eXTReMe Tracker

תחזית אסטרולוגית לשבועיים 03.06.2016-16.06.2016

 

בתאריך 05.06, צפוי מופע מולד הירח, במבנה כוכבים שיביא את הרצון לפתור קשיים בתחום התיקשורת והמסחר. הרצון להגיע להסכמות יתקל בקשיים וחילוקי דעות. התוכניות שלכם עוברות הערכה מחדש, אולי גם תבינו שעליכם להיות יותר מחושבים עם התקציב, ובכלל לעשות הערכה זהירה מחדש כדי להתקדם.

למעשה אנחנו אחרי תקופה סוערת כמעט בכל המישורים, כוכב מרקורי שחזר למסלול, עוזר סוף סוף להיות יותר ממוקדים, ולהתקדם למטרות המבוקשות.

אנחנו עדיין בתוך מבנה הכוכבים סאטורן נפטון, המגיע לדיוק ב 17.06  החוק והסדר, חוקים ורגולציות, גבולות מיגבלות. נפטון ניכנע ומאפשר פתיחות ובחינה של האמת. אם אין גבולות ( סאטורן) מגיעים לצד הימני הקיצוני, ואם הנפטון מתחזק אז האנרכיה תהפוך להיות החוויה המרכזית. בזמן שסאטורן אומר "לא" לכל דבר  בכל הנסיבות, נפטון פתוח לכל אחד ולכל דבר. סאטורן אצלנו, זה הניסיון לשמור על הגבולות, בניית חומות בגבולות כדי למנוע את השפעת הנפטון, למנוע זרימה של פליטים ואו הסתננות של מחפשי עבודה. גם באירופה וארה"ב, ההתמודדות עם מהגרים, גבולות פתוחים מול הצורך והניסיון בחוקים השומרים על הלאומיות של כל מדינה. בסוף שנות ה80 ותחילת ה 90 היתה הצמידות האחרונה בין הסאטורן ונפטון, ברית המועצות התפרקה, ובדרום אפריקה נשבר משטר האפרטאייד. בכל מיקרה, החוקים והשמרנות נשברו. נפטון מביא איתו כאוס, אנרכיה אם אינו רואה שיש תוצאות שמביאות ל"התפתחות", סאטורן "מלחיץ" עם אופי הפאשיסטי בעיקר כשהגבולות נשברים. תחשבו על הסאטורן כמיבנה, חוקים ומוסדות. נפטון מסמל את המים, המחלחלים למטה לאט לאט מתחת ליסודות, ופוגעים בהם. הריקוד של הכוכבים האלה, יכול להביא איתו התנגדות ומחאה. הכי גרוע, זה יכול להתבטא בסוג של שלטון צבאי (סאטורן) או ההפך, אנרכיה מוחלטת ( נפטון). כשאנו קוראים ושומעים על פעולותיה של רוסיה ביחס לאוקראינה זה מעלה את המחשבה שיש ניסיון להחזיר את "שאריות" לברית המועצות. מדינות אחרות, כמו עירק, סוריה ולוב מזכירות את האנרכיה, הבאלגאן "חוגג" באלימות ואין שם אנרגיה בנתיים שתצליח להציב שוב את החוקים והגבולות. להחזיר זהות למדינות.

התהליך הזה עובר על כל אחד ואחת מכם. התחושה משתנה, עד 2020, העולם המישתנה ישפיע גם עליכם ועל דרך החיים שמשתנה בדרך ראדיקאלית. תשאלו את עצמכם, מה כבר לא  עובד ( מיסגרות) בחייכם יותר?  האם אתם נוקשים מדי עם ילדיכם? עם בן או בת הזוג? עם חברים? האם הגבולות משתחררים? האם הלב נפתח או ניסגר?

אלה ימים שאנו חווים צביעות, הצגות של מוסר ( יש כאלה הבטוחים שזו נחלתם בלבד) ופחדים שלא ניתן להסבירם. האתגר המשמעותי יהיה בארגון גבולות לעצמכם, בעיקר ביחסים אישיים. זיכרו להזהר מכל דבר שנראה טוב מדי, תבדקו האם זה אמיתי?

תקופת מזל תאומים, היא יותר חברתית, יותר תיקשורת ופטפטת, רצון להעביר ולקבל מידע כמו עיתונאי טהור ( שקשה למצוא במציאות הנוכחית). מופע מולד הירח ב 05.06, יעזור לכולם לנוע קדימה, שימו לב לצעדים שאתם עושים במטרה  להתקדם מאחר וכוכב מארס עדיין בנסיגה. כזכור צעדים פורצי דרך נכון להתחיל רק מחודש יולי. בנתיים ההתחדשות בהשהייה.

בימים שבין 07.06-10.06 כוכב מרקורי נמצא במולות לכוכב מארס, אנא, שימו לב למוצא פיכם! חישבו לפני שאתם מדברים, קל "להתחלק" במילים, הפתיל קצר והמילים חריפות.

גם אריס במיפגש עם אורנוס בימים האלה. אריס הידוע בתפקיד של "עושה צרות", שאוהב לחרחר מלחמה רק בשביל הקרבות עד הסוף המר. זה נכון בכל מקום ובכל המישורים כולל חברתיים ומדיניים. המטרה לזעזע את הסדר הקיים, לארגן מחדש את מה שאתם מאמינים בו, עקרונות שיעזרו בסופו של תהליך לקבל את הפרספקטיבה הנכונה לחיים.

12.06-14.06, שימרו על עצמכם, מפני הונאה, אלה הימים של "הנוכלים המקצועיים", או אלה האוהבים ליצור התנגדות "אנטי". אלה ימים של האנשים שיצרו "פירמידות" פיננסיות, "פונזי". ( ברנרד מיידוף), כך שבימים אלה השמרו ממו"מ בנושא פנסיות, ביטוחים, איגרות חוב ומניות.

13.06, כוכב נפטון משנה מגמה, יום של מבוכה. חוסר וודאות בעיקר בפעילות של אותו היום. נקודתי. עם חזרת נפטון על עיקבותיו, המגע עם עצמכם חזק יותר, עוזר גם לשחרר אמונות שלא משרתות אתכם יותר.

בנתיים עד סוף חודש יוני, למרות אי השקט ברקע, זה זמן לעשות עבודה עם עצמכם, לחפור פנימה כדי להבין את השורשים של הבעיות החבויות, גם במישור המנטלי וגם במישור הרגשי. כשתעשו את הסוויץ הנכון, תרחיקו מעצמכם את המיגבלות שאתם יצרתם לעצמכם.

זה חודש שבו השילוב בין האינטואיציה וההגיון המעשי במיטבו. המסרים המגיעים מה"בטן", מועילים.

מארס עדיין בנסיגה, מתקרב למעלה 23 במזל עקרב במחצית השנייה של חודש יוני שם יעצר לבסוף וב29.06 ישנה כיוון. כזכור, ציינתי את התקופה הזאת כאלימה יותר. בנוסף ראש דרקון/מארס על ציר 2-8 על מפת המדינה, בין 04.06 עד 25.06. שימרו על עצמכם בכל מקום.

 

זמני ירח בטל לשבועיים (   הרשימה תחזור ב17.06.2016)

יום שבת 04.06 הירח בטל משעה 02.02 עד  06.01 מוקדם בבוקר.

יום ראשון 05.06 הירח בטל משעה 19.48 בערב עד למחרת בשעה 06.41 בבוקר.

יום רביעי 08.06 הירח בטל משעה 03.18 עד 09.47 בבוקר.

יום שישי 10.06 הירח בטל משעה 10.12 עד 16.47 אחה"צ.

יום ראשון 12.06 הירח בטל משעה 17.47 אחה"צ עד למחרת ב 03.38 לפנות בוקר.

יום רביעי 15.06 הירח בטל משעה 09.59 בבוקר עד שעה 16.18 אחה"צ.

יום שישי 17.06 הירח בטל משעה 16.53עד למחרת בשעה  04.33 לפנות בוקר.

 

כלכלה ושווקים:

אנחנו ממשיכים בתוך רצועת זמן "מעניינת", 09.06 כוכב מרקורי שחזר למסלול מתעמת עם המארס בנסיגה, שוב מתח, מילים שיוצאות מהפה בלי צנזורה, חדשות לא נחמדות המשפיעות על השווקים הפיננסיים.

סאטורן ונפטון ממשיכים להשפיע גם על מחירי הנפט, אולי הפעם אחרי העליות יגיעו ירידות.

ה T בין יופיטר, סאטורן ונפטון במזלות המישתנים ישפיעו על כוכב וונוס ( פיננסים), וכוכב מרקורי ( מיסחר ותיקשורת), ויגרמו שוב לגלים וחוסר יציבות קיצוניים עד 06.06. השבוע שיתחיל ב 13.06 נראה רגוע, יחסית. 20.06 מופע הירח המלא על מעלה 29 קשת עלול להיות קטליזטור ל"מכירות"… באותו יום המרקורי בונה מנעדים עם נפטון וסאטורן. ויביאו חדשות "רעות". הצפי לעליית ריבית מצד הפדראל החודש, אולי רק בחודש הבא, אבל זה נמצא באופק. יש מקומות (מדינות) בארה"ב שהאיום לפשיטת רגל שם עלול להשאיר אזרחים בלי ביטחון כלכלי. גם גלגל כזה תהיה  לו השפעה על החלטות הבנקים.

הכוכבים יופיטר ונפטון מסמלים הונאה אילוזיה, משהו שאינו ריאלי לכאן או לכאן. הקשר שהם יוצרים עם כוכב סאטורן ממקד פחד מארוע דראמטי.

אימון מול חוסר אימון, מלווה את ההחלטות. השווקים מגיבים למניפולציות, יש הרבה פעילות מאחורי הקלעים, המשפיעה על מה שקורה בשווקים. יש גניבת דעת. למעשה עד שמיבנה הכוכבים יתפוגג בספטמבר, "המשחק" ימשיך, כוחו של נפטון לטשטש או להחביא את מה שהוא מנסה לעשות. ההיבט בין סאטורן ונפטון יגיע לדיוק ב 17.06. נפטון אינו ריאלי במושגים חברתיים ופוליטיים. נפטון ערמומי, הנעזר בטקטיקות חשאיות  ופעילות מאחורי הקלעים.  העימות עם כוכב סאטורן הדורש סדר חברתי ורגולציה (הסדרה) בנוסף לשמירה על תבניות מאורגנות. השילוב של הכוכבים האלה קשור לשינוי במגמת הריבית או אינפלציה.

ושוב, גם הפגיעה בערך הכסף וברזרבות הפיננסיות במדינות רבות יכול להיות פועל יוצא נוסף למגוון ההשפעות שיש לסאטורן ונפטון.

למעשה הימים הבאים ממשיכים להיות רגישים:

03.06 , 06.06 , 13.06, 17.06 ותמיד כדאי להיות ערניים יום-יומיים לפני ואחרי. ב29.06 כוכב מארס נעצר ומשנה כיוון.

ב04.06 כוכב סאטורן יעבור על האופק בהורוסקופ של ארה"ב, סאטורן כזכור נמצא כחלק  מה T ( עם יופיטר ונפטון) שקרים והונאה. סאטורן מסמל את הצדק הקארמתי, ב05.06, יהיה מופע מולד ירח על כוכב סאטורן במפת 11.09.2001…והסטורן יגיע ויעבור על כוכב פלוטו מאותו אסון.

האם זה מיקרי שהשבוע ארה"ב הזהירה מפעולות טרור בתקופת מישחקי היורו?

התחושה שיש משהו לא נוח הקשור בפדראל, אולי ההבטחות להעלאת ריבית, שעלולות להיות עם תרוצים והסברים שבסיסם שקרים, תרמית והונאה.

סבירות גבוהה שאלה יחשפו, בעיקר המערכת הבנקאית שם או בהקשרים דומים וגם אחרים. אם לא עכשיו זה יגיע במהלך ספטמבר 2016 או קצת אחרי.

הכוכבים במזלות המישתנים אינם מאפשרים קבלת החלטות חד משמעית, מה שהוכיח את עצמו בשינויים התכופים. למעשה בכל המישורים.

כך שההמלצה לאחוז בהגה עד 05.07 – 04.07, השאלה אם תוכלו לעשות זאת.

 

מחשבה אסטרולוגית על מעברו של כוכב נפטון בדגים והכלכלה:

הכוכב נפטון במזל דגים, מחזק את דרישת האזרחים לסוציאליזם. כלומר דרישה שהולכת ומתחזקת, לקבל מהממשלה, יותר ויותר. השאלה, מי ישלם עבור אותן דרישות? האם יש  הבנה שזה תהליך שעלול להסתיים ברע? ( הקיטורים וחוסר שביעות הרצון של קבוצות מסויימות המשחירות את המציאות הכלכלית כאן אצלנו, ועכשיו במסע הבחירות בארה"ב, סנדרס המתמודד נגד הילרי קלינטון במיפלגה הדמוקראטית, גם הוא נושא דגל סוציאליסטי/קומוניסטי).  מי שאינו מאמין לי, שיכנס לאינטרנט, וויקיפדיה ואתרי כלכלה רציניים, ויקרא איזו מדינה היתה וונצואלה לפני כמה שנים. וונצואלה היתה המדינה עם הכלכלה החזקה ביותר בדרום אמריקה. עד שהוגו שאבז עלה שם לשלטון, והחליט שצריך לחלק את העושר לכולם, ועל הדגל שלו היה המלחמה בשחיתות, אבל בעיקר חוקה חדשה שתשרת את האינטרסים של העם. למעשה הוא פעל נגד כלכלת השוק החופשי. בסוגריים בנה עוד מדינה קומוניסטית. האם אתם יודעים מה קורה היום בוונצואלה?  מצמיחה של למעלה מ  10% בשנה, הדרדרה ונצואלה לאינפלציה של יותר מ100% ב 2015. וונצואלה היום ענייה מאוד. לאחרונה היתה כותרת שהיא נשמעת כמו קוריוז, אבל סימלית מאוד למצבה, אי אפשר לייצר שם קוקה קולה, בגלל שבמדינה שם יש מחסור בסוכר… אני מקווה שאתם מבינים שאיני מתייחסת לייצור הקולה, אלא למחסור בסוכר.

" יהי ממון חברך חביב עליך כשלך" ( אבות פב מיב)

 

אצלנו:

הצטרפות אביגדור ליברמן לממשלת נתניהו, הציגה לנו את המישפט שניכתב כאן כמעט כמו מנטרה לאורך כמה שבועות, "אל תאמינו לכל מה שאתם שומעים, רואים וכד' ", זה קורה בהשפעת הכוכבים סאטורן נפטון ויופיטר. (שימשיכו עד ספטמבר) המציאות שהיתה נראית כאילו עומדת להתרחש, פתאום התהפכה. אצלנו זה מעורר חוסר אימון בדברי הפוליטיקאים, או בשיטה. ( אנחנו לא יחידים בתחושה, כך זה קורה גם בארה"ב וגם באירופה).

אביגדור ליברמן שר הביטחון:

המפה האישית של שר הביטחון החדש עם מפת המדינה, מלווה בכוכב נפטון על ציר 1-7 .

הזהירות מאפיינת את ההתפתחות החדשה. התחושה שמתעוררת עם הכוכבים העוברים על המפות, שתהיה בעיה מסויימת בשיתופי פעולה מיידיים עם המערכת. המגמה מצד המערכת לבחון את שר הביטחון, נראית דומיננטית. כוכב נפטון מציג חוסר אמון וגם חשדנות. זה מופיע גם בהשוואה בין הכוכבים העוברים עכשיו על מפת המדינה ובין המפה שלו.

על המפה האישית שלו עובר כוכב נפטון, על כמה מעגלים, לצד 5-11, אבל גם 2-8. כלומר, ניתנת לשר הביטחון החדש, הזדמנות, להתפתח וללמוד איך להשתלב במסגרת החדשה, הוא מצידו ישדר תחושת "עסקים כרגיל" אבל זה לא מדוייק ( התחושה). הוא ינסה לבנות לעצמו תדמית חיובית, לצד התנהלות זהירה ושמרנית. לפחות במהלך 2016 ישתדל להכיל את הקיים במטרה לזכות בהכרה. אבל במהלך 2017, ינסה ליזום שינויים שלא יצליחו.

על מפת ההשבעה, הכוכבים מראים נכון לעכשיו ( עם דגש על עכשיו), שאביגדור ליברמן יבחר בהתנהלות זהירה, בעיקר כדי להשיג הרמוניה בעבודתו עם המערכת אליה נכנס. יוזמות שירצה לעשות, יקרמו עור וגידים רק אחרי שיברר שהוא מקבל גיבוי על כך, ואלה יוזמות שיהיו בקונזצוס. הקושי יגיע החל מאביב 2017 ( ממשיך גם ב 2018)  אז עלול השר ליברמן, ליזום מהלכים שיעוררו סימני שאלה, אולי בגלל שהמערכת תחשוב שאלה הימורים מסוכנים או מסיבות אחרות, לכן נתחיל לשמוע על קשיים ומחלוקות שלא יאפשרו להמשיך לתפקד כמו שהיה רוצה ומצפה מהמערכת כולה.

כוכב נפטון המלווה את המפות השונות ( מפת ההשבעה, ההורסקופ האישי, ומפת הקומפוזייט שלו עם המדינה) בשנתיים הקרובות, מעיד על תהליך שבו מנסה ללמוד להסתגל לנעלים החדשות ולהוכיח את עצמו כדי לזכות בתדמית חיובית אבל זה קורה לאט. האם ירגיש שישתלב במקום שכל כך רצה להיות בו? ניזכור שכוכב נפטון על ציר 1-7 הוא אידיאליזציה של מצבים. של "אני אהיה בסדר".

למעשה, עם מצב הכוכבים הנוכחי, יהיה קשה לראות את אביגדור ליברמן מצליח לבנות לעצמו מקום כמו שהגיע אליו בעבר ( השיא 15 מנדטים) אלא אם כן יעשה שינויים ויבנה שיתופי פעולה אחרים כפלטפורמה כדי לצאת לבחירות בעתיד ( אז הנתונים הבסיסיים לתחזית משתנים).

" קוצים דוקרניים נושאים לעיתים שושנים נאות" ( אובידיוס)

נשלח ב תחזית שבועית
בניה ועיצוב האתר: מאיה ו אבי לבקוביץ .
קרדיט תמונת הדר .