן מתארים שהאזור "חם", זו קופסת גפרורים שיהיה קל להצית אותה.

בנוסף זרם הפליטים המגיע מהמזרח התיכון, יגרור תגובות של משטרה וכוחות צבא, בהרבה מדינות.

" הצדק המוחלט לא יצליח במדינאות" ( משה מנדלסון)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .